Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.229
Cevap
72
Favori
4.110.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fotolarla Ben Ve ConnecTTim...

GLX VE DLX
     *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

GLX VE DLX

Erzincandan Çıkarken Er Mot Servisinden Aldıgım Sükyetlik Yolda Taş Geliyo Malum =)

Yandan Çekim

Dayımların Garaj. Ben Ve ConnecTTim =)

Arkadan Çekilelim Dedik

Erzincan Girişte ÇEktim toprakta petrol varmış Onu Söndürmeye Çalışıyolardı..

Uzaktan Şekli =)

Burasıda Erzincan Çaglayan Çok Güzel piknik Yeri Daha çok Foto Koymak İsterdim ama Yeterli sanırım Bunlar...

• fotolar için saol eren ... bu arada glx kimin yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

fotolar için saol eren ... bu arada glx kimin yaa

Dayımın Bahsettim ya Bugün
  • quote:

Orjinalden alıntı: birgecevakti

ARKADAŞLAR BENİM ARABA EKSOZDAN SİYAH DUMAN COK ATIYO BİRDE ROLANTİDE CALIŞIRKEN ARACIN İCENE MAZOT KOKUSU CAMDAN İCERİ GELİYOO ARAC SABİTKEN Bİ KAC KİŞİ ARACIN CİĞ MAZOT YAKIYO FİLAN DEDİLER AMA SİZCE NEDENDİR BİRDE COK YAKIYOO 110 PS BENİM ARAC 300 LİRA YAKIYOO

aracının hava filitresi aşırı kirlenmiş derhal yenilemen lazım değişmesi basit öyle servislik falan değil 8-10 ytl ye kendin alıp değiş.
  • ARKADAŞLAR ÜZGÜNÜM BİLGİSAYAR BOZULDU 2 GÜNDÜR GİREMİYORUM FORUMA BİRKAÇ GÜN DAHA GİREMEYEBİLİRİM İYİ AKŞAMLAR
  • arkadaşlar bakın araba yıkamayı nasıl ince yapıyorlar

http://www.skodaclubturkey.com/forum/showthread.php/polisaj-cila-urunler-1122/index.html
  • ooo mavi seni buralarda görmek ne şeref
  • vedkum önmli değil .. sen pc ni tamir et biz burdayız ... ..

hava filtresinede bakmak ta fayda var .. onu unutmusum .. ama egzoz dan kaynaklıdır.. hava filtresini deişince azalma olur ama halen olr..
  • mazot kokusunu enjektörden kaçan mazotta yapabilir.inşallah sorun enjektörlerde değildir
  • ARKİLER BİLİYOSUNUZ BENİM ARABA İNTERNETTE SATILIKTI.BUGUN BİRİ ARADI ADAM GALERİCİYMİŞ.23.000 YTL VERİM ARABAYI HEMEN ALİM DEDİ.YARIN GELECEK BAKACAK.GALİBA SATIYORUZ.
  • quote:

Orjinalden alıntı: birgecevakti

ARKADAŞLAR BENİM ARABA EKSOZDAN SİYAH DUMAN COK ATIYO BİRDE ROLANTİDE CALIŞIRKEN ARACIN İCENE MAZOT KOKUSU CAMDAN İCERİ GELİYOO ARAC SABİTKEN Bİ KAC KİŞİ ARACIN CİĞ MAZOT YAKIYO FİLAN DEDİLER AMA SİZCE NEDENDİR BİRDE COK YAKIYOO 110 PS BENİM ARAC 300 LİRA YAKIYOO

Kesinlikle normal değil bizim arabalar şehir dışı 180-190 civarı yakıyor..Aldığımızdan beri mazota verdiğimiz parayı yaptığımız km ye bölünce de 221ykr çıktı..Bu da karışık değere yakın bir rakam teşkil eder..Açıkçası ilk aldığımızda söylentiler nedeniyle aracı gereksiz yere kullanmamaya özen gösteriyorduk ama inanın yakıt sorunu (bence!!) yok..Ama sizin belirttiğiniz değerler bana göre aşırı fazla.. Garantisi bitmeden servisin başını ağrıtın..

• quote:

Orjinalden alıntı: mdindas

arkadaşlar bakın araba yıkamayı nasıl ince yapıyorlar

http://www.skodaclubturkey.com/forum/showthread.php/polisaj-cila-urunler-1122/index.html

mdindas bana o yıkarken kullandıkları ilaçtan lazım nerden bulabilirim bir kaç yıkamacıya sordum biz toptancıdan alıyoz piyasada bulamazsın dediler. O ilacın iki çeşidi varmış biri arabayı baştan aşağı köpüklüyomuş diğeri ise hiç köpürmüyo ama bulamıyorum nerden bulurum bilen varmı

• günaydın team.

uzun zamandır yazamıyorum. işlerim çok yoğun.

ayrıca çok yakan arkadaşım lastiklerinde sanırım büyük ve geniş. bu da yakıta etki eder. e bide bu kadar spor yaptıysan fazla basıyorda olablirsin.

bi de GLX kullananlar hep bu civarda yaktığını söylüyorlar. GLX ler çok yakıyor sanırım.

benim 75 lik de ortalama 200-210 ykr yakıyor. gayet makul bir değer.

saygılarımla

• EMUS_UFUK_34@hotmail.com ekleyebilirsiniz beyler
  • hayırlı cumalar cümleten
  • sanada kardes hayırlı cumalar
  • Arkadaşlar biliyoruz Connectlerimizin arkada çamurluklar halıfilexse benzer bi bez Bundan şikayetçi olan varmı ?? Bence bu degilde plastik kullanılsaydı daha iyi olurdu diyen varmı ?

• herkese hayırlı cumalar
  • Hayırlı cumalar arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.