CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi
Mesaj
Huseyin-ZST => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 00:43:07)
Atmak serbest gençler.

Atılanı yerine getirmek de kolay.

Bugün bir siyasi parti hiç çekinmeden "iktidara gelirsem asgari ücret 5000TL olacak" diye sallayabilir. Doğru da söyler. Yapabilir. Sonuçta bunu yapınca kurun ne olacağını söylemiyor ki?

Asgari ücret bugün 1600TL. Yarın parti kuruyorum ve "Ben iktidara gelirsem 3200TL yapacağım!" diyorum. İktidara gelirsem asgari ücreti çakarım 3200TL'ye. Dolar çok kısa süre içinde 4TL'den 8TL'ye çıkar. Euro 5TL'den 10TL'ye çıkar. Çok kısa süre içinde evinin kirası 1000TL'den 2000TL'ye çıkar. Elma 6TL'den 12TL'ye çıkar. Düzen yeni dengesine oturur. Sana ne değişir? Heç. Sürünmeye devam.

O yüzden yalan değil. Yaparlar. İnanırım.

Burada iyi okunması gereken şey şu: Ne kadar çaresiz ve topun ağzındalar ki, vaatlerin bini bir para... Vaatler sallantıda olduklarını, ayakta kalırlarsa ucu ucuna kalacaklarını hesapladıkları için artıyor. Bu iyiye işaret. Toplumun da salak olmadığını, Ak Parti'nin bu "vaatleri arttıralım" modelini zaafiyet, çekince, güçsüzlük, "ucu ucuna yeten" olarak yorumlayacağını düşünmekteyim.

Erken seçimin çok erken olması da aynı "yusuf"tan kaynaklanmaktadır. Ekonomi göstergeleri son derece kötü durumda. Çok yakında da Afrin'den çıkmamız gerekecek. Kriz ayan beyan ortalığa dökülmeden, askerimiz Afrin'den çekilmeden seçimi yapıp kurtulmak istediler. Afrin'in toplumdaki desteğinden şuku almak ve kriz ortamında destek iyice azalmadan işi oldu bittiye getirme derdine düştüler.

Ek olarak Meral gümbür gümbür geliyor. İktidara oynayabilir mi bilmem, sanmıyorum; ama MHP'yi başında Bahçeli çapsızı varken silip atacağı ortada. MHP'yi aldı bir telaş... Hali ile AKP'yi de... AKP ne zaman sıkışsa MHP milli stepnelik görevini gördüğü için, MHP'siz bir meclis, AKP'nin ilk sıkışmasında meclise istediğini yaptıramaması ve halk nezdinde "iyice güçsüzleştiler" imajı oluşmasına sebep olabilir. Bu da zaten kısa sürede iktidarın sonunu getirir. Güçlü olduğu için oy veren halk faşist yönetimleri, diktatörleri ayakta tutar. Yönetim güçsüzleştiği an, aynı halk, bir ay önce desteklediği diktatörünü bir ay sonra al aşağı eder. Faşist yönetimler kağıttan ev gibidir. Dışarıdan bakınca çok sağlam sanırsın. Ancak küçük dengeler üstüne inşa edilmiştir. Bir yerinden üflersen, bütün bina çöker. MHP'nin gidip, yerine İyİ'nin gelmesi bile güzel bir değişiklik olabilir. Ancak tek değişikliğin bununla sınırlı kalacağını sanmıyorum.

Gazete manşetleri ise, Türk medyasının omurgasızlığını gözler önüne sermekte zaten. Bu büyük "bir kısım medya"ya fare bile diyemem. Fareye hakaret olur. Fare de bir can, hayatta kalmak için kendisine biçilen içgüdüsel hayatı sürüyor. Bu gazeteler ise fena. Lağım desem, yeri gelince lağım gübre oluyor. Lağım bile bir işe yarıyor. Türk medyasının büyük çoğunluğundan lağım bile olmaz. Yağlı-vıcık vıcık gemi sintinesi... Hah! Buldum! Tam da bu yüzden Türk TV'lerini izlemiyor, gazetelerini almıyorum. 21'inci yüzyılda Türkiye ve dünyadan haberdar olmak için bu aşağılık kurumlara ihtiyacımız yok çok şükür. Kaybettiğiniz inandırıcılığınız, prestijiniz sebebi ile gelecekte yaşayacağınız inanılmaz ciro düşüşlerini ve bir kısmınızın kütür kütür iflas etmesini keyifle izleyeceğim.

jitemci => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 03:12:16)
katılıyorum ama türkiyede artık 2002 deki kriz olmaz

RevengeR => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 08:24:45)
tabi şimdi normal insan olarak herkesin lafının arkasında durmasını beklersiniz de bunlar için öyle bir ahlaki sorun olmadığından şu manşetlere şaşırıyor olmanız yanlış esasen

pcwolf28 => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 08:29:44)
quote:

Orijinalden alıntı: JQKER

size siyaseti öğreteceğiz merak etmeyin


ders 1 : önce bir aday bulun
Siyasette yalan dolan her şey vardır, e siz de bu işin ustası oldunuz.

Siyaseti öğretmeye kalkmanız normaldir

master of darkness => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 08:38:27)
quote:

Orijinalden alıntı: jitemci

katılıyorum ama türkiyede artık 2002 deki kriz olmaz
Türkyede 2002 deki kriz olmaz tabii ülke direk iflas edecek

Kragen => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 08:41:08)
O krizden Kemal Derviş sayesinde çıktın. Özelleştirmediğin hiç bir şey kalmadı. Şimdi olursa ne yapacaksın?

Chillout => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 09:16:57)
Sabah paçavrası tam olarak bir distopya gerçekten.

userneym => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 09:18:38)
1-
CHP yi destekleyenleri hiç anlamıyorum,CHP içinde herkes şahsi çıkarları için birbirlerini yiyor, CHP asla ülke yönetemez çünkü orada toplananların hiç birinin amacı hizmet değil, tamamı cebini doldurma peşinde. CHP yi ve CHPlileri tanımasam size inanırdım ama maalesef sizi çok fena kandırmışlar (eğer CHP ye inanıyorsanız tabii, CHPye inanmadan sırf Müslümanlardan nefret ettiği için mecburen CHP li olanlar bile var, hatta az önce bu konu başlığı latında okudum: sırf islam düşmanlığı yüzünden kardeşlerimi öldüren PKK/HDPye oy veren bile varmış, yazık!)

walkererdem => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 09:28:38)
bir grup insanın şöyle yapacağız böyle yapacağız dediği şeylere karşılık olarak diğer gruptaki insanların şunu yaptık bunu yaptık dedikleri şeyleri karşılaştırıp haklı çıkmaya çalışıyorsunuz. bakın arada bir nokta var dikkat ederseniz birsinin vaatleri var ortada birisinin de yaptıkları. bu noktaya dikkat etmezseniz hiç bir şey anlayamazsınız saten.

bakan çıkmış demiş ki bakın bu vaatler veriliyor, bu vaatlerin karşılığında şu kadar bir para gerekli, ülkemizin bu vaatleri yerine getirecek parası yok, şayet getirilmeye çalışılırsa ülkeyi batırır ve IMF denen borç tuzağının içerisine düşmek zorunda kalırız diyor. Resmi, mantıklı ve açık hesabı yapılabilir ki kendinize sağlam bir ekonomist mi olur kimse bu konuyla ilgili prof, uzaman vb bir insan bulup bunun hesabını kendiniz evinizde dahi yaptırabiliriz.

ama boşa dememişler bekara avrat boşamak kolay olur diye. olmayan parayı dağıtmakta kolay olur işte CHP için. makarna, kömür dağıtanları kınayan, din sömürüsü, duygu sömürüsü, oy yatırımı diyen insanlara bakıyorum olmayan parayı dağıtan, olmayacak hayaller üzerinden ülkeyi nasıl yöneteceğini anlatan insanlara tapıyorsunuz. ve bu insanlara inanıyorsunuz birde.

bir tarafta hayaller sözde yapılacak olanlar var, bir tarafta gerçekler canlı kanlı yapılmış şeyler var. ve siz bunu görerek bilerek karşı kesimdeki insanlara KOYUN dahi diye biliyorsunuz çok yazık..

siyasetin yarısından çoğu yalandır, yaptık yapıyoruz yapacağız üzerine kuruludur siyaset. buna lafımız yok. yok mu AKP iktidarının da şunu yapacağız bunu yapağız deyip yapamadığı tamamlayamadığı şerler muhakkak ki vardır.biz de bunları görüyoruz bizde bunların farkındayız. sanıyorsunuz ki siz KOYUNsunuz görmüyorsunuz.

oysaki biz darbe dönemlerini biliyoruz, bu ülkeyi CHP zihniyetinin yönettiği dönemleri biliyoruz, işte bu yüzden her şeçim de kaybediyorsunuz. bu zihniyetle devam ederseniz siz iktidarı ancak ve ancak burada olduğu gibi hayallerinizde görürsünüz.

siz önce kaybedeceğini bildiği, koltuğundan olmamak için seçime karşımıza dahil çıkamayan başkanınızdan bir hesap sorun. sen nasıl parti başkanısın bu partinin başında ne işin var aday olmuyorsan deyin. önce bu sorunu bir çözün ondan sonra diğer işlere kulp takmaya çalışın

walkererdem => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 09:40:52)

Stranger. => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 09:42:36)
Kandırmışlar he

Mianfei => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 09:55:43)
quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Dün atv haberde sağ üst köşede hedef 2023 logosu vardı. Yüzsüzlükte sınır yok
Bunlara 1 reyting bile haram

bks35 => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 10:01:16)
sizi çok fena kandırmışlar diyo bide sizinkiler kandırıla kandırıla ülkenin çivisi çıktı zaten.Sizin gibi kıt düşünceye sahip insanlarla bizim oylarımızın değeri nasıl aynı olur anlamıyorum.Aysun Kayacı çok haklıymış valla.

userneym => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 10:23:59)
Belli ki bazı kardeşlerimiz henüz CHP ile hiç işbirliği yapmamış.
Neyse çok yakında CHP nin gerçek yüzünü sizde öğreneceksiniz.(haberlerden falan bahsetmiyorum, bizzat yaşayacaksınız diyorum, başkasından duyma değil, CHPli kardeşleriniz sizi arkanızdan bıçakladıkça, kendiniz bizzat hayat tecrübesi ile öğreneceksiniz.)
Her ne kadar kabullenemeseniz bile CHP böyle !
CHP de herkes birbirini sırtından bıçaklıyor...

CagriErcan => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 10:32:28)
Köyü MHP li olarak oyun Muarem İnce'nin olacak. Yeter bu akp keşmekeşliği. Ülkenin anasını ağlattılar değişim vakti geldi.

computeron => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 12:14:24)
quote:

Orijinalden alıntı: faster1

Mayıs 2018 tarihli Sözcü Gazetesi köşe yazarı Yılmaz Özdil yazısıdır:
3 KURUSLUK DAVAYI KAYBEDEN SEHITE KELLE DEYIP OCALANA SAYIN DIYEN RECEP TAYIP ERDOGANDIR...... BEN B.....S.... DIYOR.* Ananı da al git.

* Başbakan sensin ister asarsın ister kesersin.

* Ben bu Anayasa'yı tanımıyorum.

* Camileri ahır yaptılar.

* Erken seçim vatana ihanettir.

* Türkiye'de işsizlik olduğuna inanmıyorum.

* Kadın erkek eşitliği fıtrata ters.

* Tayyip Erdoğan bizim için ikinci peygamber gibidir.

* Lozan'ı zafer diye yutturmaya çalışıyorlar.

* Gemi var gemicik var, oğlumunki gemicik.

* Hasan Karakani hazretlerinin yanına ucube dikmişler.

* Dolardan bize ne, dolsa nolur dolmasa nolur.

* Bin odalı diyorlar, yanlış biliyorsunuz, bin 150 küsur odalı.

* Benim amacım şehit olmaktır.

* Ankara saldırısı sonrası oylarımız yükseliyor.

* İki dünya lideriyle görüşecektim ama telefonlarını kapatmışlar.

* Bizden önce halk selamünaleyküm demeye çekiniyordu.

* Sokağa çıkmak demokratik hak değildir.

* Muhterem Fethullah hocaefendi… Ne istediniz de vermedik?

* Çernobil'in kansere bir etkisi yok.

* Babalar gibi satarız.

* Madenciler güzel öldüler.

* Pirinç bulamıyorsanız bulgur yiyin.

* Allianoi diye bir yer yok.

* Şişli ile Şemdinli aynı imkanlara sahip.

* Böyle sanatın içine tükürürüm.

* Dindar cumhurbaşkanı seçeceğiz.

* Polise karşı aşırı şiddet kullanıldı.

* Recep Tayyip Erdoğan benim atamdır.

* Karakteri bozuk şehit babaları da var.

* Alkol içmeyin, üzüm yiyin.

* Askerlik yan gelip yatma yeri değildir canım kardeşim.

* Bu zamlar hep halkın sağlığı için.

* 40 sene bizi fişlediler, şimdi sıra bizde.

* Ak partiye karşı çıkanların kanı bozuk.

* Türkiye müslüman bir ülke, mucit çıkaramaz.

* Kadına şiddet abartılıyor.

* Asfaltı tuzladık, inanmayan yalasın.

* Gelecek başbakanın profili daha düşük olacak.

* Bize attıkları yumurtaları yeselerdi beyinleri gelişirdi.

* Canlı bombaların tek tek hepsinin isim listesi elimizde ama, eylem yapmadan tutuklayamayız, Türkiye sebepsiz yere insanların tutuklanabileceği bir yer değil.

* İsviçre bankalarında bir Allah kuruşu param yok.

* GDO insana zarar vermez.

* Türkiye'deki müslüman çoğunluk dinini yaşayamıyor.

* Amerika'da Hollywood varsa, Hindistan'da Bollywood varsa, Mardin'de de Mardinwood olacak.

* Memur zeytini bir lokmada yemesin.

* Milli içkimiz ayrandır.

* Uzay gemisi yapmamızı engelliyorlar.

* Ben ülkemi pazarlamakla mükellefim.

* Hayır diyen darbecidir.

* Ben bilmem büyüklerim bilir.

* Kızlar okuyunca erkekler evlenecek kız bulamıyor.

* İstanbul'a ihanet ettik, etmeye devam ediyoruz.

* Türk Arapsız yaşayamaz.

* Başbakanımıza dokunmak bile ibadettir.

* Pantolon paçalarını çoraba sokun.

* 68 kuşağı bu memleketin başına bela olmuştur.

* Marmaray'ı çoktan bitirecektik, yok arkelolojik şey, yok çanak çömlek çıktı…

* Örtüsüz kadın ya satılıktır, ya kiralıktır.

* Bunlar zam değil güncelleme.

* Biz Ak partiyiz, bize Akp diyenler edepsizdir, iftiracıdır.

* Meclise şalvarla gelebilmeliyim.

* Gençliğe Hitabe ayet mi?

* Kömür yerine kozalak mı dağıtalım?

* Engellileri adam yerine koyduk.

* NASA kim oluyor, biz onlardan iyiyiz.

* Anayasa'da laiklik olmamalı.

* Füzeler tabii ki düşecek, yerçekimi var.

* Mavi Marmara giderken bize mi sordu.

* Darbeyi eniştemden öğrendim.

* Bunlar Cumhuriyet bayramında vals yaptılar, milleti taciz ettiler.

* Hamdolsun başardık, AB'ye tam üyelik hükümetimize nasip oldu.

* Facebook filan falan, bunlar çirkin, berbat teknoloji.

* Gözlerin görmediği halde sana iş vermişiz.

* Yunan tarihinde Ege'de Türklerle savaş yok, Türk şehitlikleri düzmece.

* Akdeniz beyaz deniz, white sea olarak adlandırılır.

* Amerika'yı Kolomb keşfetmedi.

* Beyin kanaması geçirdim, 20 gün yoğun bakımda kaldım, öbür dünyaya gittim geldim, rahmetli dedeleriniz Tayyip Erdoğan'a oy vermenizi söylediler.

* Pierre Loti tepesi'nin adı İdris-i Bitlisi olsun.

* Nerden bileyim beni görünce sevindiğini, bir takla at da göreyim bakayım.

* Terör örgütüyle görüştüğümüzü iddia edenler şerefsizdir.

* İstesek üç ayda yerli uçak yaparız.

* Enkaz kaldırma işinde dünya lideriyiz.

* İstanbul'da artık trafik kilitlenmiyor.

* Ak parti mitingine gitmek farzdır.

* Afedersin çok daha çirkin, Ermeni diyenler oldu.

* Biber gazımız organiktir.

* Yemek programı yapan yabancılar ajan.

* Bilişim işine fazla kafa yorarsan sıyırırsın, bulut sistemi dedikleri bir şey var, herkes oraya bir şey atıyor, gelen oradan işine yarayanı alıyor kullanıyor, abur cubur dolduruyorsun, nimetlerinden kullanıp işini göreceksin, kafayı taktın mı o zaman işin kötü, çok fazla hikmetine fazla şey yapmamak lazım.

* Atanamamış öğretmenler diye uyduruk bir sorun çıkardılar.

* Geçen gün kamyon sürdüm, Leonardo da vinci.

* Biliyorsunuz kendisi Alevi'dir.

* Her kürtaj Uludere'dir, sezaryen cinayettir.

* Türkiye'de vergi yükü yüksek değil.

* İşten çıkarıların işçilerin “ben şu kadar çalıştım, emeğimin karşılığını aldım, teşekkür ederim” demelerini beklerdim.

* Tabela dar geldi TC'yi attık.

* Neden zorunlu kimya dersi, matematik dersi tartışılmıyor da, din dersi tartışılıyor?

* 1923'te darbe yapıp Cumhuriyet'i kurdular.

* Uzaya güneş panelleri yerleştireceğiz, bunlarla elektrik üretip, radyo frekans dalgalarıyla yeryüzüne ulaştıracağız.

* Almanya araba yapıyor, biz de daha bir araba yapamadık, utanmıyor muyuz, yazıklar olsun şu CHP'ye.

* 2071'de küresel güç olacağız.

* Gençlerimiz dindar olmasınlar da tinerci mi olsunlar.

* Hayvanlara tecavüz edenlere bir şans daha verelim.

* Hes'ler tabiatı tahrip etmiyor.

* Bakara makara.

* Türk yoktur.

* Eğitim için Batı'ya gidenler ajan oluyor.

* Ebola virüsü aslında göründüğü kadar kötü bir şey değil, Allah göstermesin bulaşınca öldürüyor.

* Reyhanlı'da bomba patladı, düğünümüzün tadını kaçırdı.

* İş kazaları medeniyet göstergesidir.

* Tecavüze uğrayanlar doğursun, gerekirse devlet bakar.

* Mustafa Kemal'in verdiği zararı Yunan vermedi.

* Gazetecileri tasmalarından kurtardık.

* Tatil imkanı olan İstanbullular İstanbul'u terkederlerse İstanbullular rahat eder.

* Batı'nın özlemini duyduğu demokrasi bizde var.

* İmralı'yla müzakereler şehitlerimizin yattıkları yerden sevineceği bir süreçtir.

* Hindistan'da Pakistan'da olur böyle şeyler.

* 1924 yılında camiler kapatıldı, Çanakkale'de Bursa'da genelev olarak kullanılan camiler var.

* Yat sahibi olmak lüks değildir, ihtiyaçtır.

* Kuvvetler ayrılığı önümüze engel oluyor.

* Asgari ücretle geçinilmez diye bir şey yok, gayet güzel geçinilir, ekmeğin fiyatı belli, zeytinin fiyatı belli, asgari ücret büyük paradır.

* İki ayyaş…

* Kendi birleşmiş milletler örgütümüzü kurarız.

* Geçilemeyen Çanakkale şimdi dört dakikada geçilecek.

* Biz çevrecinin daniskayız be.

* Mahkemenin söz söyleme hakkı yoktur, söz söyleme hakkı din ulemasınındır.

* Trafoya kedi girdi.

* Eyyy Nobel sen nasıl ödül dağıtıyorsun?

* Başkanlık sistemi bizim genlerimizde var.

* Türk medyası en özgür dönemini yaşıyor.

* Allah'ın bütün vasıflarını üzerinde toplayan lider.

* Seçimler huzurlu geçsin diye twitter kapatıldı.

* Anıtkabir'i de yıkarız elhamdülillah.

* Türkçe'yle felsefe yapamazsınız.

* Yolsuzluğa hırsızlık demek, dinen iftiradır.

* Bir kaç Mehmet öldü diye Meclis toplanmaz.

* 600 yıllık imparatorluğun 90 yıllık reklam arası sona erdi.

* Vampir.

* Cibilliyetsiz.

* İki cihanda lekeli.

* Bakın raflarda kafatasları var, işte vesika burada, reisicumhur Mustafa Kemal, İsmet paşanın başbakan olarak imzası var, insani midir, vicdani midir?

* Dersim'de çocukları öldürme emri veriliyor, dere içinde titreşe titreşe bekleşen masumların işi bitiriliyor, Seyid Rıza'nın hikayesi yürek burkucudur.

* Evladı yok, çoluk çocuk nedir bilmez.

* Rıza bey hayırsever işadamıdır.

* 17 Aralık insanların günah işleme özgürlüğüne müdahaledir, Allah'ın hududuna müdahaledir.

* Binali kalırsa yaşadık, milletin orasına koyacağız.

* Türkiye bağırsaklarını temizliyor.

* Ben bu ülkede cahil, okumamış, tahsilsiz kesimin ferasetine güveniyorum, ülkeyi ayakta tutacak olan cahil halktır.

* Ha nükleer santral kurmuşsuz, ha evine mutfak tüpü bağlatmışsın, riski aynı.

* Üç saatte Şam'a gireriz.

* Tayyip Erdoğan beye baktığım zaman, parkasız Deniz Gezmiş görüyorum.

* 16 yılda 4 milyar 39 milyon fidan diktik.

* Hazreti Nuh'un cep telefonu vardı.

* Ketçap şehvet uyandırır.

* Kimse Atatürk demesin, Türk demesin, orijinali Yunan, keşke Atatürk olmasaydı.

* Siyasi hayatımda ne aldanan oldum, ne aldatan oldum.

* Şahsım başta olmak üzere aldatıldık.

* Ben çobanım.16 yıl…*Ne anamız kaldı, ne oramız.

Dedirtme artık lütfen.

Sustur artık.

Edep ya hu .... bu lafları yiyenler nasıl bir insan olduğunu oturup bir düşünsün ..

thsnblt => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 13:18:33)
Dünyada menfaati için taraf olanlar mahşerde bertaraf olacaktır ....

kadircitak => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 14:01:00)
bizde yedik kemal varken sen hayattamıydın gördünmü o günleri..

Kragen => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 14:13:21)
Afiyet olsun yediğiniz belli.

carpenokte => CHP söyleyince 'Türkiye'yi batırır', AKP söyleyince 'Bahar müjdesi' (4.5.2018 14:13:55)
Bekara karı boşamak.. Chp nin yaptığı budur halk nezdinde itibari yoktur. Ak Parti ise asgari ücreti 2500 dese yapmak zorundadır, ha siyasette verilen söz tutuluyor mu daima, tabi ki hayır ama chp akp bir değildir, biri hükümet digeri ezeli muhalefet. Önce izmir deki çöp dağlarına çözüm bulunmalı, ayıptır, Eskişehir örnek alınsın biraz, neyse konu dağıldı

Sayfa: << < önceki 1 2 [3] 4 5 6   sonraki >     >>