Savaşları Kavgaları Durdurmanın Yolunu Buldum (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı
FoxyDogy => Savaşları Kavgaları Durdurmanın Yolunu Buldum (11.12.2017 13:34:21)
Bakın şimdi günümüzdeki popüler oyunlara bakın lol cs go battlefield cod hepsinde savaş var, bazı sporlarda da kavga vs var ve bunlar normal görülüyor, yani birine zarar vermek normal ama yeni birini dünyaya getirmek her nedense ayıp ve kötü olarak görülüyor. Bunun nedenini bilmiyorum. Ama savaşmak kavga etmek, sevişmekten çok daha kötü ve ayıp birşey bence. Bunun değişmesi lazım.

For Mother Russia => Savaşları Kavgaları Durdurmanın Yolunu Buldum (11.12.2017 13:35:49)
Person of Interest dizisindeki Samaritian'ı yapıyorsunuz ve dünyada savaştan eser hiç bir şey kalmıyor

.Davy Jones. => Savaşları Kavgaları Durdurmanın Yolunu Buldum (11.12.2017 13:41:31)
'Savaşmak sevişmekten daha ayıp'

Konuya girerken bu kadar mantıklı bir şey beklemiyordum.

FoxyDogy => Savaşları Kavgaları Durdurmanın Yolunu Buldum (11.12.2017 14:00:17)
Kısaca anlatırmısınız?

Yazmayı_Severim => Savaşları Kavgaları Durdurmanın Yolunu Buldum (11.12.2017 14:06:28)
Her şey nasipten öte olmazmış alnımızda ne yazıldıysa o dünyanın yok olması savaşlar falan kısmet

For Mother Russia => Savaşları Kavgaları Durdurmanın Yolunu Buldum (11.12.2017 14:35:33)
NSA verilerine erişimi olan ve dünyayı daha iyi bir yere dönüştürmek isteyen bir yapay zeka

(Tabii bunu yapmak için suçlu ve işe yaramaz herkesi öldürecek)

Sayfa: [1]