Şimdi Ara

Teknosada peluşlar YANIYOR.... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
574
Cevap
14
Favori
38.968
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O mağaza da yoksa niye bulunan mağazalar yaziyor
  • teknosadan oyuncak alanları anlamıyorum, oyuncak alacak olsam oyuncakçıya giderim adı üstünde tekno-sa ama peluş satıyor madem sıkıntıdasın adını değiştir bilimum-sa yap canın ne istiyorsa sat..
  • ✓ Uygulama hızlı . Siteyi boş verin çok yavaş
  • ayme_16168 A kullanıcısına yanıt
    Aynısı benim başıma da geldi
  • Kargo cokmu gec geliyor herkes magaza teslim aliyor
  • Uygulamadan alın daha kolay oluyor.

Birde tekstil ürünlerinde %50 indirim var. Özellikle kız çocuklarına pijama, elbise plaj havlusu gibi güzel ürünler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xiamen

Uygulamadan alın daha kolay oluyor.

Birde tekstil ürünlerinde %50 indirim var. Özellikle kız çocuklarına pijama, elbise plaj havlusu gibi güzel ürünler var.

Link paylaşsanız daha güzel olur hocam.
  • Az önce aldim. Umarim iptal olmaz. Bu kadar stok var mi? Durum muallak
  • Bu kadar dandirik bi site olamaz
  • Durum: Siparişiniz Onaylandı
    Teslimat Süresi: Mağazadan Teslimat

yazıyor ama satın alırken mağazadan hemen teslimat ile aldım. kimse sormak lazım bunu acaba
  • Arkadaşlar aramaya pelus degilde peluş yazarsanız başka bir peluş çıkıyor. İsteyen bunu alsın. Uygulama kullanın kafayı yememek için.

Teknosada peluşlar YANIYOR....
  • Abi uygulama, site, her şey hatalı. İyi ki bir hediye alalım dedik, hiçbir yer çalışmıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan4554

quote:

Orijinalden alıntı: xiamen

Uygulamadan alın daha kolay oluyor.

Link paylaşsanız daha güzel olur hocam.

Sitede"Disney" diye arama yaparsanız göreceksiniz. Hem daha çok peluş seçeneği geliyor hem de diğer tekstil ürünlerini görebilirsiniz.
  • Magazalarında varmı indirim acaba?
  • Mağazadan teslim almayın dün gece sipariş verdim şimdi mağazaya geldim yok diyorlar bu nasıl iş anlamadım
  • Olmuyor uygulamada sitede bozuk alınmıyor.Alanlar bigisayardanmi aldınız telefondan olmuyor
  • iyo kullanıcısına yanıt
    Uygulama indirdim ordan aldim ben
  • hatun kişiye verebileceğimiz bi tane peluş yok arkadaş. kalpli bir şey yok. şirin sevimli bir şey yok. hatun kişiye yakışır bi şey yok. ben şahsen burdakilerin hiç birini vermem bedava da olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Pooh var ayıcık

aynen hocam bi tek o var. o pooh un kalpli olanları var, onlardan almıştım, eyvallah.
  • alamadım netten

gidip mağazayı yağmalayayım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.