Şimdi Ara

Google Pixel 2 / Google Pixel 2 XL anakonu --- incelemeler ve fotograflar... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
7
Favori
11.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de kullanıyorum. Buyrun
  • Arkadaşlar merhaba, ilginiz için teşekkür ederim, instagramda video paylaştıktan sonra videoda klasik android sorunu var mı Pixellerde? Şu bir gerçek ki iOS cihazdan atılan story, snap tarzı videolar daha kaliteli upload oluyor. Muhtemelen bi decompress sorunu var androidde ama hala çözülemedi diye düşünüyorum. Bilmiyorum farkında mısınız ama öyle, bariz fark olduğunu düşünüyorum. Bi yandan android için klasik deyimlerle HD story share falan filan ararken bi şey buldum. Pixel Visual Core meselesi. Ancak bu meretin sadece fotoğraf paylaşımlarında öncesi sonrası diye incelemeleri var. Hiç video hakkında fikir sunan yok. Siz ne düşünüyorsunuz?
  • burakcuhadaroglu kullanıcısına yanıt
    Tamamen instagram ile alâkalı. iPhone'da fazla telefon olmadığı için onun gerçek kamerasını kullanıyor ama android tarafında uğraşmıyorlar ve ekran görüntüsü alır gibi atıyor o yüzden çok kalitesiz Android storyleri
  • Biliyorum ama mevzu aslında tam olarak gerçek kamera kullanımı değil çünkü cihazın sahip olduğu kamera uygulaması ile 60 FPS 1080P video bile çeksem ki ben modlu Gcam bile kullanıyorum çoğu telefonumda, androidden upload yaparken aşırı derecede compress yapıyor. Kare kare videolar. Arkadaşlar dalga geçiyordu artık ulan G6 kullanıyorsun mobese gibi hikaye atmışsın diye :D

Yeni keşfettiğim bi olay var. 60 FPS 1080 ama bitrate düşük şekilde çekilip atıldığı zaman fazla kalite düşmüyor. G6 kullanırken manuel video modu ile kafama göre kombinler yapıyordum öyle keşfettim. Her şey iyi güzel bu sefer de bitrateden dolayı ses kalitesi kötü oluyordu.

Niye bu kadar kafaya taktın diyeceksiniz, iOS platformunu çok sevmiyorum, Nexus Pixel gibi harika seriler varken ona bakmam ama bir işletmenin insta hesabından sorumluyum kaliteli story atabilirsem çok daha iyi olur + olarak ben de şahsi profilimde storylerim kaliteli olsun istiyorum. Bu yüzden iOS düşünüyorum ama bu Pixel Visual Core olayı Instagram'da da çalışmaya başlamış haberini gördüm. Dedim eğer diğerlerine göre fark yapıyorsa az da olsa, Pixel 2 XL alırım diyecektim.
  • Herkese iyi akşamlar iyi forumlar. Bir süredir kendime yeni telefon bakıyorum. 3000-3500 fiyat araladığın da bir iki pixel cihaz buldum. 10 gunluk veya 1 aylik kullanilmis cihazlar. Acaba sizce pixel 2 xl soyledigim fiyatlar da hala almaya deger bir telefon mu? Yoksa biraz daha sabredip yeni modeli mi beklemeliyim? Tabi yeni model yeni fiyat guncellemesi ve o an ki doviz kuru ile tahminin 5000-5500 fiyat araligina cikacak. Simdiden yorumlariniz icin teşekkürler
  • 2 XL kullanıyorum.
    Üst hoparlörde cızırtı söz konusu. Hem telefonla konuşurken hem de video izleyip müzik dinlerken belli ediyor kendini.
    Bir de ekran zaman zaman kendi kendine açılıyor. Özellikle telefonu elime aldığım zaman ya da bir yere koyduğum zaman. Always-on sürekli açık.
    Google'la iletişime geçtim ama tabii Türkiye'de hizmet vermedikleri için mecburen yurtdışına yollamak gerekiyor. Onu yapma şansım da yok şuanda.
    İstanbul'da düzgün bir tamirci var mı acaba?
  • rapBiTT kullanıcısına yanıt
    Tamirci olsa bile ellerinde parça olacağını sanmıyorum. Yurt dışından kendiniz alıp değiştirebilirsiniz.
  • Cihazı tr de bulmak çok zor satmayı düşünen varsa bi pm atsın kozmetik durumu önemli değil sırf kamerası için şu cihazı kullanmak istiyorum.Sıfır sahibinden fiyatları inanılmaz yüksek
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an fiyatları pahalıdır zaten normal.
  • Ben essential phone kullanıyorum ama fikri olan varsa yardımcı olabilir mi? Görüşme kaydedici olarak call recorder kullanıyorum android oreo da hiç sorunsuz kullanıyordum android pie e geçtikten sonra program kayıt yapıyor görünüyor ama görüşme süresi sıfır saniye ve kayıt yok. Android pie de stabil çalışan görüşme kaydeden uygulama varmı bildiğiniz kullandığınız...? Şimdiden çok teşekkür ederim herkese
  • beydur kullanıcısına yanıt
    Call recorder kullanıyorum. Deneyin hocam.

Google Pixel 2 / Google Pixel 2 XL anakonu --- incelemeler ve fotograflar...
  • Hocam bunu kullanıyordum zaten oreodan pie e geçtikten sonra görüşme süresi sıfır gösteriyor. Sizde Sorunsuz mu acaba kaldırıp tekrar kursam düzelir mi?
  • beydur kullanıcısına yanıt
    Ben de şöyle gösteriyor.

Google Pixel 2 / Google Pixel 2 XL anakonu --- incelemeler ve fotograflar...
  • Arkadaşlar Türkiye tipi şarj aleti ve kablosu bulabileceğim bir site var mı biraz baktım lakin bulamadım
  • Sizce hala 4000 tl verip bu cihazi almak mantikli mi yoksa oneplus 6 ve mi 8e yonelmek mi daha mantıklı?
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    3. cihaz olayı yok. İnsanlar notch yüzünden istiyordu sadece.
  • Chronotide kullanıcısına yanıt
    Eldar Murtazin i yillardir takip ederim baglantilari da derin ve saglamdir.

So, with the advent of a whole team of engineers HTC, who are involved in the creation of smartphones, in addition to old devices, new ones have appeared. Google is currently developing 7 smartphones, of which two are third-generation Pixel, one with a flexible screen, and this is a distant prototype for 2020, as well as four models that can be considered an upgrade to the Pixel line. In this regard, I am confused that by October 2018, when the third generation Pixel should announce, two of these four products should be ready. And if a small smartphone is very similar to Pixel 3 from leaks, then a large one looks like an obvious replacement for Pixel 3XL, but it has several differences:

IR illumination on the front panel, unlocking on the face and iris, in the described device there is not even an unlocking on the face, only on the finger;
    Enhanced stereo speakers (design as here, where the speaker is the second speaker);
    Dual main camera, a new type of AI (not only the definition of scenes, but also the construction of three-dimensional models in real time, hello, the project Tango!);
    The refusal of mechanical keys, touch buttons, as in HTC U12 +;
    Improved Qualcomm chipset (not 845 chipset in its pure form, different graphics);
    Support for the new generation of VR that comes out in 2019 or later.

Eldra Murtazin ayrica Pixel isminin degisebilecegini de ifade ediyor. Malum Google yeni urunlerini tanitirken Android kelimesini hic kullanmadi ! Anlasilan yakin zamanda Android adi da kalkacak . chromeOS zaten Android uygulamalari desteklemektedir. Google Fuchsia sanildigindna cok erken gelebilir ...

Bence centiksiz ufak ekranli mini de cikacak ve bununla beraber ayni anda daha iyi islemcili Pixel 3 XL in yeni ust modeli daha zengin donanimliisi gelecek .

Eldar Murtazin her zaman hakli cikmistir yillardir boyle . Verdigim linke bakilirsa Temmuz 5 inde Pixel 3 XL e sahip olan sayili kisilerden oldugu da dogrulanmia oldu ...
  • Beyler selamlar. malum pasaport ile kayıt 500 tl oldu . şu yasak yönetemler ile telefonun imei kısmı düzenlenebiliyor mu acaba =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipee -- 10 Kasım 2018; 6:49:12 >
  • Sorununuz Çözüldü mü Acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.