Şimdi Ara

Konuşurken sürekli kendimden bahsediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Biriyle konuşurken sürekli kendimden bahsettiğimi fark ettim yaklaşık bir aydır ve konuşma sırasında bu durumdan rahatsız oluyorum ama bunu yapmasam da karşındakini konuşmadan soğutacakmış gibi hissediyorum.

Mesela alakasiz basit bi örnek vereyim. Konu din olsun, karşımdaki insan kendi benimsediği dini açıkladı. Ben de açıklama gereği duyuyorum. "Hmm ne güzel" gibi bir şey desem konuşmayı sonlandirmis gibi hissediyorum.

Biliyorum tabiki kendimden de bahsetmeliyim yoksa konuşma ,konuşma olmaz. Ama her konuda bahsediyorum kendimden yani bi insanla yarim saat öylesine laf nereyi açarsa orayı konuşsak neredeyse her açılan konuda kendime göre olanı bahsetsem beni iyi bir şekilde tanımış olur.

Yanlis anlama olabilir diye söyleyeyim: bağnazlık, yobazlik, "benim görüşüm doğrudur "luk yapmiyorum. Sadece kendi görüşümü hep söylüyorum, illa kendimden bahsetmis oluyorum. Karsimdakinin beni merak etmesini istiyorum ama ona merak edilecek bir sey birakmiyorum bir yandan...

Yardimci olur musunuz nasil ustesinden gelebilirim bu durumun? Anlatacak baska yer bulamadim :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.