Şimdi Ara

Sigara Şarap'la mı Yıkanır ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
54
Cevap
1
Favori
106.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu tür adamlar biranın içine sigara külü de atıyorlar.ne alaka?
  • quote:

Orjinalden alıntı: alkoc

ben imalat esnasında içkinin kullanılıp kullanılmadığını ya da hangilerinde olup olmadığını öğrenmek istiyorum.

sana garanti verebilirim;samsun,maltepe,bahar,ballıca,maltepe gold........... bunlar da yoktur
  • Yıl olacak 2014 hala sigarayı mübah sayanlar var.Sigara haramdır beyler sırf haram değil diye içenler içmesinler.
  • birisi de çıkıp arap sabunuyla yıkayalım bunu dememiş mi
    pis pis içiyorsunuz şunu
  • Yohhhh
  • Ne adamlarsiniz 😄tutun yikanir mi hic. Anne ve baba tarafim muhacir yani bizim kusaga kadar tutun yapan insanlar. Tutunun birak islanmasi biraz nem kapmasi bile kalitesini acayip dusurur. Ne zahmetler cekiliyor o tutun kurutulurken nem olmasin diye. Sonra gel sen o bin zahmetle kuruttugun tutunu yika, saraba falan sok cikar olacak is degil. Bu tamamen dindar insanlarimizi sigaradan uzak tutmak icin uydurulmus bir sey. Sehir efsanesi yani
  • Marlboro viskiyle dier bazı sigaralar şarapla yıkanıyor die bişi duydum sizce böyle mi ?? yani sigara ve şarap iç içe bişimidir?
  • walla neyle yıkanır bilmiyorumda sigarayı şarapa batırıp içen arkadaş çok iyi olduğunu söylemişti
  • ben imalat esnasında içkinin kullanılıp kullanılmadığını ya da hangilerinde olup olmadığını öğrenmek istiyorum.
  • benim bildiğim(doğru olup olmadığı kuşkulu ama....) mavi vbandrollü (kaçak)MALbora tütünü sarılmadan önce şarap ile yıkanıyor... hatta sigarayı alıp koklayın merak ederseniz...
  • evet sadece kacak olanlar değil turkiyede yapılan yabancı sigaraların coğu alkol ile yıkanıyo hatta paketi ilk açtığınızda kokusunu rahatlıkla alabilirsiniz.
  • bilmemkı yıkanırmı acaba
  • Öyle birsey yok , öyle birşey olsa o sigara o fiyatta olmazdı , pahalı dersen bir malbora yaklasık 750 bin liradır vergileri cıkarsan hem de icilmesi de mekruh degil haram olurdu
  • evet vardır,şarapla yıkanır!...
    sigara içip içmemek sizin dini inanışınıza kalmış artık!
  • Sigara sarapla degil kimyasallarla yıkanır sacmalamayın
  • Dünya üzerinde Sigara üretiminde kullanılan tütünlerin çoğu alkol içeren sıvılarla yıkanır!!!
  • tütün şarapla yıkanı ama adi şarapla viskiyle yıkansa bi pakey ne kdr olur haberiniz varmı????
  • bunların hepsi hurafe.eskidende gitane ın bu kadar sert olmasının nedeni içinde yüzde 3 esrar olmasıymış denirdi.halbuki esrar sigaradan daha hafifmiş duyduğuma göre
  • quote:

Orjinalden alıntı: klonajinsky

bunların hepsi hurafe.eskidende gitane ın bu kadar sert olmasının nedeni içinde yüzde 3 esrar olmasıymış denirdi.halbuki esrar sigaradan daha hafifmiş duyduğuma göre

o olay doğrudur.. her haltı yemiş biri olarak konuşuyorum....

Sigaraya GITANES ile başladım... ama türkiyede görebildiğiniz mavi/lacivert paket...

GITANES'in bordo paketi war o hurafe dediğin o pakette gerçek oluyor...

Mavi paketler ise.. % 0.9 nikotin içerirken CAMEL bile %0.03 nikotin oranına sahip... o sebeple bukadar sert....
  • sigara şarap ile yıkanmaz fakat bizim arkadaşlar CİGARAYI şarap ile banyo yaptırıyolardı..
    hatta onuda aştılar para batıyomuş viski ile duş aldırmaya başladılar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.