Şimdi Ara

Visa ile opet kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
18
Favori
19.773
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Visa bankomat kartlar ile 3*75 akaryakıt alımına 25 lira yakıt hediye.
    https://www.visa.com.tr/kampanyalar/opet-kampanyasi/

• benzin amerikada ki gibi litresi 0.9 birim olsa burada keşke de bu kampanya vs peşinde koşmasa millet
  • Arkadaslar ykb yanlis mesaj gonderdi.

Dogru format VISA KOD TELEFONNUMARASI(554....) 6738e
  • Denizbanka özel değil genel bir kampanya olduğu anlaşıldı
  • Halkbank için 2016 ve 2017 yıllarının bu kampanya ile ilgili konularına baktım kimse halkbank için nereye sms atacağını bilmiyor. Hiç bir yerde açıklaması yok.

Bilen varsa yazarsa çok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: tano

Kazalinilani LPG de kullanamiyorum ama kazanirkenki 3 adet 75 LPG alimi oluyor degil mi arkadaslar. Neticede kampanya sartlarinda YAKIT demis.

LPG de kullanırsınız. Hatta benzin istasyonundan market alışverişi bile yapsanız farketmez. Anlayamazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

quote:

Orijinalden alıntı: tano

Kazalinilani LPG de kullanamiyorum ama kazanirkenki 3 adet 75 LPG alimi oluyor degil mi arkadaslar. Neticede kampanya sartlarinda YAKIT demis.

LPG de kullanırsınız. Hatta benzin istasyonundan market alışverişi bile yapsanız farketmez. Anlayamazlar.

Opetlerde pos cihazi market ve akaryakıtı ayırıyor. (Böyle biliyorum)
  • ms365 M kullanıcısına yanıt
    ykb için 4454 e OPET boşluk müşteri numaranızı yazıp yolluyorsunuz ben 1. alış ı yaptım slipte 2 adet daha yapın 25 tl kazanın yazıyor.
  • choser C kullanıcısına yanıt
    sayılmıştır bence, bugun aldığımda sizdeki gibi yazdı bendede.
  • Uwais kullanıcısına yanıt
    hocam üye iş yeri şartı yok mu, ben tl card için dedim yapı Kredi yi,

hangi opet, hangi banka pos cihazı farketmiyormu,

opet ten 75 üstü 3 defa almak yeterli mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: slimshqdy

Anlaşmalı istasyonda alışveriş yapmama rağmen, Vakıfta ne fişin altında, nede ceptekazan uygulamasında katılım gözükmüyor.

Ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum. 2 kez yaptım ama hala Vakıf uygulamada ve fişte hareket yok. Anlaşmalı istasyon olduğunu nerden biliyorsunuz? Liste var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: defansagelsenizelan

quote:

Orijinalden alıntı: slimshqdy

Anlaşmalı istasyonda alışveriş yapmama rağmen, Vakıfta ne fişin altında, nede ceptekazan uygulamasında katılım gözükmüyor.

Ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum. 2 kez yaptım ama hala Vakıf uygulamada ve fişte hareket yok. Anlaşmalı istasyon olduğunu nerden biliyorsunuz? Liste var mı acaba?

Aynı şekilde bende vakıftan yaptım ne fişte ne uygulamada nasıl çözücez bu işi.
  • ziraat bankasına mesaj atıyorum geçici bir süre kampanya başvurusu alınamamaktadır cevabı geliyor. ziraatbankasından kayıt olan varmı
  • düne kadar bonus flashta gözüküyordu bugün gözükmüyor hatta bir adet alış yapmıştım işlemlerde gözüküyordu kaybolmuş. Sizde durum nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerr89

hocam içerikte 2016 yazıyor yalnız

Evet hocam gündemi epey geriden takip etmişim ben, tarihe dikkat etmedim.
    Zaten sonradan Ziraatten sms geldi, başvuru gerekiyormuş
    Ben sms ile katılım yaptım, sorun olmadı, katılım mesajı geldi. Ancak daha yakıt alımı yapmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmikdalga -- 13 Şubat 2018; 2:23:5 >
  • Akbank Neo kart ile yakıt aldım. Ne silipte ne de herhangi bir mesajda bilgilendirme yoktu.
  • VISA TLCARD ILE OPET'TE 25 TL YAKIT PUAN KAZANDINIZ! 15 MART 2018 TARIHINE KADAR YAKIT PUAN KODUNUZ SMS ILE ILETILECEKTIR. DETAYLAR: TLCARD.COM.TR B016

3. alışverişten sonra sms geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adioses -- 16 Şubat 2018; 19:32:37 >
  • Sistem şu beyler ; carrefour 3* 100 alışverişe 25 chip, ayrıca opet te 15 tl akaryakıt, 10 TL lpg indirim kodu verir........ 2. Olarak bu yakıt indirimleri 3 ayrı cep telefonuna işlenir... 3.olarak opet te 100 TL üzeri akaryakıt alışverişlerinde 15 tl indirim yapılır visa ile ödenir... Visa banka kartı ile 25 tl indirim kodu alınır... Yani 300 liralık market ve 300 liralık akaryakıt alışverişi size 100 TL tl yakıt, 25 TL chip para olarak döner... Detaylar forumda ve ilgili sitelerde var.
  • omerr89 O kullanıcısına yanıt
    Neo da kişiye özel 5/75 var onu yazmadım :)
  • sorun biraz şehir dışına gidiyorsan çoğu yerde anlaşmalı istasyonların bulunmaması. ben silivride 2 opette ayrı ayrı çektirip sormama rağmen kredi kartı yerine bankomat kartı verdiğim için dilenci muamelesi gördüm hem de birde kampanyayı sorduğum için hafiften .aşşak geçtiler haberlerinin olmadığını söyleyerek. bir tanesi eski silivri maxi nin karşısında yeni açılan opet. diğeri de gümüşyakada ki opet. silivri maxi nin ordaki opet zaten zengin kesime yönelik pazarlama yaptığından bankomat kartını çekmeyi beceremediler bayağı bozuldular. bankomat verdim diye. gümüşyakadakinin ise bankomat kartıyla problemi yoktu ama kampanyayı sorunca dalga geçti. ben devlet görevlisiyim açıkcası bu şekilde muamele görmek bir daha opete girmemek için benim için yeterli. belli ki opet bu anlaşmalı istasyon karışıklığını bilinçli olarak yapmış sonuçta kampanya geçiyor mu umuduyla gidiyorsun zaten kampanya geçmesede yakıtı almış oluyorsun. ama bundan sonra kimse yemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aleyk83 -- 19 Şubat 2018; 19:25:47 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.