Şimdi Ara

Yarın öleceğinizi bilseniz ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Annem ve babamin yarin aglayacagini bildigim icin onlara ben hayatimi kaybetsemde her zaman onlari sevdigimi ve sevecegimi soylerdim. Sonra onlarla piknige giderdim. Bi 30dk uzak kalirdim. Sahil kenarinda denizi izlerdim. Tum sevdiklerimi telefonla arardim . Aksam camiye giderdim Allahtan aileme sabir dilerdim. Beni de yaptigim gunahlar icin affetmesini isterdim. Son kez anneme ve babami ve kardesimi opup bir son fotograf cekilip Allahtan uykumda ölmeyi dilerdim.
  • Annem ve babamin yarin aglayacagini bildigim icin onlara ben hayatimi kaybetsemde her zaman onlari sevdigimi ve sevecegimi soylerdim. Sonra onlarla piknige giderdim. Bi 30dk uzak kalirdim. Sahil kenarinda denizi izlerdim. Tum sevdiklerimi telefonla arardim . Aksam camiye giderdim Allahtan aileme sabir dilerdim. Beni de yaptigim gunahlar icin affetmesini isterdim. Son kez anneme ve babami ve kardesimi opup bir son fotograf cekilip Allahtan uykumda ölmeyi dilerdim.
  • Hayır hayır.Ölmek istemem daha, hiç sevişmeden.
  • Son gecemi sevdiklerim ve ailemle geçiririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kshmrmusic

quote:

Orijinalden alıntı: Emre'^

Hayır hayır.Ölmek istemem daha, hiç sevişmeden.

Aklınız fikriniz dünya zevkinde

aklınız fikriniz milletin hayatlarına ve zevklerine karışmakta
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.police

veda mektubu yazardım. insanların ne kadar kötü bir dünya yarattığını hepimizin hayatlarını nasıl mahvettiklerini son kez yüzlerine vururdum.

Emin ol insanlar da mrpolice ne yazmış diye okurdu
  • yapacağınız ilk iş? Ciddi ciddi soruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Child -- 28 Kasım 2017; 21:58:51 >

• Bir dağın zirvesine yürüyerek çkıp orda ölümü beklerdim yanlız ve sessiz bir şekilde ait olduğum yer hiçliğin beni almasını beklerdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-42ED01C9A -- 28 Kasım 2017; 22:7:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: laborant35

bir insan neden öleceğini bilmek istesin ki

Maksat muhabbet olsun.
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Dostum ne güzel yazmışsın öyle

• yeryüzünde ne kadar din varsa hepsi için cehenneme gideceğim zaten, senin dinine göre de cehenneme gideyim ne fark eder. şimdi dersin doğru din benim ki diye, dünyanın neresine gidersen git oranın yerel dini hep doğru din çıkıyor her nasıl oluyorsa.
  • Patronumu döverim
  • müslüman bir ailede/toplumda büyüdüğün için böyle düşünüyorsun. ailen hristiyan olsaydı o zaman da hristiyanlık için aynı cümleyi kuracaktın. şans eseri TR de doğdun ve müslümansın ve bunun için şükür ediyorsundur kesin. amerikalı da kesin hristiyan olduğu için şükrediyordur çünkü doğru dine sahip olduğu düşünüyordur tıpkı senin gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Annem ve babamin yarin aglayacagini bildigim icin onlara ben hayatimi kaybetsemde her zaman onlari sevdigimi ve sevecegimi soylerdim. Sonra onlarla piknige giderdim. Bi 30dk uzak kalirdim. Sahil kenarinda denizi izlerdim. Tum sevdiklerimi telefonla arardim . Aksam camiye giderdim Allahtan aileme sabir dilerdim. Beni de yaptigim gunahlar icin affetmesini isterdim. Son kez anneme ve babami ve kardesimi opup bir son fotograf cekilip Allahtan uykumda ölmeyi dilerdim.

Kanım dondu hocam tövbe de yahu
  • sevdiğin kişilerle sevdiğin şeyler yapmak
  • Bugün intihar ederdim. Kendi seçtiğim yöntemle.
  • bir insan neden öleceğini bilmek istesin ki
  • Ölüm değil, yeni bir başlangıç göğe yükseliş bilinmeyene doğru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir Tost -- 29 Kasım 2017; 20:24:10 >
  • şu an ayak parmaklarım uyuşuyor.

üşüdügümü farkediyorum.

kemiklerim,kaslarım ,damarlarım ,en ufak parçaciklarim dahi acı çekiyorum.

yıldızlara son defa bakıyorum iç çekerek.

kulakligi takmış ,müziğin ritmine son defa kendimi kaptırmışım.

güzel yaz mevsiminin son günlerinin, son saatlerinin ,son anlarının tadını çıkarıyorum.

acımasız ölümün beni korkutmadığınî bilrerek ,kendimi sevdiğim kızın kollarında düşünüyorum.

onun gözlerine gömüldüğümü hayal ediyorum.

rüzgarı hissediyorum iliklerime kadar.

hoş bir tad bırakan suyun tadına varıyorum ,gitmeden önce.

ailemden uzak ,uçsuz bucaksız, sessiz,görülmeyecek bir yerw gidiyorum.

onlara haber vermeden gidiyorum.

son nefesime yaklaşıyorum.

zamana karşı direnç göstermeyen kalbim var artık.içten içe içimi kemiren bir özlem var yüreğim de.

ıssız kabrin tadına varacagım anlara az kaldı.

artık ,ruhumun bedeninden ayrılacagı vakite az kaldı.

hayallerime elveda diyeceğim.elveda güzel yarınlar.

elveda ailem .elveda geçmişim de yer edinmiş insanlar.

zamandan münezzih olan bir yere gidiyorum.mekandan bagimsız olan bir diyara gidiyorum.

elveda sevipte kavuşamadigim nazlı yarim.

hepinizi seviyorum.

dünya ,ne kadar bana acı cektirsen de seviyorum. gitmek istemezdim.kalmak insanlığa hizmet etmek isterdim.çabalamak isterdim.

artık kalp atışlarım yavaşladı.

el parmaklarım yazamayacak kadar güçsüz düştü.

beynim de sancılar var kontrol edemeyecek kadar.

hücrelerim ölümü bekler vaziyette.

insanlar ölümümü dahi bilmeyecek. onlar yaşadığım bu anları bilemeyecek.

uzaklardayım dostlarim.

ama gökyüzünde sizi izleyecem.

• Müzik dinlerdim
  • Altıma şışarım..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.