Şimdi Ara

PHILIPS 43PUS6201/12 4K UHD Ambilight Smart Ultra ince LED TV alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ark.lar Samsung, Lg derken Phillips 43PUS6201/12 görüntü kalitesi ve tasarımıyla aklımı çelen bir model oldu. Görüşlerinizi almak istiyorum. Fiyatı şuan Teknosa'da 2,099 TL. Bu hafta sonu bir karar verip almak istiyorum artık.

• Bende bu modeli çok düşündüm almak bugün yakından görmek için Teknosa'ya gittim samsung 43mu7000'i gördüm oda hoşuma gitti 2.700 Tl fiyat vardı internette 2.250 TL'ye buldum oradaki personel'de samsung'u önerdi aklımda birde Lg43uJ651 kaldı onu sormayı unuttum ben philips'e sadece kanal geçişleri yavaş diye biraz uzak duruyorum sene sonu kampanyalar artıyor acele etme derim sadece yakından gör tv'leri soru işareti kalmasın aklında..
  • 53Burhan53 5 kullanıcısına yanıt
    Daha görmedim tvyi ama sanırım LG 43uj701V alacağım. Son izlediğim incelemelerde Tv'yi oldukça beğendim. 43mu7000 heryerde 2500 tl. iyi araştır bence. Bende onu ilk etapta düşündüm ama sonradan tasarımı ve görüntü kalitesi hoşuma gitmedi. LG ile karşılaştırınca Lg bariz daha iyi geldi gözüme. 651'in tasarımı daha hoş ama içinden magic kumanda çıkmıyor. 701de çıkıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.