Şimdi Ara

Öğrencilere Özel İndirim Sitesi - abi öğrenci alır mısın ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
5
Favori
4.875
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlığa bakıyorum: Biletall.com %70 Öğrenci İndirimi.

Açıklamaya bakıyorum: Biletall.com’dan yapılacak yurt içi veya yurt dışı her yöne biletlerde %70 indirim kodunu kullan!

En son içeriğe bakıyorum: Hizmet bedellerinden %70 indirim sağlanacaktır.

Hizmet bedeli de 5 lira. İndirim ile 1.5 lira oluyor. 3.5 lira indirim veriyor ki muhteşem üstü! Alev alev fırsat!
  • Arkadaşlar öğrencilere özel indirimler sunan bir site ile karşılaştım,öğrenci olan kardeşimin hesabı ile girip faydalanıyorum paylaşmak isterim :
    www.ogrency.com

yemek sepetinde kampüslere özel %50ye varan indirimler, sinemia indirimi, boyner vs alışveriş sitesi indirimlerine (piyasadaki indirimlerin her zaman üstünde) ulaşabilirsiniz.

• Donanımhaber tarafından para kazanmak istiyorsan buranın müşterisine özel indirimler yapacaksın ama iyi indirimler olacak. Öyle fake üyelik falan hiç uğraşma yemezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouzqan -- 20 Şubat 2018; 8:32:34 >
  • Çok yavaş site. Kanser etti
  • Fena değil başarılı bir site olmuş, tasarımı da güzelmiş
  • Bu tarz sitelerin bollugunda farkedilmek ve tercih edilmek isteniyorsa iyi ve gecerli indirimler gosterilmeli.

Bu sitede biraz buna egilim var. Daha da iyi olur.

Site guzel, daha da gelistirilmeli.
  • Kodlar standart mı yoksa kişiye özel mi? Sokaktan öğrenci toplamakla uğraşmayalım bu yaştan sonra
  • ÇÖP
  • ne tür yemeksepeti kampanyası var boşa üye olmayım işe yaramıyorsa
  • sinemai ve biletall gibi sitelerde var ama açıklamalardan net birşey anlayamadım. Bu sitelerden yapılan işlemlerde nasıl bir avantaj sağlıyor acaba? Tecrübe edenlerden bilgi isteriz.
  • Yemeksepetinde ekstra bir indirim yok?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaulusoyy -- 25 Şubat 2018; 12:34:9 >
  • Alayınıza blok. Fakeoşlar
  • şuanda indirim,kupon vs. yok ama ilerde belki olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.