Arkadaşıma aşık oldum.İtiraf ettim.Bıraktı Gitti.[Kervana katıldım] (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı
GGChocolate => Arkadaşıma aşık oldum.İtiraf ettim.Bıraktı Gitti.[Kervana katıldım] (11.12.2017 16:01:22)
Beyler selamlar uzun zamanlı arkadaşlığım vardı çok yakındık zamanla tabi cok duygusallaştım,sahiplenmeye başladım.Sonunda dedim bu böle olmıcak açılmam lazım.Kötü bir zamanı seçtim sevgilisi vardı ama katlanacak kafada kalmamıştı bende.Terkedildim sildi geçti.O gülüşmeler eğlenmeler birbirine olan destekler hep devam edecekmiş gibi düşünmeler yalan oldu.

Bugünde benim için yakın istedim.Ben yakamıyorum içmediğimden.İnsanın içinde tuhaf bir boşluk oluşuyor.Kötü bir his kaplıyor.Umarım zamanla geçer bu duygular geçicek biliyom ama neyse öle işte..

İyi günler selametle öpüldünüz.

Naganzo => Arkadaşıma aşık oldum.İtiraf ettim.Bıraktı Gitti.[Kervana katıldım] (11.12.2017 16:06:11)
Oyuna alınmıyordun ama hep yedekteydin. Gidip teknik direktöre şunu çıkar beni al 11 e artık dersen paf takıma yollanırsın.

GGChocolate => Arkadaşıma aşık oldum.İtiraf ettim.Bıraktı Gitti.[Kervana katıldım] (11.12.2017 16:08:35)
quote:

Orijinalden alıntı: Naganzo

Oyuna alınmıyordun ama hep yedekteydin. Gidip teknik direktöre şunu çıkar beni al 11 e artık dersen paf takıma yollanırsın.

futboldan anlamam ama benzetmeyi anladım %100 haklısın kardeşim.

diyardandiyara => Arkadaşıma aşık oldum.İtiraf ettim.Bıraktı Gitti.[Kervana katıldım] (11.12.2017 16:12:31)
Kardeşim sevgili varken duygularini söylerken ne bekliyordun ki ? Ayrica bu olay karşı cinsle arkadaşliğin hep o işte saçma yerine kanittir yani biri birinden etkileniyor işte genelde şimdi o sevgilisinin yerine koy kendini bakalım nasıl bir his o sizi arkadas olarak gülüyor zannederken sen kiza yan gözle bakiyormuşsun.

GGChocolate => Arkadaşıma aşık oldum.İtiraf ettim.Bıraktı Gitti.[Kervana katıldım] (11.12.2017 16:13:46)
quote:

Orijinalden alıntı: mk5555

Kardeşim sevgili varken duygularini söylerken ne bekliyordun ki ? Ayrica bu olay karşı cinsle arkadaşliğin hep o işte saçma yerine kanittir yani biri birinden etkileniyor işte genelde şimdi o sevgilisinin yerine koy kendini bakalım nasıl bir his o sizi arkadas olarak gülüyor zannederken sen kiza yan gözle bakiyormuşsun.

Napalım kardeşim elden birşey gelmiyor.Haklıyım demiyorum zaten.Bıdaha bole bır hataya dusucegımı sanmıyorum.

Cladeusx => Arkadaşıma aşık oldum.İtiraf ettim.Bıraktı Gitti.[Kervana katıldım] (11.12.2017 16:18:05)
Ne yakcam la

Senin beceriksizliğin.

SinceTheBeginning => Arkadaşıma aşık oldum.İtiraf ettim.Bıraktı Gitti.[Kervana katıldım] (11.12.2017 16:33:34)

For Mother Russia => Arkadaşıma aşık oldum.İtiraf ettim.Bıraktı Gitti.[Kervana katıldım] (11.12.2017 16:41:01)
Yakayım cuğaramı

GGChocolate => Arkadaşıma aşık oldum.İtiraf ettim.Bıraktı Gitti.[Kervana katıldım] (11.12.2017 16:58:01)
quote:

Orijinalden alıntı: Cladeusx

Ne yakcam la

Senin beceriksizliğin.

Sende haklısın kardeşim be ama durum için değil üzülen kardeşin için yak

dersimli62f => Arkadaşıma aşık oldum.İtiraf ettim.Bıraktı Gitti.[Kervana katıldım] (11.12.2017 19:09:12)
Her yakın olduğun kıza aşık olacaksan zaten kız arkadas yapma birde sevgilisi var diyorsun herşeyi geçtim kendinedemi saygın yok baskasıyla olan biri seni sevip terkse onu ertesi gün sanada aynısını yapmazmı.

GGChocolate => Arkadaşıma aşık oldum.İtiraf ettim.Bıraktı Gitti.[Kervana katıldım] (11.12.2017 20:36:38)
quote:

Orijinalden alıntı: dersimli62f

Her yakın olduğun kıza aşık olacaksan zaten kız arkadas yapma birde sevgilisi var diyorsun herşeyi geçtim kendinedemi saygın yok baskasıyla olan biri seni sevip terkse onu ertesi gün sanada aynısını yapmazmı.

Nereden ne çıkardın ya peki

Şehmistan => Arkadaşıma aşık oldum.İtiraf ettim.Bıraktı Gitti.[Kervana katıldım] (11.12.2017 21:02:43)
Yakasım geldi de cuaram yok

PoseDn => Arkadaşıma aşık oldum.İtiraf ettim.Bıraktı Gitti.[Kervana katıldım] (12.12.2017 02:41:23)
Zamanlama hatası

Sayfa: [1]