CAYIR CAYIR YANIYOR ­čöą ­čöą WATSON ONL─░NE ALI┼×VER─░┼×E 100 TL ALI┼×VER─░┼×E 100 TL HED─░YE ├çEK─░ ­čöą ­čöą (T├╝m S├╝r├╝m)
T├╝m Forumlar >> S─▒cak F─▒rsatlar >> S─▒cak F─▒rsatlar >> Di─čer F─▒rsatlar
oup59 => CAYIR CAYIR YANIYOR 🔥 🔥 WATSON ONL─░NE ALI┼×VER─░┼×E 100 TL ALI┼×VER─░┼×E 100 TL HED─░YE ÇEK─░ 🔥 🔥 (7.11.2017 23:15:43)
Hep cakallik pesindeler zaten. Bu ara Axesss Mobil uzerinden bircok kampanya yaptilar. Sanirim ufak tefek diger kampanyalardan kesintiye gidiyorlar.

onuryildirim => CAYIR CAYIR YANIYOR 🔥 🔥 WATSON ONL─░NE ALI┼×VER─░┼×E 100 TL ALI┼×VER─░┼×E 100 TL HED─░YE ÇEK─░ 🔥 🔥 (7.11.2017 23:16:00)
Ekran görüntüsü var m─▒? Ekran görüntüsü varsa itirazda bulunaca─č─▒m. Ahlaks─▒zl─▒k yapt─▒klar─▒...

oup59 => CAYIR CAYIR YANIYOR 🔥 🔥 WATSON ONL─░NE ALI┼×VER─░┼×E 100 TL ALI┼×VER─░┼×E 100 TL HED─░YE ÇEK─░ 🔥 🔥 (8.11.2017 00:53:41)
Benim de aklimda site de dahil diye kalmis. Bugun alisveris yaptim. Gelen bir sey olmayinca tekrar baktim ve magaza olarak gordum sadece. Muhtemelen aradda degistirdiler. Ben siparisimi degisiklik sonrasi vermis olabilirim bu durumda.Ama en basta kampanya katildiktan sonra tekrar bakmaya gerek duymamistim.

umutbilisim => CAYIR CAYIR YANIYOR 🔥 🔥 WATSON ONL─░NE ALI┼×VER─░┼×E 100 TL ALI┼×VER─░┼×E 100 TL HED─░YE ÇEK─░ 🔥 🔥 (8.11.2017 06:35:46)
yok ya ke┼čke alsaym─▒┼č─▒m...hatta cuma i┼člem yaptim chip paralar gelmedi c tesi arad─▒m p tesi ye gelir dediler ne gelen oldu ne giden

PauLsHeadquarter => CAYIR CAYIR YANIYOR 🔥 🔥 WATSON ONL─░NE ALI┼×VER─░┼×E 100 TL ALI┼×VER─░┼×E 100 TL HED─░YE ÇEK─░ 🔥 🔥 (9.11.2017 08:48:14)
Hocam bilgi amaçl─▒ payla┼č─▒yorum, online al─▒┼čveri┼člerde geçerli de─čildir ibaresi var.

Axess MobilÔÇÖe özel 1 ÔÇô 30 Kas─▒m 2017 tarihleri aras─▒nda Watsons ma─čazalar─▒ndan yapaca─č─▒n─▒z 100 TL ve üzeri ilk al─▒┼čveri┼če 20 TL chip-para sunulmaktad─▒r. Kampanya 100 TL ve üzeri i┼člemlerde geçerli olup, bu kampanyadan kazan─▒lacak puan tutar─▒ en fazla 20 TL olacakt─▒r. Kazan─▒lan chip-paralar ayn─▒ gün karta yans─▒yacakt─▒r. Kazan─▒lacak chip-para geçerlilik tarihi 10 Aral─▒k 2017ÔÇÖdir ve Axess üye i┼čyerlerinde kullan─▒labilecektir. Kullan─▒lmayan chip-paraÔÇÖlar 11 Aral─▒k 2017 tarihinde geri al─▒nacakt─▒r.
Kampanya online al─▒┼čveri┼člerde geçerli de─čildir.

historical2012 => CAYIR CAYIR YANIYOR 🔥 🔥 WATSON ONL─░NE ALI┼×VER─░┼×E 100 TL ALI┼×VER─░┼×E 100 TL HED─░YE ÇEK─░ 🔥 🔥 (9.11.2017 17:49:23)
çok iyi hat─▒rl─▒yorum,ilk ba┼čta axess kampanya ko┼čullar─▒nda watsons.com.tr geçerli yaz─▒yordu. Sonradan de─či┼čtirilmi┼č.

oup59 => CAYIR CAYIR YANIYOR 🔥 🔥 WATSON ONL─░NE ALI┼×VER─░┼×E 100 TL ALI┼×VER─░┼×E 100 TL HED─░YE ÇEK─░ 🔥 🔥 (9.11.2017 18:12:19)
Ben de öyle hat─▒rl─▒yorum. Kanpanyaya kat─▒ld─▒ktan sonra tekrar bakmadan al─▒┼čveri┼č yapt─▒m. Arada de─či┼čtirmi┼čler.

C.CEM─░L => CAYIR CAYIR YANIYOR 🔥 🔥 WATSON ONL─░NE ALI┼×VER─░┼×E 100 TL ALI┼×VER─░┼×E 100 TL HED─░YE ÇEK─░ 🔥 🔥 (12.12.2017 19:26:50)
quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: malitoprak91

Ay tutu┼čtum

ilk gördü─čümde bu kadar komik gelmemi┼čti nedense :)

smartlavyer => CAYIR CAYIR YANIYOR 🔥 🔥 WATSON ONL─░NE ALI┼×VER─░┼×E 100 TL ALI┼×VER─░┼×E 100 TL HED─░YE ÇEK─░ 🔥 🔥 (12.12.2017 19:30:36)
Allah da seni güldürsün hocam sesli güldüm 😂😂

dekareme => CAYIR CAYIR YANIYOR 🔥 🔥 WATSON ONL─░NE ALI┼×VER─░┼×E 100 TL ALI┼×VER─░┼×E 100 TL HED─░YE ÇEK─░ 🔥 🔥 (12.12.2017 20:16:29)
quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: C.CEM─░L

quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: malitoprak91

Ay tutu┼čtum

ilk gördü─čümde bu kadar komik gelmemi┼čti nedense :)

Sesli gülece─čine kendi kendine gülseydin, 1 ayl─▒k konuyu uyand─▒rman─▒n alemi ne ┼čimdi.. tam banl─▒ks─▒n

C.CEM─░L => CAYIR CAYIR YANIYOR 🔥 🔥 WATSON ONL─░NE ALI┼×VER─░┼×E 100 TL ALI┼×VER─░┼×E 100 TL HED─░YE ÇEK─░ 🔥 🔥 (13.12.2017 00:48:00)
sana ne oldu bu kadar etkilendin ?
bu forumda gülmek için senden izin mi alaca─č─▒z ?
üstelik konu hala aktif (gerçi aktif olmasa dahi seni ilgilendiren bir durum de─čil ,gerekti─činde yöneticiler gere─čini yapar)
sende tam blokluksun ,hadi güle güle

53 ki┼či be─čenmi┼č gülmü┼č onlara sesin ç─▒kmay─▒p beni mi di┼čine göre gördün ?

al i┼čte bir daha güldüm hadi banla

C.CEM─░L => CAYIR CAYIR YANIYOR 🔥 🔥 WATSON ONL─░NE ALI┼×VER─░┼×E 100 TL ALI┼×VER─░┼×E 100 TL HED─░YE ÇEK─░ 🔥 🔥 (13.12.2017 01:20:15)
quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: soyken

quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Tem_Mus

quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: soyken

quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: nc.nc

Açmay─▒n abi konu vs açmay─▒n.

─░yilik yapmaya çal─▒┼čmay─▒n millete.

Yorum yapmak yerine dalga geçenleri mi arars─▒n, küçük dü┼čürmeye çal─▒┼čanlar─▒m─▒.

Yaz─▒k...

300/100 indirim arkada┼č. Adam gibi anlay─▒n adam gibi aç─▒n. Ba┼čl─▒k ne anlat─▒yor, içerik ne anlat─▒yor.

Konu okunsun, yorum gelsin diye bir taraf─▒n─▒z─▒ parçal─▒yorsunuz. Millet ele┼čtirip g─▒rg─▒ra ald─▒m─▒ a─čl─▒yorsunuz.

Yeter ya.

Çek sat─▒┼č─▒ haricinde s─▒cak f─▒rsatlara bir kaç konu da sen açsayd─▒nda nas─▒l konu aç─▒l─▒r görseydik.

Valla profil ortada. Profili gizleyip laf sokmuyorum. Hee dersen ki ben yar─▒m adam─▒m tamam o zaman.

Binlerin girdi─či platformda kurallara uygun olan konular─▒m aras─▒nda ta┼č─▒nan, kilitlenen ya da biten konulara ta┼č─▒nan ba┼čl─▒klar─▒m benim pastadaki pay─▒ma yeterde artar.

Ayr─▒ca konu açmak içinde gebermiyorum. Böyle aptalca konular aç─▒p milletin zekas─▒yla dans edene kadar hiç yana┼čm─▒yorum.

Yeterli mi hem┼čerim sanada... Her okuyan cevap verecekse yand─▒k. Zoruna niye gidiyor dediklerim oray─▒ anlamad─▒m.

Böyle ba┼čl─▒k olmaz. Bunu belirtmem niye zoruna gitti.

birisi tuhaf bir ba┼čl─▒k aç─▒yor yada birisi sata┼čmaya ba┼člay─▒nca ,ilginç bir ┼čekilde alakas─▒ yok gibi görünen ki┼čiler hopluyor
bu bölümden de iyice ┼čüphelenmeye ba┼člad─▒m ,gizli ortakl─▒klar m─▒ vard─▒r nedir ?

adam bir konu açm─▒┼č ba┼čl─▒─č─▒ alevlerle doldurmu┼č ve o kadar ba┼čl─▒k aras─▒nda hemen ilgi çekiyor ,buna ra─čmen ne var sanki masum bir konu açt─▒k diye savunmalar görüyoruz

zannedersin bedava mal da─č─▒t─▒yorlar
konuyu anlamak için dahi kafa patlatman gerekiyor
100 tl. al─▒┼čveri┼če 100 tl. diyor ama ara┼čt─▒rd─▒─č─▒nda bir sürü hesap yaparak sonuca zor ula┼č─▒yorsun (3 defa al─▒┼čveri┼č yapacaks─▒n ve 300/100 alacaks─▒n ,tabi her ┼čey yolunda giderse)

gizli reklam m─▒ ,gerçekten s─▒cak f─▒rsat payla┼č─▒m─▒ m─▒ bunu dahi anlamak zor

Sayfa: << < ├Ânceki 1 2 3 [4]