Şimdi Ara

Cosmetica %50 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
3
Favori
2.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bakıyorum da herkes çok gereksiz harcama yapıyor şu anda evde kocaman şampuan var ve bu sitede indirimli olduğu halde almıyorum çünkü nerden baksan 3 ay yetiyor 1 tanesi ve paramı boşa savurmak istemiyorum
  • https://www.cosmetica.com.tr/mobile/tr
    Sitede %50 indirim var tüm ürünlerde.. Bazı ürünlerde güzel fiyatlar var ihtiyaca göre değerlendirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayrakkaa -- 23 Kasım 2017; 2:11:19 >

• gayet güzel kampanya bir kaç birşey aldım 40 tl yi geçince de ücretsiz kargo iyi yakaladım bu fırsatı geçen sene kaçırmıştım hunca care sarımsaklı şampuan aldım günlük kullanım için 5 tl bedava :D hocam bu kampanyadan nasıl haberdar oluyorsun ???
  • NeutronS N kullanıcısına yanıt
    Sürekli ihtiyaçlardan bahsediyorsan yanlış düşünüyorsun. Senin verdiğin örnek şampuan, örneğin 10TL ise şu an indirimle 5'e geliyorsa gidip 5 tane alırım. Sonuçta 3 ay sonra da olsa bu şampuan bitecek ve yenisi alınacak, yarı fiyatına alma şansım varken neden değerlendirmeyeyim. Ama indirim var diye fuzuli alışveriş yapanlardan bahsediyorsan haklısın.
  • Tam %50 olmasa da baktığım şampuan ve deodorant fiyatları piyasanın altında. Hepsiburada'dan 2-3 tl'ye nivea deodorant yakalayıp stok yapmak gibi değilde ihtiyaç varsa alınacak tarzda bir kampanya

Edit: 40 tl üstü kargo beleşmiş. Sepet kurcalarken farkettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arbalet -- 23 Kasım 2017; 2:13:10 >
  • Kargo ücretsiz olaydı iyiydi
  • Diş macunu ve fırçaları hızlı hızlı tükeniyor :) çok hızlı millet.
  • migrosta bulamadıklarımı aldım geçtim hatta saatlerce gratiste bekleyenlerin aldığı fiyata bekleme yapmadan bulabileceğiniz ürünler var

Edit: haber veren arkadaşa teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elfen_lied -- 23 Kasım 2017; 3:43:55 >
  • musamusamusa1 kullanıcısına yanıt
    Hatırlattığınız iyi oldu hocam az kalsın unutuyordum

Cosmetica %50 indirim
  • Saç bakım ürünü tavsiyesi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Hatırlattığınız iyi oldu hocam az kalsın unutuyordum

Cosmetica %50 indirim

hocam Aynı fiyatlı Palmolive duş jeli almışsınız ama biri diğerinin yarısı kadar. Yanlışlıkla mı oldu benim anlamadığım bir şey mi var

• Teşekkürler haber veren arkadaşa. Sabah sabah 170 TL gitti :)
  • Splat diş macunu olsaydı keşke. Gratisten alamadım.
  • en geç 4.12 kargoya teslim diyor
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler. 260 lira almışım :) 1 sene dayanır stok.
  • Nivea balsam hb 11.90 burda indirimli 12.49. Fusion başlıkta pahalı diğerlerine bakmadım. Hunca şampuan ucuzmus. Kolay gelsin
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    aklıma duş jelini getirdiniz bari onu da ekleyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Splat diş macunu olsaydı keşke. Gratisten alamadım.

+1
  • sinless34 kullanıcısına yanıt
    aynen hocam neden o kadar bekleyeceğiz genelde böyle en geç tarihi verdiklerinde o zaman kargo yapıyorlar daha çok var umarım en yakında verilir
  • Aradığım şeyler tükenmiş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.