Şimdi Ara

DIGITURK'te MAÇ VEYA FİLM SATIN ALMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
7.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Digitürk ekonomik pakete dün abone oldum.Hemen seyretmeye başladım ancak bu hafta sonu bir maç satın almak istiyorum. Bursa Fener maçını kaça ve nasıl satın alabileceğim konusunda beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

• 19 ytlye alabilirsin istersen telefon hattını bağla salondan satın al veya direk müş. hizmetlerini ara ordan satın al...
  • 19 YTL mi. Çok özür dilerim ama "OHA" demek zorunda kaldım. Salonlardan film satın almanın 4,5 YTL olduğunu öğrendim. Maç izlemek de derbi için 15 normal maç da 10 YTL olur diye düşündüm. Belki birkaç arkadaş toplayıp masrafı azaltabilirim.
  • derbileri de 40a falan izlersin artık..
  • eko-spor a üye olun daha iyi.taahütlü temmuz a kadar üyeyim,53 ytl.
    2 ay da çok lazımmış gibi intimacy beleş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: MHMN

19 ytlye alabilirsin istersen telefon hattını bağla salondan satın al veya direk müş. hizmetlerini ara ordan satın al...

bir mac icin 19 ytl pahalı degilmi 1 aylık spor paket ücreti ne kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluebest

19 YTL mi. Çok özür dilerim ama "OHA" demek zorunda kaldım. Salonlardan film satın almanın 4,5 YTL olduğunu öğrendim. Maç izlemek de derbi için 15 normal maç da 10 YTL olur diye düşündüm. Belki birkaç arkadaş toplayıp masrafı azaltabilirim.

bence de gönül rahatlığı ile diyebilirsin hatta seninle beraber ben de diyeyim OHHAAA !

ben sadece lig tv için kendi receiver'ıma modül aldım, 12 maçı aylık 39 ytl'ye seyrediyorum.

• Açıkcası ayda 53 YTL verecek kadar çok sevmiyorum maç izlemeyi. 19 YTL dandirik bir maça isteniyorsa derbide herhalde stadyumdaki loca fiyatlarına izleriz. Bu 53 YTL'lik ekospor paketine moviemaxleri de ekleseler aslında hiç fena olmazdı.
  • Super paket kullaniyorum ve acikcasi Lig tv olmasa sadece sinema paketine uye olurdum DT'te. Bu sene lig keyif vermiyor, Galatasaray'imi ve Fener'in maclarini izliyorum o kadar. Trabzonmus Besiktas'mis hatta hicbir takim keyif vermiyor. Onun yerine Lig TV'de BJK maci varken ben TV8'i acip Chelsea macini izliyorum mesela cok daha keyifli. Yani uzun lafin kisasi 19 YTL degil 9 YTL bile fazla. Illa mac izlemek istiyorum diyorsaniz Eko spor paketini alin en mantiklisi odur..
  • derbi maçlarıda 38 ytl. sen eko spor a geç 2 aylığına 53,8 mi fiyatı var. tüm maçlar beleş :))))
    ciddi ciddi digiturk tek tek maç alınsın istemiyor anlaşılan aylık üye istiyor...
    quote:

19 YTL mi. Çok özür dilerim ama "OHA" demek zorunda kaldım. Salonlardan film satın almanın 4,5 YTL olduğunu öğrendim. Maç izlemek de derbi için 15 normal maç da 10 YTL olur diye düşündüm. Belki birkaç arkadaş toplayıp masrafı azaltabilirim.
  • adam aylık paket alınsın diye tek maçları pahalı kasıyor en mantıklısı yine aylık almak..
  • BOŞUNA üye olmuşun git bi kahveye 2 ytl ye izle kocaman ekranda daha güzel hep söylüyorum bana göre digtürk SAHTEKARDIR kanmayın
  • kahveyi de her bunye kaldirmaz
    sadece kendi takiminin 34 macinda teneffus edecegin sigara dumani bile
    ileride cok pahali baska masraflara yol acabilir..

evde en rahat koltuga gomulup,
    hele de iyi bir cihazla mac seyretmek,
    sanirim bunun alternatifi yok
    selamlar
  • wallaha gecen bizde niyetlendik bjk-gs maçına yanılmıyorsam 35 miydi 38 miydi öle bişey dediler
  • Valla arkadaşlar, dün niyeti bozdum, ekonomik paketten ekospor paketine bir telefonla geçtim. Ayda 56 ödeyeceğim, 19 YTL bir maça vermek çok mantıksız. Kahvede dev ekranda izlemek yerine evde 82 ekran Samsung LCD var, dün akşam Bursa- Fener maçını izledim, çok keyifliydi.
    Kahvede maç izlemeyi çok kez denedim ve inanın hiç keyif alamıyorum. Sandalyeler rahatsız, sigara dumanı çok fazla kendim de içiyor olmama rağmen, ve önüme oturanların kafasından maçı izleyemiyorum açıkcası.
  • Öndekilermi Uzun Sen Mİ Kısasın
    quote:

Valla arkadaşlar, dün niyeti bozdum, ekonomik paketten ekospor paketine bir telefonla geçtim. Ayda 56 ödeyeceğim, 19 YTL bir maça vermek çok mantıksız. Kahvede dev ekranda izlemek yerine evde 82 ekran Samsung LCD var, dün akşam Bursa- Fener maçını izledim, çok keyifliydi.
    Kahvede maç izlemeyi çok kez denedim ve inanın hiç keyif alamıyorum. Sandalyeler rahatsız, sigara dumanı çok fazla kendim de içiyor olmama rağmen, ve önüme oturanların kafasından maçı izleyemiyorum açıkcası.
  • dostum bende lig tv yi açtırmak istiyorum, 60ytl de çok para :D Maç satın alsak 40-20ytl arasında değişiyo, mantıklı iş değil. Ayda 60 ytl lig tvye vermekte akıl işi değil :D
  • Maç hastaları için lig tv fiyatı hiç de çok değil.Maça gidiş geliş masrafları hesaplarsanız görürsünüz bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutx -- 2 Nisan 2007; 14:47:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: aykutx

Maç hastaları için lig tv fiyatı hiç de çok değil.Maça gidiş geliş masrafları hesaplarsanız görürsünüz bunu.

hesapliyorum, bu sefer maçı sahada izlemek daha mantıklı geliyor, neredeyse aynı fiyata geliyor, herhafta aynı stadda oynanmadığını düşündüğümüzde maçların.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.