Bron┼čit oldum ­čśů (T├╝m S├╝r├╝m)
T├╝m Forumlar >> Konu D─▒┼č─▒ / Off Topic >> Konu D─▒┼č─▒
Proopiomelanocortin => Bron┼čit oldum 😅 (18.2.2018 00:01:52)
quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: ne diyorum

Hocam cevap verirseniz sevinirim. ┼×imdi grip a┼č─▒s─▒ bron┼čitten korumuyor o zaman öyle mi? Benim bildi─čim korumal─▒ sonuçta bron┼čit Bir so─čuk alg─▒nl─▒─č─▒ hastal─▒─č─▒. Gerçi benim bünye alerjik sinüzit ve faranjite var.allahtan sigara kullanm─▒yorum

Yukar─▒da biri söylemi┼č grip influenza virus'un sebep oldu─ču bir hastal─▒k. Bron┼čit ise farkl─▒ bir hastal─▒k olup sebebi pek çok mikroorganizma olabilir. Influenza virus'ten korunuyor olabilirsiniz ancak di─čer virusler veya bakterilerden korunmuyorsunuz.

ne diyorum => Bron┼čit oldum 😅 (18.2.2018 00:03:33)
quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Proopiomelanocortin

quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: ne diyorum

Hocam cevap verirseniz sevinirim. ┼×imdi grip a┼č─▒s─▒ bron┼čitten korumuyor o zaman öyle mi? Benim bildi─čim korumal─▒ sonuçta bron┼čit Bir so─čuk alg─▒nl─▒─č─▒ hastal─▒─č─▒. Gerçi benim bünye alerjik sinüzit ve faranjite var.allahtan sigara kullanm─▒yorum

Yukar─▒da biri söylemi┼č grip influenza virus'un sebep oldu─ču bir hastal─▒k. Bron┼čit ise farkl─▒ bir hastal─▒k olup sebebi pek çok mikroorganizma olabilir. Influenza virus'ten korunuyor olabilirsiniz ancak di─čer virusler veya bakterilerden korunmuyorsunuz.

Anlad─▒m hocam mant─▒kl─▒.

ShaNexxx => Bron┼čit oldum 😅 (18.2.2018 00:03:59)
Askerde 3 ay tedavi gördüm.E─čer çok ilerlemi┼čse sar─▒ renkli antibiyotik verecekler. Geçmi┼č olsun..

ne diyorum => Bron┼čit oldum 😅 (18.2.2018 00:04:55)
quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: ShaNexxx

Askerde 3 ay tedavi gördüm.E─čer çok ilerlemi┼čse sar─▒ renkli antibiyotik verecekler. Geçmi┼č olsun..

Çok ilerlemi┼č demedi verdi zaten ben otobüste unuttum.

ne diyorum => Bron┼čit oldum 😅 (18.2.2018 00:08:39)
Hocam ilerlemi┼č bron┼čit ne gibi belirtiler veriyor?

Sayfa: << < ├Ânceki 1 [2]