Şimdi Ara

Teknosada peluşlar YANIYOR.... (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
574
Cevap
14
Favori
38.981
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 gündür aynen sizin ki gibiydi bugün değişmiş kargo dağıtımda diyor kargo takip numarası da var bilginize
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    Baktım şimdi benimkiler hala aynı durumda, geçen hafta pazar sipariş vermiştim . Siz ne zaman verdiniz .
  • Bende pazar sabahı almıştım 4adet küçük boy winnie piglet tigger eeyore tedarik sürecinde diyor teslim alan kısmında adım ve adım yazıyor😀 aradım hepsi merkez depoda Pazartesi’den itibaren yollanır dedi kadın
  • geçen hafta cts verdim 2 adet sipariş.bugün kargolanmış şükür.
  • Geçen pazar aldım hala kargo yok.

• İlk siparişim tek parça mağazadan teslimat, diğer ikisi birkaç parça ürün ile kargo ücretinin her zaman 2,5₺ olduğunu fark etmem sonrasında evime teslimat olarak sipariş verdim. Uygulamada siparişler için Tedarik Ediliyor, sitede ise Teslim Alan İsmim İsmim, durum Tedarik Ediliyor yazmakta.
  • 13unde sıparıs vermıstım bugun kargolanmıs Kocaelinden gelmıs kargo ne alaka ıse.
    hafta ıcı elımde olur bakalım 2 ürünüde 2 paket yapmsılar 2 farklı takıp numaras geldı
  • gecen cumartesi verdim siparisi. 1 hafta gecti hala tedarik ediliyor
  • 14 Ocak da verdım halen beklemekteyım tedarık surecı dıo halen 3 kere aradım cok yogunuz arkadaslarımız calısıyo falan fılan bu haftada beklerım olmadı iptal ederız teknosa nın adına yakısmayan bır olay keske sure belırtselerdı en azından bılgımız olurdu.
  • 13 unde aldigim 2 urunu kargoya vermisler sonunda
  • D&R rezaleti vardı geçen yıl böyle oyuncak figürleri yollamadılar sonra toplu şikayet edince hediye çeki yolladılar falan ona gidicek gibi sonu 7 tane pelusumu istiyorum 14 şubata yetişsin
  • benim 1 tane kargo 1 tane magaza teslimati vardi. magazaya sevk ediliyor yaziyor digerine de kargo takip no girilmis.
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    13 ocakta sipariş geçmiştim, bugün takip no girilmiş kontrol edin hocam sizde
  • Eeyore orta boy alan oldumu ? Ben c.tesi 1.30 da sipariş vermiştim iade aldım.
  • teote kullanıcısına yanıt
    Kargo numarası verildimi .benim de kargoda yazıyor ama iadesini aldım. Diğer üç ürün kargo kodu yazılmış
  • Jehat_40 kullanıcısına yanıt
    Madem yoğunlar, gonderemeyecekleri pelusun altına niye giriyolar

Çin'den gönderiyor millet
  • alonso35 kullanıcısına yanıt
    Eeyore affetmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: bagcesmeli41

13 ocakta sipariş geçmiştim, bugün takip no girilmiş kontrol edin hocam sizde

Bakalım hala tedarikte yazıyor 3-4 gündür..
  • 1 hafta oldu hala tedarik edilcek
  • 1- Eeyore Orta Boy Pelüş
    2- Mickey Mouse Orta Boy Pelüş
    3- Tigger Orta Boy Pelüş

Bugün kargo bilgisi girilmiş sabah yoktu
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.