Şimdi Ara

Teknosada peluşlar YANIYOR.... (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
574
Cevap
14
Favori
38.981
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mağazadan teslim ile aldım bir adet.Umarım iptal etmezler
  • şükür be sonunda aldım ohhh sabahtan beri uğraşıyorum BKM bile hata verdi ama en sonunda normal kredi kartı ile ödedim
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    UPS kargo
  • beyler az önce teknosaya gittim talan etmişler ama baya bişey vardı yine.

Beyaz alacaksanız internetten almayın çünkü geneli kirliydi çamaşır makinasında yıkamak zorunda kalabilirsiniz.

2 adet aldım indirim mağazalarda devam ediyor ilgileniyorlar.

Eğer imkanınız varsa teknosaya gidin öyle alın . Malum kalmamış deyip siparişi iade edebilirler, çok ilgi vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aspergersendrom01 -- 13 Ocak 2018; 18:29:50 >
  • ben gece baktım da büyük boy kalmamıştı sitede kaçtan gitti acba alan oldu mu mağaza 29.9 yazıyor
  • mucoyaho kullanıcısına yanıt
    Ucuzken sen bir tane at kenara.
  • ottomanturk06 kullanıcısına yanıt
    mobilde kargo cıkıyor webden cıkmıyor
  • baltascar kullanıcısına yanıt
    Büyük boy aynı fiyattı sitede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltascar

ben gece baktım da büyük boy kalmamıştı sitede kaçtan gitti acba alan oldu mu mağaza 29.9 yazıyor

site mağaza farketmiyor aynı fiyat mağazada birebir gördüm
  • siteden orta boy aldım, ankarada mağazalarda büyük boy olan mağazalar varsa bi pm uzağınızdayım teşekkürler, fırsatı paylaşan konu sahibinede teşekkür bu arada
  • izmirde avmde görenler oldu mu?
  • Durduk yere işe yaramaz seylere 400 tl ye yakin para harcadim. Yalniz benim gibi internet alanlara buyuk ihtimal gelmeyecek. :)

İptal ederlerse de işime gelir. Magazaya gidip de almaya üşendim.
  • BKMekpress ödemeyi aldı fakat teknosanın sitesinde siparişlerde görünmüyor. Böyle bir sıkıntı yaşayan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonso35

4 dün 5 bugün aldım. Bit artık gayrı

kargo ödedinizmi bugün aldığınıza?
  • Serkan4554 S kullanıcısına yanıt
    Mağazadan teslimat seçtim ben. Normal adrese alınca da 2.5 kargo çıkıyordu. Ama dün hiç kargo çıkmıyordu sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: teqali

Durduk yere işe yaramaz seylere 400 tl ye yakin para harcadim. Yalniz benim gibi internet alanlara buyuk ihtimal gelmeyecek. :)

İptal ederlerse de işime gelir. Magazaya gidip de almaya üşendim.

Sipariş ayrıntısında Tedarik Ediliyor yazmaya başladı. Büyük ihtimalle tedarik edemedik diyerek iptal edecekler bizim siparişleri.

Yeğene 3-4 tane hediye aldım umarım iptal edilmez. Doğum günü yaklaşıyor çocuğun.

Yalnız nasıl bir stok varsa hiçbir ürün bitmiyor. Bu yoğunlukta o ürünlerin peynir ekmek gibi stoklarının bitmesi gerek. Hala satılıyor ama...
  • stok kontrolü yok mu bu teknosa da yahu?

bu nasıl teknoloci marketi???
  • 16 liraya mağzadan teslim dumbo orta boy fil aldım inşallah gelir. 15 16 lira neye vermiyoruz ki 1 tanede fazladan aldım oyuncak alamayan çok çocuk var çevremde en azından birini sevindiririm.
  • 5 orta boy da ben kaptım az önce. konu sahibine teşekkürler
  • magazada satabildigini satip hersey bitip ortalik durulduktan sonra bizim siparislere gecerlerse sıkıntı haa. kargodan ve ugrasmaktan kacmak için bu magaza yaparmi yapar yani. Oyle yaparsa bundan sonra indirimli bir ürün gorsemde almam. gerci zaten birsey alirken teknosa nin magazasina bakmak aklimin ucundan bile gecmiyor neyse
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.