Şimdi Ara

A101 Aktüel 10-16 Ve 15 Şubat'tan İtibaren..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
3
Favori
14.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba bana hitap eden birşey yok ama paylaşım için tşkler.

Gelmişken yazayım soran olursa pirahna Çöp uzak durun bence...
  • Piranha resmî sponsoru A-101 sunar : çöp teknolojik ürünler
  • Merhaba Forumdaşlarım Gelecek Olan Ürünler Şu Şekilde;
    A101 Aktüel 10-16 Ve 15 Şubat'tan İtibaren..A101 Aktüel 10-16 Ve 15 Şubat'tan İtibaren..A101 Aktüel 10-16 Ve 15 Şubat'tan İtibaren..A101 Aktüel 10-16 Ve 15 Şubat'tan İtibaren..A101 Aktüel 10-16 Ve 15 Şubat'tan İtibaren..A101 Aktüel 10-16 Ve 15 Şubat'tan İtibaren..A101 Aktüel 10-16 Ve 15 Şubat'tan İtibaren..A101 Aktüel 10-16 Ve 15 Şubat'tan İtibaren..A101 Aktüel 10-16 Ve 15 Şubat'tan İtibaren..A101 Aktüel 10-16 Ve 15 Şubat'tan İtibaren..A101 Aktüel 10-16 Ve 15 Şubat'tan İtibaren..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERSONICQ -- 9 Şubat 2018; 19:42:30 >

• Zaten her A101 Proşüründe Mini Uydu alıcısı olmasa şaşarım demekki iyi kar var bu işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

bence yanılıyorsunuz. 8 lira üzeri çizili değil, yani adet fiyatı 8 lira. 2 tane alınca adet 8 liradan 5.45 e düşüyor. benim yorumum böyle.

Yanılmıyorum, resimde çok açık şekilde yazmışlar, isterseniz gidip deneyin. 2 tanesi 8 tl tutmazsa 11 yıllık hesabımı silerim, hatta foruma bir daha hiç uğramam .

Diyor ki tekli fiyat 5,45. 2 tane al 10,90 yerine indirimli 8 tl olsun yazıyor. 8 tl nin üzeri çizik değil çünkü indirimli fiyatı o, normal fiyatın üzeri çizik olur her zaman. O çizili olan 10,90 da toplam 2 adetin fiyatı. 8 tl de toplam 2 adetin ki. Resimde 5,45 in altında adet yazıyorken siz halen 8 liranın adet fiyatı olduğunu söylüyorsunuz. Daha nasıl anlatırım bilmiyorum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Asriell

Alınır, bu büyüklükte 20 tl ye pek bulunmuyor. 2 sene önce yine geldiydi. 10-15 tl arasıydı fiyatı, o zaman almadığıma pişman olmuştum. Muhtemelen gelecek olan bu 800ml, ben daha uygun fiyata getirmelerini beklerdim. Tabi cam kalitesi önemli inceyse almam, benim gördüğüm ki biraz kalındı.

Valla hocam daha önce hiç filtre kahve yapmadım nasıl yapacağımı da bilmiyorum o yüzden at bakım seti alıp da atı olmayanlar gibi olmayalım

• Kulaklık alınır mı
  • Televizyon fiyatı çok iyi
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    güzel değinmişsiniz teşekkürler hocam tornavida konusundan bahsetmişken 30 adet tornavida konusu vardı forumda sipariş geçenlerin akıbeti hakkında bir bilginiz var mı acaba?
  • Asriell kullanıcısına yanıt
    Daha önce A101’e geldiğinde almıştım. Kahve için değil ama bitki çayı ve demlik poşet için kullanıyorum zaman zaman. Çatlama, kırılma olmadı. Camı kaliteli zaten, kalın değil ama bahsettiğiniz mika gibi olanlardan değil. Borosilikat cam diye geçiyor bunlar. Normal cama göre daha hafif ve daha pahalıdır.

Altında silikon altlığı var. Hem sehpaya falan koyarken işe yarıyor, nihale yerine. Hem de mutfakta tezgaha koyarken sert koysanız da camı kırmamış oluyorsunuz.

Sadece bulaşık makinesine koymamanızı tavsiye ediyorum, dışındaki yazılar gidiyor.
  • quote:

sütaş kaşar peynirinin kilosunu 50 lira olarak gördüm ya, bir pembe fil kaldı görünce şaşıracağım.

asıl fiyatı da 68 liraymış, indirimli hali bu!

Yanlış hesaplamışsınız.

Şu an indirimli fiyatı kg 25 tl ye denk geliyor. İndirimsiz 34 tl
  • quote:

8x20 gr= 160 gr.
    normal fiyat= 10.90 tl. - kilo 68 tl.
    indirimli fiyat= 8 tl - kilo 50 tl.
    ancak iki tane alırsan tanesi 5.45 - kilo 34 tl.

yanlış nerede hocam?

normal fiyat= 10,90 tl > 2 adetin ki
    tekli normal fiyat= 5,45

2 adet indirimli fiyat= 8 tl (Teki bu şekilde 4 tl ye geliyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 14 Şubat 2018; 0:11:20 >
  • Kulaklığı aldım arkadaşlar, iş yoğunluğundan deneyemedim, deneyince yorum yaparım.
  • Piranha nın kendi sitesinde bile böyle bir kulaklık yok, nerden buldular ki bu kulaklığı?
  • French press kaç ml acaba? Eğer camı şu 10 tl ye satılanlar gibiyse alınmaz, hemen çatlıyor/kırılıyor onlar.
  • quote:

French press kaç ml acaba? Eğer camı şu 10 tl ye satılanlar gibiyse alınmaz, hemen çatlıyor/kırılıyor onlar.

Nasıl anlayabiliriz iyi olup olmadığını hocam?
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Ucuz olanların camları hep ince oluyor. Zaten cam demek doğru değil, mika gibi plastikten hallice. Kısa zamanda 3 tane çöpe gitti, 2 ay önce bime gelmişti 8 tl ye o da nasıl oldu bilmiyorum çatlamış, azıcık çarpmayla tuz-buz oluyor. Gerçi sadece cam değil filtreleri de pek iyi olmuyor. Şunun gibi olanlar

Ikea dan aldığım 1 lt lik var, camı bayağı kalın, hiçbirşey olmuyor ona. Biraz pahalıydı 30 tl ye almıştım fakat büyük başka bulamadığımdan en uygunu buydu. Şu an küçük french press lazım oldu 350-600 ml arası. Görünüş olarak bu cemre ve axentia markalarının french press lerine benziyor. Burda da bir markette bulmuştum 800 ml liğini 20 tl ye, camı kalındı, filtre yeri de fena değildi. Net foto olmadığından büyüklük olarak a101e gelecek olan da aynı gibi duruyor.

• quote:

Ucuz olanların camları hep ince oluyor. Zaten cam demek doğru değil, mika gibi plastikten hallice. Kısa zamanda 3 tane çöpe gitti, 2 ay önce bime gelmişti 8 tl ye o da nasıl oldu bilmiyorum çatlamış, azıcık çarpmayla tuz-buz oluyor. Gerçi sadece cam değil filtreleri de pek iyi olmuyor. Şunun gibi olanlar

Ikea dan aldığım 1 lt lik var, camı bayağı kalın, hiçbirşey olmuyor ona. Biraz pahalıydı 30 tl ye almıştım fakat büyük başka bulamadığımdan en uygunu buydu. Şu an küçük french press lazım oldu 350-600 ml arası. Görünüş olarak bu cemre ve axentia markalarının french press lerine benziyor. Burda da bir markette bulmuştum 800 ml liğini 20 tl ye, camı kalındı, filtre yeri de fena değildi. Net foto olmadığından büyüklük olarak a101e gelecek olan da aynı gibi duruyor.

Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Peki son sorum A101'e gelecek sizce alınır mı?

• rica ederim usb bellek bende vardı 5 sene önce 16 Gb 50 lira civarına almıştım kullanamadım 5 yıl garantisi vardı arkadaşım sana rast gelmiştir dedi kalite kontrol yok heralde bu ürünlerde üşendim götürmedik yitti gitti korkar oldum daha almaya
  • çatal-bıçak-kaşık nasıldır?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.