Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (1300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.743
Cevap
178
Favori
1.750.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12981299130013011302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50vt50 en az ne kadar eder arkadaşlar.3000tl iyimi ? yoksa bir arkadaş 2500tl anca eder dedi. Birde 50ST60 acaba 50vt50den daha iyi olma iktimali yokmu sonuçta 50vt50 eski bir seri artık alırsak pişman olmayalım.
  • 47ET50E ile bende Panasonic ailesine katılmış bulunuyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zt den sonra En üst seri VT serisidir, yenilik adına kayda değer birşey gelmediği için St serisini şişirmeyin kardeşlerim, işlemcisi gt serisinden yavaştır istediği kadar 2013 2014 olsun, Vt serisine hakaret etmeyin heleki vt50 ye , vt 50 hi-end'tir.

Sıralama ;

ZT
    VT
    GT
    ST
    UT
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

50vt50 en az ne kadar eder arkadaşlar.3000tl iyimi ? yoksa bir arkadaş 2500tl anca eder dedi. Birde 50ST60 acaba 50vt50den daha iyi olma iktimali yokmu sonuçta 50vt50 eski bir seri artık alırsak pişman olmayalım.

merhaba rahat olun pananın 50 ve 60 serileri arasında ciddi anlamda fark yok pahsettiğiniz paraya vt50 kaçmaz ve 10 bin tl ye alacağınız lcd den daha fazla memnun edecektir sizi.
    son olarak;
    vt50>gt50>>st60 dır.
    nedenini diğer panasonic 2013 model plazma bekleyenler başlığında açıkladım ayrıntılı ordan bakarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zohahahaha -- 29 Haziran 2013; 10:24:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zohahahaha

quote:

50vt50 en az ne kadar eder arkadaşlar.3000tl iyimi ? yoksa bir arkadaş 2500tl anca eder dedi. Birde 50ST60 acaba 50vt50den daha iyi olma iktimali yokmu sonuçta 50vt50 eski bir seri artık alırsak pişman olmayalım.

merhaba rahat olun pananın 50 ve 60 serileri arasında ciddi anlamda fark yok pahsettiğiniz paraya vt50 kaçmaz ve 10 bin tl ye alacağınız lcd den daha fazla memnun edecektir sizi.
    son olarak;
    vt50>gt50>>st60 dır.
    nedenini diğer panasonic 2013 model plazma bekleyenler başlığında açıkladım ayrıntılı ordan bakarsınız.

Yani 1 aylık cihaza 3000tl iyidir diyorsun ?

• VT50 harika cihaz fiyat açısındanda güzel yakın zamanda bunuda bulamayabilirisin gerekli kontrolunu yaptıktan sonra sorun yok ise hiç kaçırma derim. tabiki son karar senin.
    aldığın zaman ne demek istediğimizi anlarsın.
  • evet güzel fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zohahahaha -- 29 Haziran 2013; 11:40:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gece_yolcusu

VT50 harika cihaz fiyat açısındanda güzel yakın zamanda bunuda bulamayabilirisin gerekli kontrolunu yaptıktan sonra sorun yok ise hiç kaçırma derim. tabiki son karar senin.
    aldığın zaman ne demek istediğimizi anlarsın.

Gerekli kontrolleri yapmam mümkün değil ayrı şehirlerdeyiz.Ancak sanalpazardan alabilirim geldiğinde kontrol için 1-2 günüm olacaktır.
  • sanalpazar dan alın hocam satıcı isterse iade yok yazsın tr yasaları gereği mesafeli olarak(tabiki internette dahil) aldığınız her üründe en az 7 gün içinde(10 da olabilir emin değilim) iade hakkınız mevcut.
  • arkadaşlar bizim eski plazma ya yazılım verisyon varmıdır yeni acaba..
    th42pv70 plazma.. yazılımı ise 6550- 100000 diye yazıyor sistem bilgisinde ..
    yeni bir yazılım varmı acaba .. birde logo izlerini nasıl temizliyecez.. servis menusunden falan bir şey yapabilirmiyim bilen varmı
    sürekli aynı kanallar izlenenince logalar yer etti gibi .. karıncalı ekranda 1 kaç saat yaptım ama yine var bir fikri olan varmı ..
    yazılım atsak görüntüsü daha iyi olurmu ?
  • plazmasını alan kayboluyor diyorlar bağri ben aynısını yapmayim:)
    42gt50
    öncelikle ntfs ve fat32 gibi hertürlü disk formatında sorun yok.
    1080p filmler yağ gibi akıyor, türkçe alt yazıda sorun yok.
    resimler dnamik ve thx sinema modundan.
    cep tel resminden belli oluyormu bilmeme ama thx de çok dolgun derin gerçekçi resimler veriyorken dinamik mod tam samsungcu işi olmuş , parlat renkleri gitsin;

• quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

47ET50E ile bende Panasonic ailesine katılmış bulunuyorum..

Bende bu tv yi almaya niyetliyim. Vatan da 1850 tl. Yalnız dün vatan'da teşhir de inceleme imkanım oldu, açıkçası yayından mıdır bilemiyorum ama diğer tv lerin yanında görüntü ve renkler bariz bir şekilde kötü geldi gözüme. SD yayınlarda bu kadar kötümü sizin deneyiminiz sonucu ne dersiniz alınası bir tv midir.
  • Bugün itibarı ile Panasonic TX-P42GT50E 106cm 2500Hz Smart Full HD 3D NeoPlazma TV alarak aranıza katıldım arkadaşlar.

Bu konu başlığı altında yorumu olup, bilgi aktaran tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

TV hakkında cahil birisiyim, sizlerin yorumları olmasa idi, Teknosa, Vatan vs. gibi yerlerden çalışan elemanların yönlendireceği Samsung, Lg veya Philips muhteşem üçlüsünden birine yönlendirilip alacaktım

Değerli yorumlarınız sayesinde Panasonic, Sharp ve Sony üçlüsüne yöneldim. İçlerinden 42GT50'yi almak nasip oldu.

Yüksek ihtimalle Vatan PC'deki son Kapalı Kutu'yu almak bana nasip oldu

Geçen hafta hızlıal.com sitesinden 2200 TL'ye almaktan kıl payı dönmüş iken, 1 hafta sonra Vatan PC'den 1800 TL'ye almak gerçekten çok hoş oldu

• Ben de 47et5e sipariş verdim. Daha önce lg ve philps aldım memnun kalmadım. Bakalım hayırlısı...
  • 3600 tl ye sıfır kutulu bulunan ürünü 3000 tl den 2.el almak bana pek mantıklı gelmiyor,2500 tl ancak eder diyen arkadaşa katılıyorum,1 aylık cihazı neden satıyor,600 tl için 3000 tlnizi çöpe atıyor olabilirsiniz kesinlikle canlı görüp denemeden almayın bence
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zohahahaha

quote:

son olarak;
    vt50>gt50>>st60 dır.

Yani 1 aylık cihaza 3000tl iyidir diyorsun ?

Plasmada (1 aylık da olsa) ikinci ele güvenmek biraz zor, bence 3000'e Vatan'dan taksitle sıfır 50GT50 alın kafanız da içiniz de rahat etsin (ST60'tan iyidir):

http://www.vatanbilgisayar.com/televizyon/panasonic-tx-p50gt50e-tx-p50gt50e-3d-full-hd-127cm-plazma-tv,-2500-hz,4xhdmi,3xusb,2d3d,wi-fi/productdetails.aspx?I_ID=60737

• quote:

Orijinalden alıntı: puruva1

3600 tl ye sıfır kutulu bulunan ürünü 3000 tl den 2.el almak bana pek mantıklı gelmiyor,2500 tl ancak eder diyen arkadaşa katılıyorum,1 aylık cihazı neden satıyor,600 tl için 3000 tlnizi çöpe atıyor olabilirsiniz kesinlikle canlı görüp denemeden almayın bence

Paraya ihtiyacim var diye satiyor yoksa 1 aylik cihazi kim neden satsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: puruva1

3600 tl ye sıfır kutulu bulunan ürünü 3000 tl den 2.el almak bana pek mantıklı gelmiyor,2500 tl ancak eder diyen arkadaşa katılıyorum,1 aylık cihazı neden satıyor,600 tl için 3000 tlnizi çöpe atıyor olabilirsiniz kesinlikle canlı görüp denemeden almayın bence

Paraya ihtiyacim var diye satiyor yoksa 1 aylik cihazi kim neden satsin.

beğenmediği için satar,problemli olduğu için satar,arızalı çıktığı için satar vb .kusura bakma ama bu devirde insanın aklına herşey geliyor.
  • Birçok sebebi olabilir,servis görmüş olabilir,teşirden almıştır belki yada başka problemi olabilir, kaç saat kullanılmış servis menüsünden bide onu öğrenin eğer dediği gibi ise maksimum 200 saat kullanılmış olması lazım,tavsiyem ekran boyutu 42" sizin için sorun değilse p42gt50 alın vatanda 1800 tl bostancıda dün gördüm bir kapalı kutu vardı ,yarı fiyatına,görüntü kalitesi aynı vt50 ile arasında çok az fark var o farkta o parayı kesinlikle etmez
  • Arkadaşlar ETW5 LED TV'me 2.1 Creative hoparlörü bağlayabiliyorum ama ses seviyesi ayarlamasında problem var.
    1- Eğer AV1 (scart) girişinden bağlarsam yüksek ses alıyorum ve kumandadan ses seviyesine müdahele mümükün değil.

2- Kulaklık çıkışına takarsam daha düşük de olsa ses alabiliyorum. Bu durumda menüden ses\kulaklık ses seviyesine girip ayar yapabiliyorum ama zor oluyor.
    Her iki durumda da kumandadaki ses tuşları TVnin dahili hoparlörünü kısıp artırıyor

Sorum şu: Kumanda üzerindeki ses tuşlarını kullanarak kulaklık veya AV1 çıkışının sesini ayarlama imkanı var mı?

• 
Sayfa: önceki 12981299130013011302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.