Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (1318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31.743
Cevap
178
Favori
1.750.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13161317131813191320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zohahahaha

ben olsam aynı şartlarda kesinlikle vt derdim, ama tv ile çok işiniz yoksa benze st bile fazla lg nin ucuz yollu plazmalarından bakardım sizin yerinizde olsam tv ile pek vakit geçiren biri değilseniz.

Lg nin ucuz plazmalarından almaksa düzgün bir led daha iyi olmazmı?
  • 42gt50 aldım servis menusune nasıl gırerız arkadaslar hıc kullanıldımı ona bakmak ıstıyorum
  • gt50 de buzzing sorunum var özellikle gece saatlerinde ve beyaz tonlarda kendisini belli ediyor. bu kötü oldu..
  • halil altın H kullanıcısına yanıt
    şimdi ben çok tv izlemediğiniz için boşa para vermeyin diye ucuz lg plazma teklif ettim düzgün bir lede ayıracak bütçe varsa zaten düzgün bir plazma alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil altın

quote:

Orijinalden alıntı: zohahahaha

ben olsam aynı şartlarda kesinlikle vt derdim, ama tv ile çok işiniz yoksa benze st bile fazla lg nin ucuz yollu plazmalarından bakardım sizin yerinizde olsam tv ile pek vakit geçiren biri değilseniz.

Lg nin ucuz plazmalarından almaksa düzgün bir led daha iyi olmazmı?

düzgün bir led orta sınıf bir plazmadan iyi olamıyorki
    üste vereceğiniz paraya yazık hele az tv izleyen birisiyim diyorsanız
    3500-4000 lira led panele verilmez kesinlikle hiç bir artısını görmezsiniz..
  • arkadaşlar bu kadar derin ve ender bilgileriniz varda 1 hafta 10 gündür 3 sayfaya yazıyorum,TX serisi P65VT60E modeli hakkında ki düşüncelerini,yorumlarınızı alabilirmiyim diye.......
  • dün Galaxy Note 2'ye Viera Tools 2 yükledim. Direk gördü televizyonu. Kumanda olarak kullanabiliyorsunuz.
    Daha da güzeli videolarınızı direk TV'de izliyorsunuz. Süpermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuperSantorelli

arkadaşlar bu kadar derin ve ender bilgileriniz varda 1 hafta 10 gündür 3 sayfaya yazıyorum,TX serisi P65VT60E modeli hakkında ki düşüncelerini,yorumlarınızı alabilirmiyim diye.......

bu modele düşünceler fikirler yetmiyor.. sıra dışı birşey çunkii
    asıl yorumları düşünceleri sizden bekliyoruz
    Türkiyede bu paneli ilk alan sizsiniz sanırım bize değil size yazmak düşer
    :)
  • hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    piyasada ki bütün panasonic,lg,samsung vs gibi firmalara panel üreten sharp..baya bir araştırdım sharp'ın 90 inç tv'sini alacaktım fakat 15-17 milyar arası bir paraya tekamül etti 80 inçleri 12-13 milyar şuanda piyasada..bu seriyi ise herşeyden öte 3000hz odaklanma hızı beni benden alarak ''evet işte bu'' dediğim tv olmuştur..canlısını gidip bizzat test ettim bluray filmler,hd dsmart yayını,ps3 oyunları muazzam derecede bir akıcılıkta ve inanılmaz derinliklerde ve keskinliklerde renk kontrastları mevcuttu tv'nin..9bin tl'e geldi 165 inç çok ince slim bir kasaya daha da teknik detaylara sahip olan ve bilen arkadaşlar varsa yorumlarını beklerim..ben şuanda antalyada yazlıktaıym istanbulda ki evimde sadece 1 film ve 1 ps3 oyunu oynayabilme imkanım olabildi işin açıkcası tadıda halen damağımda olan bir tv

• quote:

piyasada ki bütün panasonic,lg,samsung vs gibi firmalara panel üreten sharp..baya bir araştırdım sharp'ın 90 inç tv'sini alacaktım fakat 15-17 milyar arası bir paraya tekamül etti 80 inçleri 12-13 milyar şuanda piyasada..bu seriyi ise herşeyden öte 3000hz odaklanma hızı beni benden alarak ''evet işte bu'' dediğim tv olmuştur..canlısını gidip bizzat test ettim bluray filmler,hd dsmart yayını,ps3 oyunları muazzam derecede bir akıcılıkta ve inanılmaz derinliklerde ve keskinliklerde renk kontrastları mevcuttu tv'nin..9bin tl'e geldi 165 inç çok ince slim bir kasaya daha da teknik detaylara sahip olan ve bilen arkadaşlar varsa yorumlarını beklerim..ben şuanda antalyada yazlıktaıym istanbulda ki evimde sadece 1 film ve 1 ps3 oyunu oynayabilme imkanım olabildi işin açıkcası tadıda halen damağımda olan bir tv

sharpın çok iyileri hatta en iyileri kuzey amerika ve japonya için üretilen panellerdir derdi albani üsdat - elitte serileri
    avrupa ve diğer ülkelerde satılan sharp modeller vt60 in önüne geçeceğini düşünmüyorum
    panel vs. yapması çok önemli değil
    parasına göre kaliteside vardır bu panel yapmanın ki sadece panelle bitmiyor iş işin teknik tarafını çok anlamadığımızdan bilemiyoruzda
    vt60 bence bu gün Türkiyede satılan en iyilerin başında gelen bir panel - belkide en iyisi
    güle güle kullanın sharpta gözünüz kalmasın hani, Türkiyede satıllan vt60 seviyesinde değildir muhtemelen bence doğru karar vermişsiniz..
    yorumlar değerlendirmeler için daha çok yabancı forumlara göz atın burada pek fazla bilgi çıkmaz çıksa bile olumuz yönde moral bozucu olmazlar :)

aynen araştırarak aldım,yabancı forumlarada göz attım herşey excellent
  • quote:

arkadaşlar bu kadar derin ve ender bilgileriniz varda 1 hafta 10 gündür 3 sayfaya yazıyorum,TX serisi P65VT60E modeli hakkında ki düşüncelerini,yorumlarınızı alabilirmiyim diye.......

Detaylı incelemeyi ve kalibrasyon ayarlarını burada bulabilirsiniz, özellikle sonuç blümü etkileyici:

And since VT60 takes picture quality to an even higher level we hereby award it with our Reference Award. Not since the Pioneer Kuro have we given out our Reference Award to a TV. VT60 is that good - it has deserved our praise.

http://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1368523071

• tuncaybe kullanıcısına yanıt
    tercüme ile karısık oluyor okunması ama sanırım çaktırmadan st60 ı da övmüşler gibime geldi :)
    bu arada 175w sd-hd yayında enerji tüketimi 65 panel için çok çok iyi...
  • Dün gece rodaj videosuna öylesine bi baktım. Sürekli gözüm ölü pikselde zaten. Bi baktım yok, en belirgin olduğu kırmızıda bile hiç yoktu.
    Bi sevindim anlatamam.
    Ama bu gün az önce açtım tv yi yine var. Gece de bi yarım saat izledim halbuki eminim düzeldiğine.
    Neyse hala umudum var düzelecek inşallah.
    evet model farklılıkları var arkadaşın verdiği linkte ki panasonic serisinde..benim ki TX serisi VT65 modeli..
  • SuperSantorelli kullanıcısına yanıt
    hocam emin değilim ama 60 ile 65 arasında dizayn ve ayaklık farkı varmış?

burada kirilce anlatılmış oradan çözmeye çalıştım olayı
    hatta 65E -Europe
    Olmalı..
    Как да разчетем абревиатурата на модел Panasonic ?
    пример-TX-PF50VT30ESA /TX-P46GTF32J/
    T - телевизор
    X - континентално предназначение
    X - за Европа
    H - за Близкият изток, Африка, Азия, Австралия и Нова Зеландия
    C - за Северна и Южна Aмерика

P - плазма
    F - софтуерно ограничен тунер- мoдели без DVB-C тунер
    F - model for France - with only DVB-T
    R - model for Russia, Ukraine, Belarus, Kazakhstan - only with DVB-T

50 - размера на екрана в инчове
    V - серията
    Z - Slim дизайн - ръчно сглобени от един човек
    V - флагманска серия
    G - върхова серия
    S - серия среден клас
    U - бюджетна серия
    X - бюджетна серия
    C - начална серия
    A - базова серия

T - специфика и регионално предназначение
    T - 3D серия сглобени фабрично
    W - (GW) регионален код - Швейцария и Германия
    F, N, S, X- това са модели по поръчка на търговски вериги в Германия и Франция/разликите са в дизайна, цвета и оборудването
    X - професионална серия за домашно кино - чисто японски, сглобени и настроени ръчно (TH-85VX200E / TH-65VX300Е)

3 - година на модела:

5 - 2012г
    3 - 2011г
    2 - 2010г
    1 - 2009г

0 - определя дизайна и стойката/ :
    0 - /G20,G30 - в щатите e G25,G35/
    1 - /G21,G31/
    2 - /G22,G32/
    3 - /G23,G33/
    4 - /G24,G34/
    5 - /G25,G35/

Е - регионално предназначение /вградените тунери/:
    E - Europa DVB-T/C/S/S2
    J - Europa
    Y - Europa Скандинавия DVB-T/T2/C/S/S2 (в по-евтините модели DVB-T/T2/C)
    L - Europe Irish
    B - Britain /3-pin-plug British version/ or Brasil/
    S - Singapure, Indonesia and Philipinnes
    P - Saudi Arabia
    Q - Africa - Algeria, Egypt, Ghana, Ivory Coast, Jordan, Libya, Mauritius, Nigeria, South Africa
    K - Asia - Malaysia
    A - Australia
    Z - New Zeeland
    Т - Thiland
    M - Kuwait, UAE, Egypt, Lebanon, Syria
    C - China
    H - Hong Kong
    D - India, Nepal
    R - Iran
    W - Taiwan
    U - United states
    X - Mexico
    - - липсва буква - има само аналогов туне

http://forum.setcombg.com/%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80%D0%B8-%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8/48718-panasonic-plasma-tv-faq-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B0-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BE%D0%B1%D1%81%D1%8A%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BC%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82-4-a.html
    bu forum iyi markalari tek tek tarihçesinden bu güne kadar iyi anlatmışlar..
    ama 2013 vt60 henüz gelmemiş listeye :)

• X - професионална серия за домашно кино - чисто японски, сглобени и настроени ръчно (TH-85VX200E / TH-65VX300Е)

home cinema için profesyonel paneller - herşeyi ile japonya üretimli el yapımı panellerdir demiş (el yapımı derken nasil oluyor ilginc) :)
    evet,kendi sitesinde'de yazıyor zaten farklıkları 60 serisi ve 65 serisinin sunum şekillerini bile farklı kategorilendirmiş panasonic..
    O zaman bi daha sorayım

3 aydır hala tv alamadım. Aslında bir mağaza vitrinindeki hoşuma giden bir led tv yi satıcı da tavsiye ederse alırdım.

Biraz bilgi sahibi olayım diye bu foruma girdiğimde özellikle panasonic plazmalar çok övülmüş. Bende bunlara yöneldim.

Malum hepinizin bildiği süreçler den sonra. Plazmadan ümidi kesmiş led tvlere tekrar yönelmişken. Son bir kez daha plazmayı zorlasammı diyorum. Bu seferde olmazsa plazma olayını tamamen kapatacağım.

Hepsiburadaya güvendiğimden dolayı tercih edeceğim

55 ST 50 E 2799 TL
    50 VT 50 E 3649 TL

Aslında çok fazla Tv seyreden biri değilim. Tv de oyun oynanmayacak. 55 ST yi tercih edersem büyük ekran olacak ama fiyat daha makul. 50 VT yi tercih edersem fiyat fazla gelecek ama bilen arkadaşlar st ile vt serisi arasında çok fark var diyor. Tv yi koyacağım oda 25 m kare.

Panasonic st ve vt özelliklerini inceledim ama sizden rica etsem en belirgin bir kaç farkını kısa kısa paylaşmanız mümkünmü?

Yorumlarınızı bekliyorum. Sağolun...

• halil altın H kullanıcısına yanıt
    bütçe sorun etmiyorsa tabiiki vt alınız
    st giriş seviyesi bir model donanımsal eksiklikleri olmasına ragmen aynı paraya ve hatta daha pahalıya satılan bir çok led modelden iyidir
    vt 2012 nin en iyilerinden, üst segment

full + full bir civic
    ile full + full olmayan civic gibi düşünün :)
    birinde park sensorü sesli digerinde kamerali
    birinin 4 cam otomatik
    digerinde arka camlar manuel
    birinde hava yastıgı 5 birinde 2 v.s. gibi :)
  • 
Sayfa: önceki 13161317131813191320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.