Çorlu Ahi Evran Meslek Lisesinde yaşanan rezillik (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı
Sentez* => Çorlu Ahi Evran Meslek Lisesinde yaşanan rezillik (13.2.2018 14:54:43)
quote:

Orijinalden alıntı: Maleguard

atanmamış bir öğretmen olarak mesleğimden korkar oldum beklenen gelişmelerdi bunlar verin mehteri

Branş ne hocam?

SHIHAD => Çorlu Ahi Evran Meslek Lisesinde yaşanan rezillik (13.2.2018 15:23:46)
quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

bu tip öğrenciler cesareti evden ve iktidardan alıyor, çoğunun anası cazgır babası maganda ... ancak velileri ve öğrenci müsveddelerini asıl şımartan mevcut iktidardır ... özellikle de eski bakan ömer dinçer dönemi faciadır, kendisi öğretmenler arasında en sevilmeyen şahsiyettir ...

okullara ödenek göndermeyip veli eline muhtaç bırakan, eğitime katkı payı adı altında dilendiren, sonra velilerden "para istiyorlar" diye şikayet olduğunda okul idaresine soruşturma açan, toplantılarda ise para toplayan müdürleri yüceltip toplamayanları üstü kapalı sözlerle eleştiren, yıl sonu geldiğinde "öğrenci bırakılmayacak" talimatı gönderip öğretmeni zorda bırakan, hatta "yapmazsan görürsün" tarzı aba altından sopa göstererek öğretmenleri sindiren çok enteresan bir milli eğitim politikamız ve bakanlığımız var ...

kısacası eğitim-öğretim bu iktidarın en başarısız olduğu alandır, eğitimde çuvallamıştır ...

Iktidarin egitimdeki basarisizliklarina katiliyorum. Ama bu tip ogrenciler genelde malum bolgeden veya cingan kesimden. Onlarda hukumete oy vermez

Maleguard => Çorlu Ahi Evran Meslek Lisesinde yaşanan rezillik (13.2.2018 15:27:07)
coğrafya

Sentez* => Çorlu Ahi Evran Meslek Lisesinde yaşanan rezillik (13.2.2018 17:51:48)
Geçmiş olsun hocam sınıf benim de bekliyoruz öyle

thedo => Çorlu Ahi Evran Meslek Lisesinde yaşanan rezillik (14.2.2018 02:01:16)
Neden gerçekten öğretmenler mi? Böyle bir genelleme yaparak bütün öğretmenlere haksızlık yapıyorsunuz. Birey konuşmayı bile ailesinde öğrenir, çocuk ne kadar sevgi görürse, ailesinde ne görürse çevresine onu yansıtır, her şey ailede başlar. Çocuğun gördüğü ilk insanlar ailesidir. Elini kolunu sallayan anne baba olursa böyle rezil durumlar olur. Yargılamadan önce etraflıca düşünmek gerek.

Maleguard => Çorlu Ahi Evran Meslek Lisesinde yaşanan rezillik (14.2.2018 11:18:47)
sağolun sizede geçmiş olsun zaten şu işsiz öğretmenler toplansak özel okul açarız ama nerde o birlik

thedo => Çorlu Ahi Evran Meslek Lisesinde yaşanan rezillik (20.2.2018 12:55:21)
Bu konu unutuldu mu? Son durum hakkında bilgisi olan var mı? Öğrenciler ne ceza aldı?

Sayfa: << < önceki 1 2 3 4 5 6 [7]