Pariyer (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Web Tasarım - Programlama >> Site Tanıtımları
Mesaj
gurko34 => Pariyer (12.12.2017 02:55:00)
Pariyer.com, part time veya freelance iş arayan kişilerle işverenleri buluşturan online bir hizmet pazaryeridir. Saat karşılığı çalışabilecek öğrenci, ev hanımı, yeni mezunlar, engelli vatandaşlar ve işi olduğu halde ek iş yapıp para kazanmak isteyen herkesi, hizmet alma ihtiyacı duyan işverenlerle buluşturur.

Pariyer.com’un misyonu iş dünyasında ihtiyaç duyulan part time çalışan kaynağını; en hızlı ve etkin bir şekilde işverenlerle buluşturan referans dijital platform olmaktır.

Gelişmiş ülkelerde part time çalışanların yüksek oranı; ekonomiye ivme veren bir kaldıraç etkisi görmektedir. Avrupa’da part time çalışanların oranı %40 ve daha yükseğe çıkmış iken, Türkiye’de bu oran yalnızca %10. Pariyer.com olarak, istihdam çeşitliliğini ve işgücüne katılımı desteklemek üzere bu oranı arttırmak motivasyonu ile yola çıktık. Örneğin bir restoranın yılın her döneminde aynı sayıda garson ihtiyacı olmayabilir veya bir mobilya firmasında tam zamanlı olarak çalışan tercüman, firma için çok maliyetli olabilir. Bu ve benzer nedenlerden part-time iş ve freelance iş kelimeleri son zamanlarda sıkça duyduğumuz kavramlar.

Pariyer.com bir internet girişimi olmasının yanında aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesidir. Özellikle öğrenimini devam ettirmek için maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler, ek gelire ihtiyaç duyan ev kadınları, engelli olduğu için iş bulamayan binlerce insan için bir istihdam kaynağı yaratmak için çalışıyoruz.

Pariyer.com’a part time iş veya çalışan güvenen çok sayıda insanla buluşmak için sitemize üye olmanız yeterli.www.pariyer.com’a bekliyoruz.

Sayfa: [1]