Şimdi Ara

Yeni Peugeot 307 sahipleri buraya!! (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
8
Favori
106.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar peugeot 307 tavanda bulunan gözlük vs. saklamanın açılan yeri kırıldı...nasıl bulabilirim?internette yedek parçacılara baktım bulamadım...yardım ederseniz sevinirim...teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: asmf

arkadaşlar peugeot 307 tavanda bulunan gözlük vs. saklamanın açılan yeri kırıldı...nasıl bulabilirim?internette yedek parçacılara baktım bulamadım...yardım ederseniz sevinirim...teşekkürler

Benim durum daha vahim arkadaşım.2006 307 SW sahibiyim yeni aldım.bu cam tavanı kapatan sunruuf çalışıyor fakat 3 parçadan oluşuyor.bu 3 parçayı bağlayan plastik aparatlar deforme olmuş.nerden bulcam napcam bilmiyorum.çıkmacıyı aradım adam motorsuf komple 1500 tl ye veririm dedi.bende kapattım direk teli.bana basit plastikleri lazım.acil banada yardım lütfen.
  • Hayırlı olsun;sakıncası yoksa kaça aldınız,herhalde makyajlı model?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlgilenenlere 2008 mod. şeytan kırmızı var
  • BEN ILGILENIYORUUM FIYAT NEDIR KM KAC
  • arkadaslar yenı kasa 307 aldım 60 bınde premıum 1.6 benzınlı manuel vıtes ve 307 alıp almamakta kararsız arkadaslarımızı bılgılendırmek ıstedım. ben bu aracı almadan once herkes uzak dur derdı ve ınternette bırusur kotuleme yorumları. bundan once golf 4 ve astra h kullandım ve arac ıc genıslıgı on konsolu gorus acısı 110 beygırlık motoru ıle suana kadar almadıgım ıcın pısman oldum boyle rahat surus keyfı dıger ıkı aracta da bulamadım. sadece almadan once dusundum madem bu kadar kotuyse neden hala en cok satılan arabalardan 307 yı kotuleyenler daha hıc bınmemıs yada yıkık bır araba alıp bası agrıyanlardır artık benım gozumde ama manuelı tercıh edersenız daha ıyı 1.6 bır motora otomatık yazıktır gunahtır benım dusuncem araba otomatık olacaksa 2.0 altı motora sahıp olmamalı bu benım nacızane fıkrım umarım sıze yardımcı olur.
  • bu hafta 307 2005 xt aldım ama vıtes gecıslerı sorunlu cok ses cıkartıyor araba bağırıyor resmen bıde antipollition fault yazısı cıkıyor arab normalde boyle seslimi bu arıza nedemek
  • arkadaşlar aracım lpg li ama son bi kaç gündür benzinden lpg ye geçiş çok zaman almaya başladı.bunun nedeni ne olabilir.
  • arkadaşlar 2006 model 307 benim aracım.aracımda şu sorun var;şöför koltuğundan diğeer camları açıp kapatabiliyorum ama aarka kapılardaki cam açma kapama düğmesi çalışmıyor,daha düne kadar çalışıyordu.aracı yeni aldım bilmeden yanlış yere dokunmuş olabilir miyim.lütfen yardım edin
  • Konu neden bitti acaba? Bende 2 gün önce 2006 1.6 hdi ege mavisi ile aranızdayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceycey84x -- 30 Temmuz 2015; 19:51:44 >
  • Bende almayı düşünüyorum. Eski Bilgilerin faydası olur 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan aser

arkadaşlar 2006 model 307 benim aracım.aracımda şu sorun var;şöför koltuğundan diğeer camları açıp kapatabiliyorum ama aarka kapılardaki cam açma kapama düğmesi çalışmıyor,daha düne kadar çalışıyordu.aracı yeni aldım bilmeden yanlış yere dokunmuş olabilir miyim.lütfen yardım edin

Şoför tarafındaki kontrollerde en arkadaki tekli tuşa bastıysanız arka kontrolleri kilitler devre dışı bırakır

• Sevgili arkadaşlar 2004 model 307 xt otomatik aracımı satıyorum.Aracın 9 yıldır sahibiyim, hiçbir sıkıntım yok. Farklı bir araca binmek istediğim için satıyorum. Aracım çok temiz ve iyi kondisyondadır. Prins marka LPG vardır. Şehirleri arası yolda 90-100 km hızda 18-19 krş, şehir içi 25 krş yakmaktadır. Sonradan hız sabitleyici ve multimedia taktırdım. Tamponu gövde rengi boyatıp, orjinal 3008 cantı taktırdım. Aldığınız taktirde hiçbir masraf yaptırmadan binebileceğiniz bir araç. Son kullanıcıya satmak isterim.Malum sitede 225694696 numaralı ilan.ilgilenenlere duyrulur.

• 307 gerçekten çok mu sorun çıkarıyor? Ve yakıt tasarrufu olarak başarılı değil mi?
  • barishrocker kullanıcısına yanıt
    S.A hocam benim bi sorum olacaktı.aracım 307 1,6 comfort. aracımı çalıştırırken normal sinyal sesi gibi olmayan bi ses geliyor.marşa basarken çıkıyo bu ses.bu neyin nesidir acaba.yağ değişimini yeni yaptım bundan kaynaklı olabilir mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aser84

S.A hocam benim bi sorum olacaktı.aracım 307 1,6 comfort. aracımı çalıştırırken normal sinyal sesi gibi olmayan bi ses geliyor.marşa basarken çıkıyo bu ses.bu neyin nesidir acaba.yağ değişimini yeni yaptım bundan kaynaklı olabilir mi.

Önceden hiç başıma gelmedi. Bakım yaptırdığınız yere sorun bence..

• barishrocker kullanıcısına yanıt
    çalışmasında bi problem yok,marş basıyor ama basarken bu Ses çıkıyo,neyse teşekküredeerim
  • 1.6 hdi look paket 100bini gecmemis kazasiz boyasiz 307 nin ederi nedir sizde

• Beyler 2006 1.6 hdi 307 aldım ruhsata bg kw yazmıyor aracın bg gucu 90 mı 110 mu nasıl öğrenebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ceycey84x

Beyler 2006 1.6 hdi 307 aldım ruhsata bg kw yazmıyor aracın bg gucu 90 mı 110 mu nasıl öğrenebilirim

Turbosu falan bir şeyi farklıdır illa ki.. Peugeot servisi anlar sanırım. Ruhsatta yazmaması da ilginçmiş..

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.