EPSON L386 Tanklı Tarayıcı Fotokopi + Wi-Fi Mürekkep Baskılı Yazıcı - 519TL (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar
Cem_16 => EPSON L386 Tanklı Tarayıcı Fotokopi + Wi-Fi Mürekkep Baskılı Yazıcı - 519TL (10.12.2017 17:29:50)
Bizim iş gereği hiç boş kalmıyor, okul işleri her gün çıktı alıyorum, ama yazın arada hiç sıkıntı olmadı.

loutrec_ => EPSON L386 Tanklı Tarayıcı Fotokopi + Wi-Fi Mürekkep Baskılı Yazıcı - 519TL (10.12.2017 18:26:14)
1,5 yıl önce 750 liraya almistim. Yazici efsane. Yogun kullaniyorum yaziciyi ve 1.5 yilda siyah murekkebi 1 kez doldurdum. Renkli murekkepler yarida. Fiyat çok iyi.

NitroNos => EPSON L386 Tanklı Tarayıcı Fotokopi + Wi-Fi Mürekkep Baskılı Yazıcı - 519TL (10.12.2017 18:28:26)
Teknosa'da garantiye gönderdim.Kafa değişimi felan yapıldı mürekkebi dolu halde gönderdiler şu anda problem yok.

Siyah'ta sorun vardı.

aRiSe* => EPSON L386 Tanklı Tarayıcı Fotokopi + Wi-Fi Mürekkep Baskılı Yazıcı - 519TL (10.12.2017 19:11:29)
Epson Xp 202 var aynısı kartuşu modelinden 100 liraya almıştım. Hala kullanıyorum. Doldurulabilir tanklardan aldım.

Vanished Man => EPSON L386 Tanklı Tarayıcı Fotokopi + Wi-Fi Mürekkep Baskılı Yazıcı - 519TL (11.12.2017 00:35:55)
quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

Sana epson sorarken fırsat kaçtı.

Bu tanklı yazıcılardan hangisi iyi? Canon mu epson mu? Bıktım kartuş işinden, püskürtmeli almayın diyen de çok, çıktı işini en masrafsız nasıl halledebilirim?

Renkli de lazer çok maliyetli. En uygunu mürekkep püskürtmeli. Siyah beyaz alacaksanız Brother HL 1211W tavsiye ederim lazer tarafında, dolum yapılabiliyor.

Kendinden tanklı yazıcılar sonradan ekleme yapılanlara göre çok daha verimli. Ama mürekkep kurumasın, tıkanmasın diye sürekli kullanmak gerekiyor.

Bendeki Epson'u elden çıkardım kullanmadan. Satıp satmama konusunda kararsız kaldım ama. Yaz tatilinde kullanamayacağım için sorun yaşayacağımı düşündüm.

Brotherin bu modeli gibi başka marka da olabilir tarayıcılı, dolum yapılabilen ne bileyim muadil toneri olan bir yazıcı var mı?
Mürekkep püskürtmelilerle uğraşmak istemiyorum. Kartuş doldurmaktan, verim alamamaktan bıktım.

Sayfa: << < önceki 1 [2]