Şimdi Ara

ARAC FİYATİ NEDEN UYGUN(CLA 180d AMG)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
7.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Armin van Buuren*

Clio motoru olduğu için olabilir belki?

Hahaha çok komikmiş, bi’ daha yapma.

Koskoca Mercedes-Benz AR-GE yapmış küçük hacimli dizel motoru kendi markasına entegre etmiş. Bizimkiler hala dacia motoru, clio motoru diyerek aklı sıra eğleniyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armin van Buuren*

Clio motoru olduğu için olabilir belki?

Hahaha çok komikmiş, bi’ daha yapma.

Koskoca Mercedes-Benz AR-GE yapmış küçük hacimli dizel motoru kendi markasına entegre etmiş. Bizimkiler hala dacia motoru, clio motoru diyerek aklı sıra eğleniyor..
    2 yilda 70bin km

Muhtemelen rent a car arabasi hocam

Ocakdaki mtv - bakim - muhtemelen muayene parasi olarak harcamalarida olunca fiyat dusuk olmasi normal

Cla alicaksaniz benzinli cla 200 modelleri cok daha uygun hocam

Ayrica ayni butceye (120-130) bir ust segment , daha iyi motor-sanzimanli 320 ied dusuk km alabilirsiniz

Ama para sizin tabi ne alirsaniz alin simdiden hayirli olsun , iyi forumlar ;)
    2 parça boya- 70 bin km. Araç dışarda yaptırılmış 2 parça boya diyor kim bilir nasıl bir kaza yaptı. Başlık hatasız yazıyor açıklamada iki parça boya ve galeri.130 bin tl uygun mu sizce? Üstüne 30 daha koyun hatasız 30-40 bin arası c180 alabiliyorsunuz amg paket.
  • 2 yilda 70bin km

Muhtemelen rent a car arabasi hocam

Ocakdaki mtv - bakim - muhtemelen muayene parasi olarak harcamalarida olunca fiyat dusuk olmasi normal

Cla alicaksaniz benzinli cla 200 modelleri cok daha uygun hocam

Ayrica ayni butceye (120-130) bir ust segment , daha iyi motor-sanzimanli 320 ied dusuk km alabilirsiniz

Ama para sizin tabi ne alirsaniz alin simdiden hayirli olsun , iyi forumlar ;)
  • 2 parça boya- 70 bin km. Araç dışarda yaptırılmış 2 parça boya diyor kim bilir nasıl bir kaza yaptı. Başlık hatasız yazıyor açıklamada iki parça boya ve galeri.130 bin tl uygun mu sizce? Üstüne 30 daha koyun hatasız 30-40 bin arası c180 alabiliyorsunuz amg paket.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dukeee -- 3 Aralık 2017; 0:21:42 >
  • 1462 cclik 110 beygirlik dci motor bunu tüm dünya biliyo kusura bakmasın kimse clio sanderodakinin birebir aynısı .
  • Dci motora laf edenler allah kahretmesin sizi bi bitmediniz..

- canavar gibi motor, mercedes salak mı o motoru koyacak ?

- clio motoru evet clio motoru eee ?
  • Clio motoru olduğu için olabilir belki?
  • O motor üst kapak koruyucusunu öyle bir kabartmışlar kaslı gösteemişlerki gören v6 sanar
  • Bence balon bir arac f30 lara da bak istersen
  • Clio motor filan hikaye.

Öncelikle 2 yılda 70.000 km yapan dizel bir araç.

Servis dışında yapılan 2 parça boya. Boya takıntım yoktur ancak yetkili serviste kayıtlı fotolu vs olmali. Disarida yapılan yere de, yapılan işlemlere de güvenim olmaz.

Belki bir de CLA’nın artık üretilmeyecek olmasi da etki etmiş olabilir.
  • Koltuk ayar kısmına bakın .. ne kadar eskimiş... Direksiyon da kılıf var 20 liralık .. böyle bir aracınız olsa o dandik kılıfı takarmıydınız... Kiralama şirketinin aracı .. ölüsünü satıyorlar şuan ve içine bindiğinizde sanki araç 500 bindeymiş gibi olacaksınız çünkü her gün başka biri biniyor..
  • landscapee kullanıcısına yanıt
    Hocam yapmayın lütfen acele etmeyin. Böyle gördükçe ciddi anlamda üzülüyorum. İki parça boya önemli değildir fakat geçmişini bilirsiniz bir servis kaydı olur fotoğrafı olur problem olmaz. Adam hatasız yazıyor açıklama araba boyalı. Bu parça kaput ve sağ çamurluksa nolacak? Nasıl bir kaza yaptığını düşünebilir misiniz? Ben bazen acil araba alacak oluyorum elimdeki araba 105 e rahat satacaksa galerici 90 bin veriyor zaten. Sonra galeriden araba alacağım 108 yazmış 105 e inmiyor. Galeriden araba alınmaz değil mazzini falan filan var bakın oralara daha kurumsal tipte yapmaya çalışandan alınabilir. Bence bekleyin bi kısmet çıkar cla200 baksanız çok daha iyi.
  • 1.5 dCi mis gibi motor. Mercedes kalitesi ile bulusmus ortaya guzel sonuclar cikmis. A180 ile Clio'yu ayni kefeye koyabilir misiniz? Nissan QQ'da da var ayni motor. Problemli olsa cok cesitli markalarda gorebilir miydiniz bu motoru? Dacia Duster ile QQ ayni kefede mi simdi motorlari ayni diye?
  • Bilginiz olsun üstündeki jantlar amg jantı degil
  • 15 gundur bi cla bulamadim bugun bu ilana denk geldim fiyati uygun geldi.

2015 HATASIZ MERCEDES CLA 180 CDI AMG GECE PAKET CAM TAVAN
    İlan No: 507839853
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2015-hatasiz-mercedes-cla-180-cdi-amg-gece-paket-cam-tavan-507839853/detay

• Renk
  • BölücüDeğilÖlücüyüm B kullanıcısına yanıt
    Suan sitedeki en uygun cla. 2014 makyajsizlari vermiyorlar bu fiyata yaklasik 20 gundur takip ediyorum piyasasini tavsiye icin tesekkurler ama cla ya abayi yakmis durumdayim😅Sizce alinir mi
  • Dukeee D kullanıcısına yanıt
    Hocam butce max 130 bin. Bende biraz suphe ettim cunku bu fiyata makyajsiz olanlari vermiyorlar aradim adami bisey yok diyor uygun aldik uygun veriyoz diyo.
  • Dukeee D kullanıcısına yanıt
    Cla200 bakiyordum arkadasim 60 krs yakiyor deyince vazgecdim yakiti beni uzer. Bende cla180 e yoneldim. Biraz sabirsiz davraniyorum sanirim.
  • landscapee kullanıcısına yanıt
    Ben de sizin gibiyim. Bir karar verdim mi gece saat 3 olsun uygularım. Bi şeye kafaya taktım mı yapmadan bırakmam. Aylık araba değiştirme seviyesine geldi. İkinci el araç alacaksınız bekleyin hayırlısını dileyin. Kesinlikle sizin için güzel bir nasip bekliyordur. Bazen siz ne kadar üsteleseniz isteseniz de olmaz zaten. Ben bu araçta dışarıdan bir arkadaşınız gibi yorum yapacak olsam kesinlikle sizin adınıza hayırlı bir şey görmüyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.