Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (1315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.742
Cevap
178
Favori
1.750.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13131314131513161317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar nihayet televizyonumu kurdum, çok parlama yapıyor neoplasma olmadığı iöin ama görüntü ve ses performansı oldukça tatmin edici.. Ustalar 50UT50E cihazımda görüntüleme modunda sadece ön ayarlı seçenekler var sinema, normal gibi. Oysa ben internetten bulduğum birkaç özel ayarı denemek istiyorum ama "custom" modu açamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VT50 sahipleri
    Update Version Ver. 1.628
    5temmuz 2013

Daha önce verildyse kusura bakmayınız.

--
    Ek;

Online Update olmuyor arkadaşlar.

Linkten download edip
    Zipten çıkarıp USB kök dizinine
    SDDL.SEC dosyasını kopyalayın.
    Cihaza USB bağlayıp OK deyin yönergeleri izleyin.

https://eww.pavc.panasonic.co.jp/support/en/tv/2012/P123_1628.zip

Edit : Ek yapıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terms -- 14 Temmuz 2013; 14:52:06 >
  • Bilgilendirme için teşekkürler, siz günceleldiniz mi? İşe yarar bir değişiklik var mı?
  • Herkese günaydın.
    Evimde 42ST50E plazma var. Bugün bir arkadaşım denemem için Dsmart CI Modül gönderdi.
    Şimdi bu modülü CI slotuna takacam buraya kadar tamam da, uydu kablosunu TV'de nereye takmam lazım onu çözemedim. Yardımcı olur musunuz?
  • Dün istinyepark darty mağazasına uğrama fırsatım oldu. Teşhirde yanyana 65VT50 VE 65VT60 modelleri vardı.
    Kurcalayıp ikisini de menülerden aynı renk kontrast parlaklık netlik vd ayarlara getirdiğimde, geçen senenin VT50 modelinde beyaz zannetiğimiz rengi, gökyüzü ve gri gibi diğer açık renkleri de aslında ne kadar yeşilimsi gösterdiğini farkettim. Bu seneki VT60 modelinde ise bu konuda bariz bir iyileşme var, renklerde o yeşilimsilik yoktu. İmkanı olan varsa gidip görebilir, iki tv de aynı görüntü kaynağına bağlı teşhirde.
    VT60 modelinde tek hoşuma gitmeyen, ekranın sağ ve sol tarafına kasaya bütünleşik yerleştirdikleri bir santim enindeki hoparlörler ile tv çerçevesinin kalınlaşmış olması.
    VT60 ile sırt sırta ZT60 modeli de vardı, o daha şık duruyordu.
  • Arkadaşlar Merhaba,

55vt30 serisini yeni aldım,
    harici hard diskten altyazılı film için forumda söylenenleri kısmen yaptım fakat hala çalıştıramıyorum altyazıyı.

harddiskte bir klasörün içinde film ve aynı adıyla altyazı var..örneğin "titanik" + "titanik.srt" ..
    fakat filmi açtığımda kumandadan options tuşuna basarak altyazı sekmesine geldiğimde sadece "kapalı ve inglizce" opsiyonlarını görüyorum. İngilizceyi seçtiğimde ise film de gömülü bir inglizce altyazı varsa onu seçiyor yoksa o da çıkmıyor..

biz bu Türkçe altyazıyı nasıl çalıştırıcaz?

teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: infra_dark

Herkese günaydın.
    Evimde 42ST50E plazma var. Bugün bir arkadaşım denemem için Dsmart CI Modül gönderdi.
    Şimdi bu modülü CI slotuna takacam buraya kadar tamam da, uydu kablosunu TV'de nereye takmam lazım onu çözemedim. Yardımcı olur musunuz?

ST50 Nin Türkiye modellerinde dahili uydu alıcı varmıydıki? ben yok diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet

VT50 sahipleri
    Update Version Ver. 1.628
    5temmuz 2013

Daha önce verildyse kusura bakmayınız.

--
    Ek;

Online Update olmuyor arkadaşlar.

Linkten download edip
    Zipten çıkarıp USB kök dizinine
    SDDL.SEC dosyasını kopyalayın.
    Cihaza USB bağlayıp OK deyin yönergeleri izleyin.

https://eww.pavc.panasonic.co.jp/support/en/tv/2012/P123_1628.zip

Edit : Ek yapıldı

Kayda değer bir özellik varsa yükleyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: shpbrkr

Arkadaşlar Merhaba,

harici hard diskten altyazılı film için forumda söylenenleri kısmen yaptım fakat hala çalıştıramıyorum altyazıyı.

harddiskte bir klasörün içinde film ve aynı adıyla altyazı var..örneğin "titanik" + "titanik.srt" ..
    fakat filmi açtığımda kumandadan options tuşuna basarak altyazı sekmesine geldiğimde sadece "kapalı ve inglizce" opsiyonlarını görüyorum. İngilizceyi seçtiğimde ise film de gömülü bir inglizce altyazı varsa onu seçiyor yoksa o da çıkmıyor..

teşekkürler...

Usb üzerinden harici altyazıyı, aynı isimle dahi olsa, çalıştırmıyor diye hatırlıyorum.
    VT30 kullanırken altyazıları filmin içine gömüp öyle seyrediyordum.
    Aylar önce sattım tv yi, hala kullanan arkadaşlar teyit edebilirler.

• korcin K kullanıcısına yanıt
    internette altyazıyı çalıştırdığı söyleniyor kullananlar tarafından,
    fakat ben de bu ben de bu gömme işine giricem sanırım..

bu süreç zahmetli mi yoksa pratik bi durum mudur?
    önerdiğiniz program var mı ?

teşekkürler @korcin
  • quote:

Orijinalden alıntı: korcin

quote:

Arkadaşlar Merhaba,

teşekkürler...

Usb üzerinden harici altyazıyı, aynı isimle dahi olsa, çalıştırmıyor diye hatırlıyorum.
    VT30 kullanırken altyazıları filmin içine gömüp öyle seyrediyordum.
    Aylar önce sattım tv yi, hala kullanan arkadaşlar teyit edebilirler.

bir terslik olmalı st30 da bu tip problemler yaşanmıyor .srt varsa yanında gayet iyi bir biçimde okuyor alt yazıyı
    en son hızlı ve öfkeli 6 (sinemalardan yakın zamanda düşen) 720p rüşca altyazı ve dil gömülü versiyonu ve netten türkçe srt indirerek dün gece filmi gayet kaliteli bir biçimde izledim..

not : filmi flashdisktende hdd den altyazıyı gösteriyor
    st30 gösterirse vt30 da hayli hayli göstermesi gerekmiyor mu? enteresan

• hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Herkese günaydın.

ST50 Nin Türkiye modellerinde dahili uydu alıcı varmıydıki? ben yok diye biliyorum

Evet, ST serisinde dahili uydu alıcısı yok.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Nihayet 2 hafta evvel 55ST50 aldım. TV ünitesi için haftalarca bakındım ama bulduklarımı beğenmedim, bir kısmı da aşırı pahalıydı. Evidea.com sitesinden aşağıdaki tv sehpasını/ünitesini aldım:

'_______ PANASONİCLİLER_______'

Markası Kenyap, fiyatı 139,90 TL (Kargo bedava). Fotoğraftakinden daha güzel görünüyor. Ucuz tv sehpası/ünitesi arayanlara tavsiye ederim. Ürünün linki:

http://www.evidea.com/kenyap-deco-tv-sehpasi-sambabeyaz-kmo122/p/129140

Sehpaya 500-600 TL verene kadar uydu alıcısı ve media player alırım dedim ve öyle de yaptım.

• quote:

quote:

Herkese günaydın.

Dahili alıcı yok. O zaman CI neden var.
    CI ile sadece Teledünya mı seyredilebilir

• quote:

quote:

quote:

Herkese günaydın.

Dahili alıcı yok. O zaman CI neden var.
    CI ile sadece Teledünya mı seyredilebilir

aynen
    Türkiye için Teledünya uyumlu
    mesela Bulgaristan içinde farklı birkaç önde gelen digital platform için uyumlu v.s.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordinary Story

quote:

quote:

Herkese günaydın.

Evet, ST serisinde dahili uydu alıcısı yok.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Nihayet 2 hafta evvel 55ST50 aldım. TV ünitesi için haftalarca bakındım ama bulduklarımı beğenmedim, bir kısmı da aşırı pahalıydı. Evidea.com sitesinden aşağıdaki tv sehpasını/ünitesini aldım:

Markası Kenyap, fiyatı 139,90 TL (Kargo bedava). Fotoğraftakinden daha güzel görünüyor. Ucuz tv sehpası/ünitesi arayanlara tavsiye ederim. Ürünün linki:

http://www.evidea.com/kenyap-deco-tv-sehpasi-sambabeyaz-kmo122/p/129140

Sehpaya 500-600 TL verene kadar uydu alıcısı ve media player alırım dedim ve öyle de yaptım.

çok iyi olmuş
    güle güle kullanın
    benzer üniteler, sehpalar
    gittigidiyorda ADORE markası altında zaman zaman oldukça uygun fiyatlara satılıyor
    kargo bedava 350 liraya kocaman demonte tv ünitesi almıştık kaynpedere
    burada marangoz aynına 800 lira para çekti
    oldukçada kaliteli malzemeden yapılmış, tek problemi kocaman şeyi kendin monte ediyorsun aslında montaj çok zevkli :)

http://urun.gittigidiyor.com/ev-dekorasyon-bahce/adore-flat-line-vitrin-lcd-tv-unitesi-ptv54nb1-60374637
    linkte 449 liraya görüleni birkaç ay önce 360 liraya almışız..

• hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    altyazıyı nerde seçiyorsunuz?film oynarken options/altyazı' dan mı?
    çünkü harddiskin içine girince sadece video görünüyor,altyazyıyı dosya olarak göremiyorum..
  • quote:

çünkü harddiskin içine girince sadece video görünüyor,altyazyıyı dosya olarak göremiyorum..

film ve yanında alt yazı bir dosyanın içinde hdd duruyor diyelim (abcdef g1.mkv ve abcdef g1.srt gibi)
    hdd taktıgın zaman dosyada film çıkıyor tv ye
    sonra optionstan ses-alt yazı-görüntü seçimi ve alt yazı dili menüsünden
    gereken ayarlamaları yapıyorsun.. ben bu güne kadar .srt lerde problem yaşamadım
  • quote:

quote:

film ve yanında alt yazı bir dosyanın içinde hdd duruyor diyelim (abcdef g1.mkv ve abcdef g1.srt gibi)
    gereken ayarlamaları yapıyorsun.. ben bu güne kadar .srt lerde problem yaşamadım

bu dediklerini yapıyorum fakat altyazı sekmesine tıklayınca sadece "kapalı ve inglizce" sekmeleri çıkıyor,
    iniglizceye de basarsam gömülü bir ingilizce alt yazı varsa onu açıyor yoksa açmıyor..

alt yazı dosya ismini de bire bir film ile aynı yapıyorum ve .srt ekliyorum..yine de yapamadım..

• quote:

quote:

quote:

bu dediklerini yapıyorum fakat altyazı sekmesine tıklayınca sadece "kapalı ve inglizce" sekmeleri çıkıyor,
    iniglizceye de basarsam gömülü bir ingilizce alt yazı varsa onu açıyor yoksa açmıyor..

alt yazı dosya ismini de bire bir film ile aynı yapıyorum ve .srt ekliyorum..yine de yapamadım..

film formatı nedir
    dvx fln mi yoksa hd içerikli mkv mi?

• hd içerikli mkv..
  • 
Sayfa: önceki 13131314131513161317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.