Şimdi Ara

***SPIGEN.COM.TR tüm ürünlerde %50 indirim - Ücretsiz Kargo*****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
2
Favori
14.800
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar, plastiğe güzel dizayn verip çılgın para kazanıyor, yoksa aynı teknoloji

***SPIGEN.COM.TR tüm ürünlerde  %50 indirim - Ücretsiz Kargo*****
  • hepsiburada, n11 de , orda burda sürekli spigen %50 indirimi var la. baydı artık

batıyormu stokmu eritiyolar napıyolarsa zırt pırt yaparak çok belli ediyolar kendilerini.
  • spigen.com.tr sitesinde tüm ürünlerde %50 indirim kargo ücretsiz.

Hediye Çeki kısmına WLCM50 girin, sepetteki tüm ürünlerin fiyatı yarıya düşüyor.

Yıkayın

https://www.spigen.com.tr/

edit1: ödemeyi axess ile yaptım, sevgililer günü kombo oluyor, %14 chip puan yüklendi.

edit2: Kullanıcı adı başına bir defa kullanma hakkı var, siparişlerin tek seferde tamamlanması uygun olacaktır (veya diğer yöntemler )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esayil -- 1 Şubat 2018; 21:43:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. X

Konu kilit üye ban

konu neden kilit ve üye neden ban açıklar mısınız?

• Konu kilit üye ban
  • @esayil kralsin
  • @esayil büyüksün...böyle devam...
  • ben bakacaktım, üyenin hediye çeki kullanma hakkı dolmuş diyor, muhtemel 400'den 200'e inecek, çek kullanacak arkadaşların dikkatine...
  • Bence fiyatları şişirmişler. ürünler Kampanyasız bile HB'da daha ucuzlar
  • bluerdem kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam, ilginiz icin teşekkürler
  • demirhaner61 D kullanıcısına yanıt
    2 note3 4 yıldır 1 note4 3 yıldır spigen kılıf içinde. Defalarca ahşap metal seramik hatta asfalta 1 m civarı mesafeden düştüler. Hatta biri arabaya binerken arabanın altına düşmüş 2 tonluk arabayla üstünden geçmişim. Telefon da kılıf da sapasağlam. 3 telefon da hala kutusundan yeni çıkmış gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esayil

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. X

Konu kilit üye ban

konu neden kilit ve üye neden ban açıklar mısınız?

Sallama hocam boşver. Teşekkür eder, başlıklarının devamı dileriz
  • Aliexpressteki kiliflara spigen logosu bastirip 70 80 tl ye satiyor halbuki aliexpreste 10 tl
  • Aldığım kablolar geldi, haber veren arkadaşa teşekkürler.

Kablolar 1 metre bu arada)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kustumize

Adamların sitesinde havale bildirim formu var ama çalışmıyor. Tıklıyorsun sipariş numarası gözükmediği için formu gönderemiyorsun. Mail olarak yolladım. Kargoya verildi diye gözüküyor kargo takip numarası yazmıyor. KOSKOCA spigen firması. Bütün dünyaya ürün satan firma. Yanlış anlamayın Eminönündeki dandik esnaf bile böyle site yapmaz.

Benim bu siteden bir önceki siparişimde sıkıntı yaşamıştım (istediğimden farklı ürün gelmişti) sonra siteye mesaj atmıştım, dönen olmamıştı. Sonra spigen.com global sitesine mesaj attım hemen döndüler, dedim spigen.com.tr sitesi sizin altınızda mı çalışıyor? cevap hayır oldu. Yani dediğiniz gibi spigen.com.tr sitesi Eminönü’ndeki dandik bir esnaftan daha kötü olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esayil -- 6 Şubat 2018; 13:00:41 >

• https://youtu.be/v267sB1n-D4?t=751

Videoya bakılırsa, sol taraftaki geri sarmama sorunu genel sanırım.
  • tr de 10 liraya satıla, çinden 1 liraya gelen silikon kılıfa 69.90 yazmışlar. %50 düşse ne olacak?

bilmediğimiz çok üstün bir özelliği mi var acaba? batara ömrünü uzatma ya da kurşun geçirmeme gibi
  • İphone 7 Liquid Air Armor aldım, teşekkürler
  • Kırmızı Kırlangıç K kullanıcısına yanıt
    sıcak fırsat olarak açtığım ilk konuydu, teşekkür ederim, güle güle kullanın.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.