Şimdi Ara

## iron bow nerde çıkar ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
19.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar bi iron bow um olmadı yaa iron bow nerde çıkar ?

• çeşitli bosslardan ve golem türevlerinden düşme olasılığı vardır.
  • GOlemlerden düştüğünü biliyorum tabi bazı bosslardanda
  • golemden cıkar genelde
  • lamantation dan düşdüğünü duymuştum emin deilim sonra abeys yeşil kırmızı mavi kutu dan cıkar golem türlerinden tabi lamentation we golemlerden cıkma ihtimali kecoon dan kekuri ring cıkma ihitimali kadar diebilirim
  • Hyde'Den düşmüştü bana..

Az ihtimal olsada golemdende düşüyor.
  • dostum bin tane golem kesmısımdır en az onun yarısı kadarda giantla flame kesmısmdır 1 tane cıkmamıstır daha bana.. cıkıcak yaratıkları soylüyeyim flame apost obl titan ds dm gibi high lvl canavarlardan bizzat elimle tıklıyarak cıkarmısmdır.. bılmiyorum lvlın kac ama evil vizarttanda exc. itemler düsüyor genelde
  • lamia dan dusenler iron bow degil arkadaşlar lamiadan dusenler iron cros bow iron bow golem ve turlerinden duser hydi den item dusme olasılıgı diger boslaa oranla daha fazladır hydi item bosudur ornegin talos u 100 kere kesdim ib dusmedi hydi yi de baya kestim cok sekilde ib staf ve ceşitli unugler aldım talosu bi haftadır kesiom sadece 1920 lik mana pot dusuyo a.q ( buda benim sansım )
  • qolem ve türleri..

BOSS olarak

Hyde,Bakırra ve duke den cıktıklarını qördüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: eskark

lamia dan dusenler iron bow degil arkadaşlar lamiadan dusenler iron cros bow iron bow golem ve turlerinden duser hydi den item dusme olasılıgı diger boslaa oranla daha fazladır hydi item bosudur ornegin talos u 100 kere kesdim ib dusmedi hydi yi de baya kestim cok sekilde ib staf ve ceşitli unugler aldım talosu bi haftadır kesiom sadece 1920 lik mana pot dusuyo a.q ( buda benim sansım )

1.Küfürünü EDitle
    2.Hyde den ne qibi unige itemler cıkardın merak ediyorum..Çeşitli unige item dediqine qöre birden fazla ve farkı unige itemler cıkarmıssın bunlar neler acaba?
  • bosslar + golem
  • quote:

Orjinalden alıntı: getlive

bosslar + golem

• Dark Mare, Golem ve Türleri , Abbys Gem , Crismist Present ( yılbaşındaki ağaçlardan düşenleri krıdırınca çıkıyordu) , Forgetten temple kutuları
    VE tüm bosslardan düşer bildiğim kadarıyla..
  • o kadar golem kestim...1 kere bile cıkmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: TT_eXpReSs

quote:

Orjinalden alıntı: getlive

bosslar + golem

• EGER 60 LWL ÜSTÜ İSEN ESLANT TA APOST COLD KES 2 KERE DÜSTÜ BANA BİDE İTEM DÜSME OLASILIGI TEK BASINA KESTİGİNDE AZDIR YANİ PARTYLE İTEM DÜSME OLASILIGI DAHA FAZLA BİLGİNİZE
  • golem
  • flame apos,golem,dm,titan
  • Golemler 2 saat koxp kur bak nasıl çıkıcak Ndn ? diye sorucak olursan bn kurdum çıktı arklarla keserken ama stone golemlerle golemlerın tam arasına .... Yada kesebılıosan Manticor kes 20 tas patlasın 30 taneden çıkıyo
  • DM den cikmiyormuydu İb yaf
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.