Şimdi Ara

......::::::A T İ K E R [DOSTLUK] KULÜBÜ::::::...... (FoReVeR) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.028
Cevap
5
Favori
199.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok ilginç benim pejo 206 150 200 m geçiyor 30 dereceye ayarlı gün içi de anın da geçiyor
  • kalibrasyonla ilgili bir problemdir diye düşünüyorum. herhangi bir bayii de sorun giderilebilir..
  • Arabama Atiker Profösörü Hüseyin Usta baktı ilk. Fakat şu an yurt dışında. Bugün yine gideceğim. Isıyı 25 dereceye çekelim bakalım neler olacak. Saygılar.
  • iyiki varsın atiker
  • BEN DE TAKTIRDIM SONUNDA ÜMRANİYE ÜÇ ELDE DEPO YU FULLEDİM 50 YTL YE DOLDU.

ARKADAŞLAR

PEUGEOT 306 PLATINUM 1,6 0OLANLAR BİR YAZSINLAR BAKALIM KM DE NE YAYIYORLAR....
  • Evet arkadaşlar bugün öğlen Atikerin Fabrikasına tekrar gittim. Profösörlerden Mehmet Bey orada idi. Hüseyin Bey şu an yurt dışındalar. Sağolsun Mehmet Bey de gerçekten işinin ehli. Müşteri memnuniyeti adına gerçekten ziyadesiyle hizmet veriylar... Kendilerini tebrik ediyorum. Bir KONYA lı olarak ta ayrıca gururlanıyorum. LPG ye geçiş ısısını 25 dereceye çektik ve kalibrasyonu yineledik. Herhangi bir problem gözükmüyor. Asıl sonuç yarın belli olacak... Sağlıcakla kalın.
  • Hayırlı olsun. Siz kaça taktırdınız? Bayadır bu forumu takip ediyorum ama yeni yazmaya başladım. Sanırım burada ençok Atiker kullanıcısı var tabi doğru orantı kurarsak türkiye genelindede böyledir diye düşünüyorum. sizinle +1 oldu. Haftaya +1 de ben olurum herhalde

quote:

Orjinalden alıntı: hasank24

BEN DE TAKTIRDIM SONUNDA ÜMRANİYE ÜÇ ELDE DEPO YU FULLEDİM 50 YTL YE DOLDU.

ARKADAŞLAR

• quote:

ARKADAŞLAR

hayırlı olsun @hasank24
    ...:::ATİKER CLUP:::...ümüze sende dahil oldun (her ne kadar konumuz kilitlide olsa elbet birgün çoğunluğu görünce açılacaktır)
  • Koca fabrika son kullanıcıyla direkt ilgileniyorsa helal olsun. Umarım sorununuz kalmaz.

quote:

Orjinalden alıntı: mrt_sy

Evet arkadaşlar bugün öğlen Atikerin Fabrikasına tekrar gittim. Profösörlerden Mehmet Bey orada idi. Hüseyin Bey şu an yurt dışındalar. Sağolsun Mehmet Bey de gerçekten işinin ehli. Müşteri memnuniyeti adına gerçekten ziyadesiyle hizmet veriylar... Kendilerini tebrik ediyorum. Bir KONYA lı olarak ta ayrıca gururlanıyorum. LPG ye geçiş ısısını 25 dereceye çektik ve kalibrasyonu yineledik. Herhangi bir problem gözükmüyor. Asıl sonuç yarın belli olacak... Sağlıcakla kalın.
  • Atikerin kullandığı valtek enjektörler hakkında bilgisi olan?
  • quote:

Orjinalden alıntı: barisdragon

Atikerin kullandığı valtek enjektörler hakkında bilgisi olan?

öncelikle şunu söyleyeyim çok sessiz benim performansımın düşmemesini de kalitesine bağlıyorum...
    ayrıca tartarinide bunu kullanıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: skaan07

Koca fabrika son kullanıcıyla direkt ilgileniyorsa helal olsun. Umarım sorununuz kalmaz.

quote:

Evet arkadaşlar bugün öğlen Atikerin Fabrikasına tekrar gittim. Profösörlerden Mehmet Bey orada idi. Hüseyin Bey şu an yurt dışındalar. Sağolsun Mehmet Bey de gerçekten işinin ehli. Müşteri memnuniyeti adına gerçekten ziyadesiyle hizmet veriylar... Kendilerini tebrik ediyorum. Bir KONYA lı olarak ta ayrıca gururlanıyorum. LPG ye geçiş ısısını 25 dereceye çektik ve kalibrasyonu yineledik. Herhangi bir problem gözükmüyor. Asıl sonuç yarın belli olacak... Sağlıcakla kalın.

umarım tekrar sorunla karşılaşmazsın @mrt_sy

arkadaşım sen konya'dasın ben burada bi clup kurmak istiyorum iletebilirmisin bize teknik destek verecek birini buraya kanalize edebilirler mi?
    malum burda bu kadar kullanıcısı var esirgemeyeceklerini düşünüyorum

• umarım tekrar sorunla karşılaşmazsın @mrt_sy

arkadaşım sen konya'dasın ben burada bi clup kurmak istiyorum iletebilirmisin bize teknik destek verecek birini buraya kanalize edebilirler mi?
    malum burda bu kadar kullanıcısı var esirgemeyeceklerini düşünüyorum

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konuyla alakalı Mehmet Beye bizzat bilgi vereceğim. Fakat şunu belirtmem gerekir, çok yoğun çalışıyorlar. Atiker sadece iç piyasaya değil aynı zamanda yurt dışınada ürünlerini pazarlıyor. Ben oraya her gittiğimde sürekli bir kaç bayi görüyorum. Maşallah işler çok iyi. Son kullanıcıya tam anlamıyla komplikle hizmet verebilmeleri için biraz daha zaman var gibi. Ama dediğim üzere mevzuyu biliyorum ve kendilerine aktarmak adına vesile olacağım. Saygılarımla...
  • PEJOYLA İLGİLİ SORU SORMAK İSTEYENLAER tamerbagdas@gmail.com
  • skaan kardeş,

ben zaten birkaç konyalı arkadaşla konuştuktan sonra Atiker'den emin oldum. zaten konyada kime sorsanız atiker dermiş. Antalya'da bölge bayisinde Bayram usta var. çok iyi bir ustadır. 206'lı öğretmen arkadaş yolladı de. bi incelet arabanı. ilgilenir.

quote:

Koca fabrika son kullanıcıyla direkt ilgileniyorsa helal olsun. Umarım sorununuz kalmaz.

quote:

(imla hatası)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tesla -- 31 Mayıs 2007; 21:32:44 >

• lpg yi taktırmak iş değil ama bu prosedürle uğraşmak yıpratır insanı
    quote:

Orjinalden alıntı: ADİKHE

Lpg takıldıktan sonra yapılan işlemler şunlar
    1-Aracın projesi,lpg faturası takan mühendisin yetki belgesi vs.(Bu belgeleri lpg dönüşümünü yapan yer bir dosya halinde veriyor.)alınacak
    2-Makine müh odasından sızdırmazlık raporu alınacak.
    3-Vergi dairesinden muayene harcı yatırılacak ve borcu yoktur kağıdı çıkarılacak.
    4-Ek-1 formu ve yeni ruhsatlar 2 sayfa halinde doldurulacak ve muayeneye gidilecek.
    5-Bütün bu evraklar trafiğe götürülüp imza atılacak.
    6-Ertesi gün yeni ruhsat teslim alınacak.

Bu yazdığım işlemler ve sırasında bir yanlışlık varmı arkadaşlar.Fazla uğraşmayalım
  • Normal gün içinde havalar ısındı motor suyu 30 derecein altına düşmüyorsa hemen geçebilir kalibirasyona falan gerek yok saygılar
    quote:

Orjinalden alıntı: tamerbagdas

çok ilginç benim pejo 206 150 200 m geçiyor 30 dereceye ayarlı gün içi de anın da geçiyor
  • 1.250 YTL Taktırdım proje ve herşey dahil.
    25 ytl gaz sızdırmazlığa verdim.
    10 ytl ek1 formu doldurttum
    103 ytl muayene istasyonuna verdim
    58 ytl de trafiğe verdim çift nusha ruhsat için.

Sabah saat 7:00 da evden çıktım istanbul trafiğinde o yoğunlukta KARTAL(sızdırmazlık)- GÖZTEPE(muayene)- ŞİŞLİ(trafik tescil) ve saat 14:00 da işlerimin hepsini bitirdim. bu gün öğleden sonra ruhsatlarımı alacağım.

quote:

Hayırlı olsun. Siz kaça taktırdınız? Bayadır bu forumu takip ediyorum ama yeni yazmaya başladım. Sanırım burada ençok Atiker kullanıcısı var tabi doğru orantı kurarsak türkiye genelindede böyledir diye düşünüyorum. sizinle +1 oldu. Haftaya +1 de ben olurum herhalde

quote:

ARKADAŞLAR

• Arkadaşlar olmadı ya. Isıyı 25 e çektik ama bugün sabah yine 5 km de lpg ye geçti...
  • demekki başka bi problem var en kısa sürede çözülür inşallah
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.