Şimdi Ara

Yeni Bir İlişkiye Adım Adım(!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Evet dostlarım sınıftan bir kızdan hoşlanıyorum.Ama kızı ne tanıyorum ne hakkında bir şey biliyorum.Sadece ismini 2 gün önce sınıf listesinden bularak öğrendim.

İlk olarak bu 2 günlük süreçte kızı sürekli kesmeye çalıştım ve beni farketmesi için yakın durmaya çalıştım.Lakin kızın beni fark ettiğini düşünmüyorum sadece bir kere göz göze geldik.

22.02.18 -> Yakın arkadaşımın sevgilisine danıştım bu kızdan hoşlanıyorum ve hiç tanımıyorum dedim.Bana arkasına yanına oturmamı dersle ilgili bir şeyler olduğunda soru sormamı bildiğim konuları onunla paylaşmamı ve zeki birisi olduğumu göstermemi istedi.Ben buna takip isteği göndereyim mi dedim gönder bence sonuçta aynı sınıftasınız kabul eder en azından ayıp olmasın diye bile olsa kabul eder dedi.Göndermeyi hiç istemiyordum ya kabul etmezse diye apışıp kalmak da istemiyordum sonuçta.Neyse gönderdim akşam 10 gibi hala isteğimi onaylamadı.Galiba olmayacak ama pes etmek yok.Yarın derse gittiğimde onaylasa ya da onaylamasa bile sonuçta bu kim diyecek ve bana bakacak ama yarın kıza keserse tabi ben de karşılık verip bakmayacağım hiçbir şey olmamış gibi yapacağım.

Sizden bu yolun başlangıcında bana destek vermenizi ve önerilerinizi bekliyorum.Gelişmeler oldukça konuyu güncelleyeceğim.Umarım ilk günden olmadı diye konuyu kapatmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.