Şimdi Ara

Soğuk Sıkım Filtresiz Sızma Zeytinyağı 500 ml - 9,95 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
9.891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesajlara bakıyorum yağın tadı nasılmış diye, dişe dokunur 1-2 tane mesaj var. geri kalan geyik muhabbeti. fiyata veya ürünü deneyip tadına yorum yaparsınız. biri yağı kendi malı gibi savunmuş, biri kullanmadığı yağa çamur atmış. bu forumun tadı iyice kaçtı harbiden.
  • ayrıca konuyu 20 liraya zeytinyağı diye açmadım öylede değil zaten. 10 liraya yarım litre cam şişede sızma zeytinyağı, al bir şişe beğenmezsende zararın yok götür fişinle beğenmedim 5 para etmez de iade al , forumdaki sözde butik zeytinyağı üreticilerinden litresi 35 liradan aldığınız yağı beğenmeyince ne yapıyorsunuz iade mi ediyorsunuz tezgah altında motor yağı olana kadar demleniyor mu yoksa.

10 lira için ne tatava yapmışsınız be kardeşim
    Alın gitsin. Tadını beğendiyseniz güzeldir.
    Bu millet özellikle şu televizyonlara çıkanlar yüzünden zeytinyağı piyasası aldı yürüdü. Özellikle daha önce zeytinyağıyla işi olmayanlar yüzünden oldu bu. Soğuk sıkım falan bilinmezken butik havasına sokulup tüm zeytinyağları butik oldu.
    Bunun zararını en çok benim gibi zeytinyağıyla büyüyen kültüründe olan insanlar gördü. Sahtecilik arttı, kalite yağlar fahiş fiyata satılır oldu. Bir sene öncesi egede yağ bulamıyorduk herkes yok çekiyordu satanda görsen mucize ürün satar gibi pahacıydı.
    Güzel kardeşim o satıcının 11 lira kargo tutar deyip, ayıp olmasın diye yarım litresine 26 lira kargo ödeyip aldığımız numune zeytinyağı, yanlış anlamayın ama 8 lira ancak eder yarım litresi. Adam bize erken hasat yeşil zeytin, 0.bilmem ne asit diyor, daha sonra video paylaşıyor, içi çer çöp, yaprak dolu siyah zeytinleri sıkıp bize göndermiş. Soruyorum bize gönderdiğiniz yağ bu videoda görünen yağ mı? diye, evet diyor... 😱 hani bu erken hasat yeşil zeytinden sıkma yağ idi?

Ürün geldi, yiyemedik, kimseyi suçlamak istemiyorum, belki zamanla daha iyisini yapar ama en başta doğru bilgi verecek müşteriye. Burda gerçek tüketiciyi kimse yanıltmasın lütfen, ya da bir ürün hakkında yorum yapacaksa, belli bir altyapısı, damak tecrübesi olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikara86

Arkadaşlar yağı denemek için aldım, evet fiyatına göre iyi bir yağ fakat çok fazla beklenti içine girmeyin, filtresiz ve oldukça tortulu, bu tortular zamanla bozulmaya ve yağı da bozmaya başlar çabuk tüketin.. Erken hasat ve filtresiz bir yağa göre oldukça vasat, polifenol oranı oldukça düşük sanırım, hiç yakıcılık yok, normalde 1 kaşık içildiğinde zengin polifenol lü bir yağ sizi öksürtür, ayrıca yeşil çimen, çağla kokuları yok, ağızda hafif bir çimen rahiyası, bir baharatlılık da yok. Erken hasat yeşil zeytinden sıkma olduğundan şüpheliyim açıkcası. Bence ılık bir fırsat, çünkü aynı fiyata zeytinyağı olmayan riveria zeytinyağı satıyorlar marketlerde, bu fiyata alınır. Daha iyi ürünleri istiyorsanız, biraz daha araştırın derim.

valla polifenol çimen rahiya vs... bilmiyoruz biz hocam, ilk 1 tatlı kaşığı tadına baktım burada yazılanlardan sonra genzim yandı çimen tadında biraz çeri domates kokulu değişik bir yağ geldi bana öyle aman aman yağ tüketen zeytinyağı kalitesinde gurme insanlar değiliz, işin içinde hile varsa yapanın Allah belasını versin, biz itimat edip alıyoruz, hele bu erken hasat soğuk sıkım vs... hiç anlamam sızma zeytinyağı çiğ olarak, riviera yemeklerde kullanılır kafasındayız ki yemeklerde zeytinyağı hiç sevdiğim birşey değildir. bununla beraber denk geldikçe gelip geçerken egeden akdenizden zeytinyağı alırım birazda plasebo etkisiyle sanırım daha severek tüketiriz.

dün akşam 3-4 tane bime baktım kalanları toplamak için hiçbirisinde ürün kalmamış elde 2 şişe var hepi topu. bu arada bimde satılan sırım zeytinyağıda 18,50 lira litresi, onuda alıyoruz şokun liosunuda migrostan komilide vs... benim açımdan sıkıntı değil öyle 3 litre yağa 100 lira vermem verenede niye veriyorsun diye sormam ama forumdaki sözde "butik satıcılar" güzel yere tezgah açmışlar işlerine çomak sokuncada şikayet ediyorlar konuya yasaklatıyorlar vs...

özetle benim için 10 liraya yarım litre cam şişede sızma zeytinyağı fırsattır , benim gibi düşünenler içinde fırsat olabilir diye konusunu açtım, bununla birlikte zeytinyağından anlayan insanlar için fırsat olur hayalkırıklığı olur tamamen şans. adam tutup 10 liraya yağ fırsat mı yeaağ diyor, alma sen kardeşim ne tatava yapıyorsun 10 lira altı üstü ayrıca götür iade et beğenmedim kokuyor vs... diye, ben peyniri yoğurdu beğenmeyince götürüyorum sıkıntı çıkmıyor sende götür iade et. şurada açılan fırsat konularının hepsinde ortaya çıkan tipler yüzünden artık sıcak fırsat konusu açmaktan çekiniyor insanlar. gerizekalının birisi firma elemanı iması yapmış birisi bime ortak etmiş , karşına çıksa abi b.kun yiyem diye zırlayacak tip hemen yaftalıyor seni. işine yarıyor mu al dene yorumunu yap insanları bilgilendir ama adam(!) hem almıyor hem edebiyat parçalıyor, sabır çekmekten evliya olduk bu forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 22 Şubat 2018; 15:41:32 >

• ayrıca konuyu 20 liraya zeytinyağı diye açmadım öylede değil zaten. 10 liraya yarım litre cam şişede sızma zeytinyağı, al bir şişe beğenmezsende zararın yok götür fişinle beğenmedim 5 para etmez de iade al , forumdaki sözde butik zeytinyağı üreticilerinden litresi 35 liradan aldığınız yağı beğenmeyince ne yapıyorsunuz iade mi ediyorsunuz tezgah altında motor yağı olana kadar demleniyor mu yoksa.

10 lira için ne tatava yapmışsınız be kardeşim
  • Alın gitsin. Tadını beğendiyseniz güzeldir.
    Bu millet özellikle şu televizyonlara çıkanlar yüzünden zeytinyağı piyasası aldı yürüdü. Özellikle daha önce zeytinyağıyla işi olmayanlar yüzünden oldu bu. Soğuk sıkım falan bilinmezken butik havasına sokulup tüm zeytinyağları butik oldu.
    Bunun zararını en çok benim gibi zeytinyağıyla büyüyen kültüründe olan insanlar gördü. Sahtecilik arttı, kalite yağlar fahiş fiyata satılır oldu. Bir sene öncesi egede yağ bulamıyorduk herkes yok çekiyordu satanda görsen mucize ürün satar gibi pahacıydı.
  • Motor yağıdır o. Bimden çöp poşeti bile almam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinlikedi

Litresi 20? Arkadaşlar bilmediğim bir markanın ürünü ucuz olacak ki alıp deneyeyim. 10 lirayı ne kadarı tağşiş olduğu belli olmayan bir yere vermek mantıklı değil. Şunu unutmayın, bir firma bim a101 şoka ürün veriyorsa denetlenmez. Aldığınız mal üreticinin ahlakına kalmıştır. Peki ahlâk bunlarda var mıdır?

bime ürün veren yüzlerce firma var saçma sapan yorum yapacağım diye insanları karalıyorsun, gitme alışveriş yapma neyse ne kimseyi alakadar etmez ama gelip ota çöpe yorumla mesaj kasacağım diye bir sürü insanı karalarsan birgün bir tanesi çıkar dedenden kalma çorak tarlana kadar elinden alır ağlarsın sonra sağda solda. bizde sevmiyoruz yeşil sermayeyi ama alım tercihi bizi ilgilendiren şey derdi niye seni geriyor.

bu arada evet bime ürün veren tanıdığım bildiğim çok namuslu ahlaklı düzgün firmalar var, olca salça var Tokat firması, özkaleli yine Tokat Zile kuşburnu zile pekmezi veriyor bime. ikisininde sahiplerini yakınen tanırız.

Dededen kalma tarlam yok, atadan kalma vatanım var ona da sülük gibi yapıştılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Motor yağıdır o. Bimden çöp poşeti bile almam.

zorla mı al diyorlar sana,almıyorsan kalabalık yapma
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinlikedi

Litresi 20? Arkadaşlar bilmediğim bir markanın ürünü ucuz olacak ki alıp deneyeyim. 10 lirayı ne kadarı tağşiş olduğu belli olmayan bir yere vermek mantıklı değil. Şunu unutmayın, bir firma bim a101 şoka ürün veriyorsa denetlenmez. Aldığınız mal üreticinin ahlakına kalmıştır. Peki ahlâk bunlarda var mıdır?

bime ürün veren yüzlerce firma var saçma sapan yorum yapacağım diye insanları karalıyorsun, gitme alışveriş yapma neyse ne kimseyi alakadar etmez ama gelip ota çöpe yorumla mesaj kasacağım diye bir sürü insanı karalarsan birgün bir tanesi çıkar dedenden kalma çorak tarlana kadar elinden alır ağlarsın sonra sağda solda. bizde sevmiyoruz yeşil sermayeyi ama alım tercihi bizi ilgilendiren şey derdi niye seni geriyor.

bu arada evet bime ürün veren tanıdığım bildiğim çok namuslu ahlaklı düzgün firmalar var, olca salça var Tokat firması, özkaleli yine Tokat Zile kuşburnu zile pekmezi veriyor bime. ikisininde sahiplerini yakınen tanırız.

• Acı olması erken hasat olmasından ki öyle aman aman bir acılığı yok daha acılarını da tattım. Yağ gayet güzel.
  • Kimse almasın indirim olur o zaman alırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Kimse almasın indirim olur o zaman alırız

Bim teyzeleri alır hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepdarkdirty

Ben şahsen donanımdan 6 lt yağ soğuk sıkım erken hasat yanında 1 kg yeşil zeytin 1 adet zeytin yağ sabunu 1 pakette kekik Kargo dahil 125 aldım 20 liraya geldi kg su hediyeleri de cabası oldu bu arkadaş bu ürünleri almadan öncede 0.5 lt yağı denemek amaçlı bize hediye gönderdi yağın asidi 0.3 şimdi 9.95 tl yarım lt yağ için bana fırsat gelmiyor lt 20 lira oluyor

kardeş sen deneme yağın litresini 40 liraya almadın mı yarım litre hediye yağ gönderdi dediğin arkadaşın , yarım litre hediye yağa 20 lira kargo var dediğini de yazsaydın keşke ama yazmazsın çünkü işinize gelmiyor .

okuma yazması olan buyursun okusun benim yazdıklarımı da bahsettiğin satıcının yazdıklarını da , butik zeytinyağı adı altında forumda güzel pazar kurdular paylaşılan diğer fırsatlara çöküp feyk hesaplarla ya çamur atıyorlar yada üst perdeden entel edebiyatı yapıp gizlice yeriyorlar ;

• 3 litre yağ 125 TL...Baya iyiymiş...
  • deepdarkdirty D kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim o satıcının 11 lira kargo tutar deyip, ayıp olmasın diye yarım litresine 26 lira kargo ödeyip aldığımız numune zeytinyağı, yanlış anlamayın ama 8 lira ancak eder yarım litresi. Adam bize erken hasat yeşil zeytin, 0.bilmem ne asit diyor, daha sonra video paylaşıyor, içi çer çöp, yaprak dolu siyah zeytinleri sıkıp bize göndermiş. Soruyorum bize gönderdiğiniz yağ bu videoda görünen yağ mı? diye, evet diyor... 😱 hani bu erken hasat yeşil zeytinden sıkma yağ idi?

Ürün geldi, yiyemedik, kimseyi suçlamak istemiyorum, belki zamanla daha iyisini yapar ama en başta doğru bilgi verecek müşteriye. Burda gerçek tüketiciyi kimse yanıltmasın lütfen, ya da bir ürün hakkında yorum yapacaksa, belli bir altyapısı, damak tecrübesi olsun.
  • Ben markası için almadım içindeki yağ için aldım o da beklentimi karşıladı mesela komiliyi markası için de alman içindeki yağ içinde tercih meselesi.
  • 20 şubat salı günü bime geliyor, insert ürünü devamı yok sanırım sitelerinde de sınırlı üretim yazıyor . üretici firma şu vatandaşlar ;http://www.alhatoglu.com.tr alıp denemekte fayda var bu fiyata bedava bence üstelik kargoda bedava

• quote:

Orijinalden alıntı: exponent

Bende sitesinde de aynı fiyat hemde kargo bedava sandım.

latife yaptım hocam hemen herkesin evine dükkanına yakın bir tane bim vardır mutlaka alıp denemekten zarar gelmez fiyat güzel cam şişede olması ayrıca daha güzel olmuş ama firma nasıldır ürün nasıldır hiçbir fikrim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Salı günleri de geliyor mu onlar

Her insert zamanı kapıdalar
  • sabbra kullanıcısına yanıt
    usta abartma sıfır asit ne bizi mi yiyon :D dizem filan de tamam diyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabbra

Birader o kadar merakliysan al bir litre ne demek istediğimi sen anlat arkadaşlara...

Almaya gerek yok. Yağın çektirildiği yerden analiz raporu verirler. Resmini çekip koyarlar olur biter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 18 Şubat 2018; 21:10:10 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.