Şimdi Ara

Avira Phantom VPN Pro 1 Yıllık Lisans Ücretsiz (Bugüne Özel 18 Aralık) BİTTİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
6
Favori
6.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu VPN i açtığımız Avira uygulaması kapatılamıyor mu? Bilgisayarın açılmasıyla beraber saatin yanında simgesi çıkıyor. Herhangi bir çıkış yapma seçeneği göremedim.
  • firsat icin tesekkurler. ben avira ve vpn uygulamasi surekli calissin istemiyorum ping ve indirme hizini etkiliyor uygulamayi tamamen kapatip acmayi bulabilen var mi? bilgisayarin baslangic programlarinda da gozukmuyor
  • Arkada açık kalan Avira uygulaması görev yöneticisi haricinde kapatılmıyor, hızı da zaten pek iyi değil. Windscribe'a devam
  • teşekkürler
  • dursun kenarda iş görür, haber veren arkadaşa teşekkürler
  • Hollanda'dan daha hızlı ülke hangisi? Hollanda 5 mbps oluyor
  • teşekkürler.
  • Teşekkürler hocam, telefona lazımdı böyle bir program
  • Teşekkürler
  • Pingi en az diye Hollanda seçtik, sonuç felaket: (50 Mbit hız)

Avira Phantom VPN Pro 1 Yıllık Lisans Ücretsiz (Bugüne Özel 18 Aralık) BİTTİ
  • macOS yüklenmiyor nedense
  • max 8mbit hız gördüm,windscribe ile 30-32 mbit görüyorum
  • Teşekkürler 10 dk önce bende faydalandım.
  • Eyw banada 1 yil verdi lazim olur

Avira Phantom VPN Pro 1 Yıllık Lisans Ücretsiz (Bugüne Özel 18 Aralık) BİTTİ
  • teşekkürler
  • Dec 18, 2018

Teşekkürler.
  • teşekkürler, güzel fırsat
  • Haber veren arkadaşa teşekkür ederim kullanıcı bilgilerini girdikten sonra trafik sınırsız oluyor bilginize arkadaşlar
  • Hız çok yavaş. Sanırım oradan kesiyorlar.

Ekleme: Satın alan kullanıcılar da şikayet etmişler, çok hızlı değil normalde de. Ara sıra yeniden bağlanınca iyi sunuculara denk geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kron0S -- 19 Aralık 2017; 2:55:11 >
  • Pi kullanıcısına yanıt
    O zaman tor ağı kullanacaksın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.