Şimdi Ara

ÇİNLİLER ÖLÜ BEBEK YİYORMUŞ DOĞRU MU ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
52.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: :::aytuğ:::

Bu kadar çok bilgiye sahipseniz bu kadar insanlık dışı olayı biliyorsanız bildiğinizi iddia ediyorsanız uluslararası mahkemelere başvurun. Neden seyirci kalıyorsunuz? Madem bu kadar şey biliyorsunuz bunu forumlarda yazmakla olmaz gidin bu görüntülerin bu söylentilerin gerçek olduğunu söyleyin bu insanlık suçunu dünyaya duyurun.

Forumdakilere bak buraya bak şuraya demekle olmaz. Madem ki bildiğinizi bu çeşit olayların olduğunu idda ediyorsunuz, bu insanlık dışı bebek yeme olaylarını suç duyurusunda bulunun kayıtsız kalmayın dünyaya duyurun bu rezaleti. Sadece forumlara yazmayın siz de bu bir insanlık görevidir.İddialarınızı kanıtlayın.

İnsanların bu olaya inanmamaları inanmak istememeleri de doğal çünki çok vahşi bir şeyden bahsediyorsunuz kimse bu tür şeylerin olabileceğine inanamıyor. Bu tip şeyler o ülkede yasal diyorsunuz. Elbette ki aklı başında insanlar böyle bir şeyin yer yüzünde olduğuna inanmayacak ve inanmak istemeyecek. Aklı başında vicdan sahibi bir insanın vicdanı yaralanır bu tür şeyleri duyduğunda ve çok üzülür. Siz bu olayları ben biliyorum çoğu kişi biliyor diyorsanız bu rezaleti dünyaya duyurun.Uluslararası mahkemelere bildiklerinizle suç duyurusunda bulunun.

Forumda bu olayalara inanmayanları azarlamakla olmaz .Kanıtlayın.

Ben sizi kendi karanlığınızla başbaşa bırakayım. Dünyadaki tüm mahkemeler karar alsa bile kabul etmeyecek bir kişiliğe sahip birisiniz ve sizle laf yarıştırmak nafile ve vakit israfıdır.

• Weaghhh... Bu ne ya?
  • quote:

Orjinalden alıntı: altay65

quote:

Bu kadar çok bilgiye sahipseniz bu kadar insanlık dışı olayı biliyorsanız bildiğinizi iddia ediyorsanız uluslararası mahkemelere başvurun. Neden seyirci kalıyorsunuz? Madem bu kadar şey biliyorsunuz bunu forumlarda yazmakla olmaz gidin bu görüntülerin bu söylentilerin gerçek olduğunu söyleyin bu insanlık suçunu dünyaya duyurun.

Forumdakilere bak buraya bak şuraya demekle olmaz. Madem ki bildiğinizi bu çeşit olayların olduğunu idda ediyorsunuz, bu insanlık dışı bebek yeme olaylarını suç duyurusunda bulunun kayıtsız kalmayın dünyaya duyurun bu rezaleti. Sadece forumlara yazmayın siz de bu bir insanlık görevidir.İddialarınızı kanıtlayın.

İnsanların bu olaya inanmamaları inanmak istememeleri de doğal çünki çok vahşi bir şeyden bahsediyorsunuz kimse bu tür şeylerin olabileceğine inanamıyor. Bu tip şeyler o ülkede yasal diyorsunuz. Elbette ki aklı başında insanlar böyle bir şeyin yer yüzünde olduğuna inanmayacak ve inanmak istemeyecek. Aklı başında vicdan sahibi bir insanın vicdanı yaralanır bu tür şeyleri duyduğunda ve çok üzülür. Siz bu olayları ben biliyorum çoğu kişi biliyor diyorsanız bu rezaleti dünyaya duyurun.Uluslararası mahkemelere bildiklerinizle suç duyurusunda bulunun.

Ben sizi kendi karanlığınızla başbaşa bırakayım. Dünyadaki tüm mahkemeler karar alsa bile kabul etmeyecek bir kişiliğe sahip birisiniz ve sizle laf yarıştırmak nafile ve vakit israfıdır.

Sen dalga mı geçiyosun insanlarla? Kendi karanlığınızla başbaşa bırakayım diyosun okuduğun yazıyı anlamıyomusun?Bu kadar şey biliyorsan kanıtla diyoruz neden yan çiziyorsun??Forumdakileri fırçalamakla eline ne geçiyor?

Bu vahşeti biliyorsan duyur dünyaya diyoruz. Forumdakilere hakaret edince eline ne geçiyor. Okuduklarını anlamıyomusun?Dalga mı geçiyosun?

• insan eti yiyen kabileler afrikada bile kalmamışken çinde böyle birşeyin var olması imkansız.adamlar dünyanın süper gücü olmaya uğraşıyorlar.insan eti yiyerek bu durumlarını riske sokarlarmı.hem böyle birşey olsa dünya komünist çinliler insan eti yiyor diye avazları çıktığı kadaR bağırmazlarmıydı? uzak doğuda çeşitli enterasan hayvanlar yendiği aşikar ama bu kadarda değil.inanamayın böyle şeylere.el alemin de hazırladığı ne olduğu belirsiz şeylerle kendinizi kandırmayın.o buz dolabındaki ayaklar sizce hiç gerçeğe benziyormuydu.????
  • quote:

quote:

quote:

Sen dalga mı geçiyosun insanlarla? Kendi karanlığınızla başbaşa bırakayım diyosun okuduğun yazıyı anlamıyomusun?Bu kadar şey biliyorsan kanıtla diyoruz neden yan çiziyorsun??Forumdakileri fırçalamakla eline ne geçiyor?

Bu vahşeti biliyorsan duyur dünyaya diyoruz. Forumdakilere hakaret edince eline ne geçiyor. Okuduklarını anlamıyomusun?Dalga mı geçiyosun?

Asıl dalga geçen sensin ya da dünyadan haberin yok. Git başvur dediğin mahkemelerin son kararından haberin yok ya da bunları göremeyecek kadar miyopsun. Oku bakiym ne yazıyorum aşağıya.

Yıl 1992, 4 Nisan'da ve Avrupanın ortasında başlayan ve kameraların dahi gözü önünde 312.000 Müslüman Boşnak kardeşimiz katledildi, diri diri kız çocukları toprağa gömüldü, hamile kadınların (insanların) karınları yarılıp bebekler çıkarılıp aç fareler doldurulduktan sonra tekrar dikildi. 60.000 resmi yaralı var ve bu katliamdan doğrudan etkilenen insan sayısı resmi olarak 512.000.

Yukarıdaki kayıtlar resmen kabul edildiği halde geçen hafta git başvur dediğin mahkeme ne dedi sen ona bak.Laf salatası yapma. O mahkemeler kazara Müslümanım diyenlerin lehine karar vermezler. Kalkıp burda laf edebiyatı yapma. Biz elimizden geldiğince bu konuları duyuruyoruz. Ama senin gibi birileri çıkıp bu işe bile mani olup oturduğu yerden akıl veriyor ama ne verdiğini kendisi bile bilmiyor.

Şimdi lütfen çenenizi kapatıp konuya faydanız olmayacaksa defolup gidin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Asıl dalga geçen sensin ya da dünyadan haberin yok. Git başvur dediğin mahkemelerin son kararından haberin yok ya da bunları göremeyecek kadar miyopsun. Oku bakiym ne yazıyorum aşağıya.
    Yıl 1992, 4 Nisan'da ve Avrupanın ortasında başlayan ve kameraların dahi gözü önünde 312.000 Müslüman Boşnak kardeşimiz katledildi, diri diri kız çocukları toprağa gömüldü, hamile kadınların (insanların) karınları yarılıp bebekler çıkarılıp aç fareler doldurulduktan sonra tekrar dikildi. 60.000 resmi yaralı var ve bu katliamdan doğrudan etkilenen insan sayısı resmi olarak 512.000.
    Yukarıdaki kayıtlar resmen kabul edildiği halde geçen hafta git başvur dediğin mahkeme ne dedi sen ona bak.Laf salatası yapma. O mahkemeler kazara Müslümanım diyenlerin lehine karar vermezler. Kalkıp burda laf edebiyatı yapma. Biz elimizden geldiğince bu konuları duyuruyoruz. Ama senin gibi birileri çıkıp bu işe bile mani olup oturduğu yerden akıl veriyor ama ne verdiğini kendisi bile bilmiyor.

Sen çok numaracı bir insansın. Burada konu Çinlilerin bebek yemesiydi sen iddia ediyorsun yeniliyor diye ben de bunu kanıtla madem biliyorsun dünyaya duyur dedim. Sen şimdi bambaşka konulara geçmişsin. Neden böyle şeyler yazıp konuyu çarpıtıyıyorsun anlamış değilim. Sanırım niyetin başka. Arızalı bir insana benziyorsun sürekli de hakaret ediyorsun.

Ya bırak şarlatanlık yapmayı sürekli karşındakine saldırıp hakaret etmeyi lafları çarpıtmayı ... İddialarını kanıtlayacak girişim yap dünyaya haykır bebek yiyor adamlar de seni tutan mı var? Sana kanıtla bu iddialarını diyoruz bin tane başka laf yazıyosun yan çiziyosun. Uluslararası mahkemelere başvur dünyada öncü ol madam bebek yendiğini söylüyorsun. Okuman yazman da var lafları çarpıtacağına bebek yendiğini kanıtla. Forumda yazı yazanlara hakaret edeceğine iddialarını kanıtla bırak laf salatası yapmayı. ikide birde durup durup hakaret etmeyi de bırak.

Vahşeti biliyorsan dünyaya duyur diyoruz. Foruma yazı yazanlara hakaret etme. Başka başka konulara da geçme oyun oynama insanlarla. Bebekleri adamların yediğini biliyorsan bu vahşeti dünyaya duyur. Seviyesizlik yapma.

Artık yazı da yazma ben senle muhatap değilim foruma fikrimi yazmıştım ordan hakret ederek zıpladın niyetin nedir bilmiyorum. Ben ne Çinliyim ne de bebeğim... Yani konunun benle alakası yok senle alakası var çünki ben yediklerini biliyorum diyorsun. Tekrar ediyorum anlama güçlüğü çektiğin için... Bebeklerin Çinliler tarafından yendiğini gerçekten biliyorsan bunu kanıtla. Hodri meydan. Dünyaya kanıtla bunu.

• quote:

Orjinalden alıntı: -IceMan-

insan eti yiyen kabileler afrikada bile kalmamışken çinde böyle birşeyin var olması imkansız.adamlar dünyanın süper gücü olmaya uğraşıyorlar.insan eti yiyerek bu durumlarını riske sokarlarmı.hem böyle birşey olsa dünya komünist çinliler insan eti yiyor diye avazları çıktığı kadaR bağırmazlarmıydı? uzak doğuda çeşitli enterasan hayvanlar yendiği aşikar ama bu kadarda değil.inanamayın böyle şeylere.el alemin de hazırladığı ne olduğu belirsiz şeylerle kendinizi kandırmayın.o buz dolabındaki ayaklar sizce hiç gerçeğe benziyormuydu.????

katılıyorum.

ısrarla bebek yendiğini söyleyerek buna inanmayanlara inanamayanalra da hakaret edenlere diyorum.

bazıları sürekli olarak bir şeyleri iddia ederken o konuda fikirlerini ortaya koyanlara o konuya inanmayanlara kanıt isteyenlere ya da eleştirel bakanlara hakaret etmeyi görev sayıyor ve konuyu çarpıtıyorlar.

• çinliler için gayet normal;
    yapmamaları için hiç bir neden yok..
    sanki dunya bunu bilmiyor!

enn basitinden kurkleri için binlerce canlı öldürülüyor,
    canada bile gelişmiş ilerlemiş bir ülke olan canada ,
    hayvanları nasıl öldürdüklerini dünya gördü ne oldu ?
    çin neden yapmasın?
    dunya gorse ne olcak ?
    dunya ırakda öldürülen 1 milyon insanı göruyorda ne yapıyor?
    ha ne yapacak?
    onlara gore olen yahudi mi ?
    degıl
    ozmn sorun yok.....
    anlayana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ftzi

çinliler için gayet normal;

çin neden yapmasın?
    dunya gorse ne olcak ?
    ha ne yapacak?
    degıl
    ozmn sorun yok.....
    anlayana.

anlamakta zorluk çekiyorsunuz galiba bebekler yeniliyor deniyor. savaş değil saldırma değil balık değil balina değil yunus değil kürkü için avlanan değil bebek bu bebek... bebek yenmesi normal olabilir mi?

• arkadaşlar insan insanı yermi yaw hiç midem bulandı. yarın bi çinli falan görsem yüzüne tükürücem.bebk yaw o.ruhu gitmiştir ok.ama allahın yarattığı bedene saygı lazım.
  • banbanban
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sen çok numaracı bir insansın. Burada konu Çinlilerin bebek yemesiydi sen iddia ediyorsun yeniliyor diye ben de bunu kanıtla madem biliyorsun dünyaya duyur dedim. Sen şimdi bambaşka konulara geçmişsin. Neden böyle şeyler yazıp konuyu çarpıtıyıyorsun anlamış değilim. Sanırım niyetin başka. Arızalı bir insana benziyorsun sürekli de hakaret ediyorsun.

Ya bırak şarlatanlık yapmayı sürekli karşındakine saldırıp hakaret etmeyi lafları çarpıtmayı ... İddialarını kanıtlayacak girişim yap dünyaya haykır bebek yiyor adamlar de seni tutan mı var? Sana kanıtla bu iddialarını diyoruz bin tane başka laf yazıyosun yan çiziyosun. Uluslararası mahkemelere başvur dünyada öncü ol madam bebek yendiğini söylüyorsun. Okuman yazman da var lafları çarpıtacağına bebek yendiğini kanıtla. Forumda yazı yazanlara hakaret edeceğine iddialarını kanıtla bırak laf salatası yapmayı. ikide birde durup durup hakaret etmeyi de bırak.

Vahşeti biliyorsan dünyaya duyur diyoruz. Foruma yazı yazanlara hakaret etme. Başka başka konulara da geçme oyun oynama insanlarla. Bebekleri adamların yediğini biliyorsan bu vahşeti dünyaya duyur. Seviyesizlik yapma.

Artık yazı da yazma ben senle muhatap değilim foruma fikrimi yazmıştım ordan hakret ederek zıpladın niyetin nedir bilmiyorum. Ben ne Çinliyim ne de bebeğim... Yani konunun benle alakası yok senle alakası var çünki ben yediklerini biliyorum diyorsun. Tekrar ediyorum anlama güçlüğü çektiğin için... Bebeklerin Çinliler tarafından yendiğini gerçekten biliyorsan bunu kanıtla. Hodri meydan. Dünyaya kanıtla bunu.

Sen önce ne söylediğine bir bak ve daldan dala zıplama. Uluslararası mahkemelerde hak arama fgikri senden çıktı ama bir sonraki mesajında kendi tükürdüğünüğ yalıyorsun. Bak yukarıda bana ne yazdın kırmızı olarak işaretledim. Kendi yazdıklarına muhalefet etme ve sabit bir çizgin olsun yani kaypaklıkla bir yere varılmaz. benim Bosna ile verdiğim bilgide o git dediğin uluslaraarası mahkemelerin ne mal olduğunu izah etmeye çalıştım. Elimizden geldiğince duyurmaya çalışıyrouz zaten bunu tekrar söylüyorum ama senin gibiler burda olduğu her yerde 40 dereden su getiriyorlar ve çözüm yerine ve taşın altına bir el atmak yerine KÖSTEK oluyorlar. Kanıt olarak ne istiyorsun ne gibi şeyleri kanıt kabul ediyorsun bu kriterlerini bildir bakalım hangi derelerden su getireceğiz öğrenelim. Kimseye hakaret edildiği falan yok ancak kimin ne yaptığının literatürdeki tarifi var. Yani kendi söylediklerinin arkasında 2 mesaj geçse dahi duramayan ve delil diyerek ulaşılması imkansız tepeler öne süren birinin yaptığı davranışın adı var o kadar. Sen bunları hakaret kabul ediyorsan önce kendini düzelt. Gerçekten zavallı bir durumdasın ve gördüğüm kadarıyla yüzlerce lüzumsuz, seviyesiz ve akıldan uzak şeyler yazmışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altay65 -- 15 Mart 2007; 2:23:44 >

• altay65 cidden senin derdin nedir ? uzun süredir yazdıklarını okuyorum çok fazla saçmalıyorsun ve de saldırgansın. konuyu açan japonları kasdetmiş bebk yiyorlar demiş sen işi çinlilere götürmüşsün önüne gelene de hakaret ediyorsun niyetin nedir? yukarda da bana hakaret etmişsin. çinliler bebek yiyorsa sen de forumdakileri mi yeme arzusundasın çaban nedir? madem bir şey biliyorsan kanıtla suç duyurusunda bulun demişler sana. o da sana yetmiyor. bir ruh doktoruna gitmeyi görünmeyi düşündün mü hiç? forumada fikirlerini belirtenlerden ne istiyorsun neden bu kadar saldırgansın her önüne geleni bebek yiyen çinli mi görüyorsun? acil şifalar diliyorum sana geçmiş olsun....Allah ıslah etsin

soru işaretlerime bakarak cevap vermeye kalkma tarzını anladım muhatap olmak niyetinde değilim...

• quote:

Orjinalden alıntı: birdy

quote:

Orjinalden alıntı: ftzi

çinliler için gayet normal;

çin neden yapmasın?
    dunya gorse ne olcak ?
    ha ne yapacak?
    degıl
    ozmn sorun yok.....
    anlayana.

anlamakta zorluk çekiyorsunuz galiba bebekler yeniliyor deniyor. savaş değil saldırma değil balık değil balina değil yunus değil kürkü için avlanan değil bebek bu bebek... bebek yenmesi normal olabilir mi?

interneti biraz dolaşırsanız,
    çinlilerin boq yediklerini görürsünüz,
    dolayısı ile hiç şaşırmadım,
    ve dunyanın buna ses çıkarmamasınada şaşmadım...

dünya da daha nice zulümler varda neyse..

• Çok çabuk gaza gelen bir milletiz, yaş ortalaması da düşük olunca hikayelere fake haberlere kanıp hemen ban olayları başlıyor. Bunun adı saflıktır.
  • ya ben yeni üye oldum bu siteye ama sitenin yaş ortalamasının kaç olduğunu forumları okumaya bile gerek yok direkt başlıklarına bakarak tahmin edebildim.Site sahibi ya da moderator ımı artık kim bakıyorsa bu işlere bence siteye yaş sınırı falan koymalı.Yeni nesil ne kadar saf yaw
  • PALAVRA , YALAN , KESİNLİKLE INANMAYIN

Arkadaşar bu propoganda tamamıyla yalandır. Bu resimler olimpiyat oyunlarını Çin'in almaması için düzenlenmiş bir propogandanın sadece küçük bir ayağı. O resimdeki adam bir hristiyan ve bu olay yaklaşık 7 sene önce gerçekleşmiş bir düzmeceden ibaret. Resimdeki etin kafası oyuncak bir bebeğe ait , vucut ise ördek eti. Çinliler ne şimdi ne de 1000 sene önce bebek yemediler , bu tamamen Çin'e karşı yönetilen propogandaların bir ayağı , amaç ise "ayyy bu insanlardan uzak duralım , yamyamlar , vahşiler" imajını çinlilerin üzerine yıkmak , nedeni ise çok basit ; batının karşısındaki en büyük potansiyel güç Rusya değil Çin'dir. Bu tür propogandalar , ticaretten tutun da turizme kadar her türlü ekonomik getiriyi baltalar.
    Dünyanın en vahşi ırkları , toplulukları bile böyle birşey yapmaz en ufak şüpheniz olmasın. Afrika'daki yamyamlar bile aç kalmamak için insan yerler , zevk olsun diye değil.
    Avrupa neden bizi yanlarında istemiyor biliyor musunuz ? Nedeni çok basit ; aşırı dinci hristiyanların çok ciddi bir şekilde yürüttükleri propogandalar sayesinde , bizleri Moğol olarak biliyorlar , bizleri ermenileri kesen ırk olarak biliyorlar , Osmanlı İmparatorluğunu barbar bir imapartorluk olarak biliyorlar ve bizleri de savaşcı , düşman ve yobaz bir ırk olarak biliyorlar. Çünkü , aynı sizin gibi aslını araştırmadan her türlü iddiaya inanan insanların çoğunlukta olduğu bir toplum. Eğer öyle olmasaydı , tüm müslümanları terorist olarak görmezlerdi değil mi. Sizden ricam ; Eğer bir iddia varsa ortada , emin olmadan inanmayın.

• Dogru olabilir ama emin degilim
  • Yalan arkadaşlar inanmayın. 3 sene Japonya da kalan arkadaşıma sordum, resimleri gösterdim gülüyor. Yok öyle birşey diyor
  • arkadaşlar ağlıycam ya valla ağlıycam biz türk halkı olarak bu tarz şeyleri nasıl yiyoruz hala...direk saçmalık.bu da amerikanın psikolojik savaşının bi parçası.yani inanın dünyanın diğer ülkelerinde türkler barbardır diye inandırıyorlar ya milleti aynısı işte.neymiş japonlar bebek yiyorlarmış.amerika ırakta afganistanda o kadar bebeği annesinin karnından babasının gözü önünde deşerek çıkartıyor bişey dien yok.adamlar da zaten kimse onlara kafa tutamıyor bi japonya bi çin var onlara karşı da bu şekilde bi karşıt kamuoyu oluşturuyorlar işte.çok mu karışık anlattım bilmiyorum ama zaten bunlar bilinen şeyler yani......
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.