Şimdi Ara

msn açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
40.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben az önce msn 7.5i yükledim ama üzerine tıkladığımda msn 7.5 penceresi açılmadı.Sonra sildim ve başka bir siteden tekrar yükledim.Ama aynı sorunla karşılaştım.Üzerine tıklıyorum ama msn penceresi açılmıyor lütfen yardım edin ne yapmam gerek?? :(

• BLOGuma bakman yeterli
    hata kodlarıce çöüzmleri mevcut
    81000306 böyle bir hata kodu alıyorsan bu sorun şu anda çoğu kişide mevcut.
    umarım en kısa zamanda düzelecektir
    http://msnrehberi.msndostluk.com/?id=138&sn=1&icerik=Hata-81000306:-Windows-Live-Messenger-oturumu-a%C3%A7am%C4%B1yorsunuz
  • hata kodu çıksa iyi ama tıklayınca hiçbirşey açılmıyo sanki hiç üzerine tıklamamışım gibi
  • evet msn açılmıyor
  • panik yok... bendede açılmıyor
  • Bende de açılmıyor.
  • Valla bendede açılmıo deli oldum 3 defa silip tekrar yükledim msni neyseki sorun bende diilmiş
  • şan bendede acılmıo buna sewindim..........
  • offffffffffff be çok şükür bendede yok msn ben hani sandımkı benden kaynaklann bi sorun kımsenınkı acmıyor mus boylesı daha ıyı oldu
  • yani sizde üzerine tıklıyosunuz ve açılmıyo_? Ohh iyi inşallah en kısa zamanda düzeltirler
  • galiba burdan takıp edılıyor sorun belki çözülmüştür?? http://forum.donanimhaber.com/m_9247342/mpage_2/key_/tm.htm
  • arkadaşlar çözen biri varsa buradan haber verse çok iyi olur
  • Arkadaşlar bende hata alıyordum sitenin birinden bi sözde düzeltme prgramı indirdim...Ancak C:\WINDOWS\system32\drivers\etc içindeki dosyalara farklı girdiler yaptı sonra msn o dosyalar nedeniyle hata verdi...Bende sildim...O dosyaların normallerini nasıl geri getirebilirim?Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yaprakcob

yani sizde üzerine tıklıyosunuz ve açılmıyo_? Ohh iyi inşallah en kısa zamanda düzeltirler

hayır senin sorunun daha farklı biz oturum açamıyoruz sen ise msn i açamıyorsun silip tekrar yüklemeyi dene

bu arada çok mantıksız ve alakasız gelebilir fakat nickin adın+soyadının kısaltmasımı ? çok merak ettimde
  • arkadaşlar sorunu çözen yok mu msn e giremeyecek miyiz yani bundan sonra
  • alala bendede açılmıyor .arkadaşlar sorun ne olabilir acaba (mersin)
  • webden girmeyi deneyim dedim yine olmuyor
  • galiba çözüldü ben girdimm
  • hata kodu 81000314 die çıktı bende
  • msnden tamamen çıkıp çalışltıra regsvr32 softpub.dll yazın sorununuz düzelecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #CannibaL# -- 16 Mart 2007; 22:47:02 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.