Şimdi Ara

HOPİNİZİ GÜNCELLEYİN BALONU PATLAT 50 PARACIK KAZAN 120 LİRA OLARAK KULLAN OLDU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
20
Favori
74.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Aslen uygulamayı kullandırmaya özendirmek istemişler lakin bizler için bilakis kaldırıp bu teklifi beklemeye özendirici olmuş. Ben de aktif kullanıcı idim ama şimdi kaldırıp nadasa bırakıyorum.

Adam ölücülüğe yeni boyut kazandırdı, uygulamayı nadasa bırakmak.

• BEYLER BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM HERKES GÖRSÜN;

-Öncelikle neden sadece 50 düşüyor ya da 50'nin yanında sadece 20, 30 gibi rakamlar düşüyor diyenler için; bu çoğu üründe böyle nedenini ben de anlamadım ama çok saçma bir algoritma kurdukları belli. Direkt iki kat oranda hopi kullandırdıkları bazı markalar var, benim bulduklarım network, kip vr mavi. Sağ üstten markalar diye filtreleyip bakın belki başkasında da oluyordur.

-İkinci olarak alışveriş en az 150 tl olmalı. (Ya da atıyorum sepetin 140'tır, 40 hopi kullanır 80 lira indirimle 60 ödersin) ödemeye kadar sepette indirimi düşüyor gösteriyor (hatta ben 110 liralık ürün alacaktım 3d mesajına kadar geldi girdim sonra uyarı verdi aldırmadı) ama olmuyor işte.

İnşallah işinize yaramıştır.

Son olarak 4 gün sonra babalar gibi sınavım var ders çalışırken bi sıcak fırsatlara gireyim dedim 3 saat bununla uğraştım hepi topu iki gömlek için -ki cebimden 70 lira çıktı. Ne diyeyim nefret ediyorum senden boyner.

Daha da son olarak sıcak fırsatlardan da nefret ediyorum. Azalttım ama hala giriyorum böyle yeter artık sıkıldım hastalık oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: miko_miko

3 kere sik yükle yaptım yok gelen giden

bide silmeyi dene hocam
  • Neye göre balon çıkıyor bu işi biri çözse 2017 sıcak fırsatlar nobelini alır
  • BEYLER BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM HERKES GÖRSÜN;

-Öncelikle neden sadece 50 düşüyor ya da 50'nin yanında sadece 20, 30 gibi rakamlar düşüyor diyenler için; bu çoğu üründe böyle nedenini ben de anlamadım ama çok saçma bir algoritma kurdukları belli. Direkt iki kat oranda hopi kullandırdıkları bazı markalar var, benim bulduklarım network, kip vr mavi. Sağ üstten markalar diye filtreleyip bakın belki başkasında da oluyordur.

-İkinci olarak alışveriş en az 150 tl olmalı. (Ya da atıyorum sepetin 140'tır, 40 hopi kullanır 80 lira indirimle 60 ödersin) ödemeye kadar sepette indirimi düşüyor gösteriyor (hatta ben 110 liralık ürün alacaktım 3d mesajına kadar geldi girdim sonra uyarı verdi aldırmadı) ama olmuyor işte.

İnşallah işinize yaramıştır.

Son olarak 4 gün sonra babalar gibi sınavım var ders çalışırken bi sıcak fırsatlara gireyim dedim 3 saat bununla uğraştım hepi topu iki gömlek için -ki cebimden 70 lira çıktı. Ne diyeyim nefret ediyorum senden boyner.

Daha da son olarak sıcak fırsatlardan da nefret ediyorum. Azalttım ama hala giriyorum böyle yeter artık sıkıldım hastalık oldu
  • Bro heyecan yaptırdın boşu boşuna. Senin yüzünden millet baloncuk arıyor telefonunda
  • kk1903 kullanıcısına yanıt
    burada müşteri hizmetlerini arayanları sevmezler
  • Arkadaşlar msj geldi hopini güncelle 50 paracık kazan diye. Güncelledim kampanyalara girince ekranda balon uçuyor patlatıyorsun 50 paracık yüklendi boynerde geçerli sadece. Sonra 5 dk sonra gene msj geldi boynerde paracıkların 2 kat değerli diye. Boyner sitesine girdim sepete değişik kategorilerde birçok şey ekledim hepsinde 100 lira indirim yaptı. Hatta alt limit yok . 105 liralık ekledim 5 lira ödeme çıkardı .

Dipnot : Bende uygulama yüklüydü silmiştim telefondan.Ama üyeliğim devam ediyordu. Arada normal msj olarak kampanyalar geliyordu. Bugün telefona msj olarak geldi 50 paracık kazan diye. Sonra uygulamayı yükleyince uygulamadan ikinci msj geldi 2 kat değerli diye .

Edit : İnatla bekledim ve 50 lirayı 100 yapan kampanya tekrar tanımlandı ve üzerine sitedeyken 200 tl üstü yüzde 10 indirim kodu verdi. 200 tl alışveriş yaparsam 80 tl ödüyorum sadece. Yarın saat 4 e kadar kullanılması lazım. Kullanmayan varsa yarın kullansın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigaction -- 13 Ekim 2017; 22:31:21 >

• Boyner'den alışveriş yapacaktım, konuyu gördüğümden beri alışveriş yapasım gelmiyor.
  • Şu balon neye göre geliyor biri çözsünde heykelini dikelim
  • Merhaba. bu konuyu gördüğümde 2 defa telefonuma gelen "hopini güncelle" mesajının ne anlama geldiğini o zaman anladım. Bende zamanında alt limitsiz 25 tl olan kampanyasından yararlanmak için hopiye üye olmuştum ama kampanya şartları değişince faydalanamamıştım ve uygulamayı telefondan silmiştim. İlk "hopini güncelle" mesajı 1 ay önce gelmişti. Uğraşmamıştım. 15 Ekimde tekrar mesaj gelince telefondaki uygulamayı güncelledim. 50 tl alt limitsiz hopi verdi. Uygulamayı incelemek için gezerken balon çıktı. Patlattığımda 50 hopi daha verdi ve bu 50 hopiyi x2 olarak kullandırdı. Ancak uygulama alt limit olarak 150 Tl belirledi. Kızımın Doğumgünü için bir mont beğendim. Kendim için de 3 parça elbise sepete ekledim. Toplam tutar 159,67 oldu. Önce 150 Tl alt limitli ve 50x2 olan hopiyi kullandım. Sonra ilk verdiği 50 hopiyi kullandım. Ödeme ekranında 9,67 Tl gördüm ve ödedim. Bu siparişin geleceğine de hiç umudum yoktu. Ama geldi hem de kızımın doğumgününe yetişti. Sonuç olarak benim için efsane indirimlerden birisi olan bu kampanya sayesinde 159,67 Tl sepet tutarı olan siparişimi sadece ve sadece 9,67 Tl olarak ödedim. Konuyu açan arkadaşa Teşekkür ederim. Bu arada arkadaşlar yaptıklarımı anlattım. nasıl yaptın yada ne ettin diye sorularınızın varsa cevabı yukarıda yazdım. Extra hiç bir şey yapmadım. Herkese Sıcak fırsatlar.
  • Bana sms falan gelmedi. Uygulamada baloncuk falan da cikmiyor.
  • Olayı görünce uygulamayı sildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

arkadaşlar az evel, aklıma bir şey geldi yaptım.( ben bir coderim ben bu oyunu bozarım :))) ) ne yaptım, önce telefonumdaki güncel hopi uygulamasını sildim, sonra telefonun sistem dosyalarına data vb. girdim hopi ye ait her şeyi sildim, sonra telefonun id ini, yani, telefonun kimlik numarasını değiştirdim, sonra internetten hopi nin eski uygulamasını yani eski bi sürümünü yükledim, sonra yine numaramla giriş yaptım, gerçi kendi numaram değil giriş yaptığım numara, başkasının numarası, neyse, no ile giriş yaptıktan sonra, uygulamada 15 20 saniye boyunca gezindim, ve baloncuk çıktı. dolayısıyla görev tamamlandı. durum bu.

Valla bu kadar mücadeleye az bile. Bence 1000 hopiyi hakettin.
  • Sefam61 S kullanıcısına yanıt
    Seaa bey sizden birkaç şey öğrenirsem fazla zorlanmam sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender10000

1200 liralık alışveriş 400 liraya halledildi işlem tamam haber veren arkadaşa teşekkürler.

ziyaaaaaaaaa
  • Şu kampanya paylaşıldığından beri hopi'ye her gün bakar oldum, belki yıllık yapacağım girişi bu aralar yaptım ama gelen giden yok 😒 Ve yalnız olmadığımı biliyorum bu konuda hala umutla girenler nerdesiniz😂
  • Bir haftadir gelemedi balon. Bugun eski surumun APK'sini indirdim beklemedeyim
  • mehmet0805 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Öncelikle yaşadığınız durum için üzgünüm.Mağazada ürün stoğu bulunması durumunda aynı ürün birebir beden/numara/renk değişimi yapılabilmektedir,değişim yapılacak ürün ve/veya ürünlerin stoğu mağazada bulunmuyorsa bulunduğunuz ildeki diğer mağazalara,aynı ildeki mağazalarda da yoksa tüm mağaza stoklarına bakılır ve HTS işlemi gerçekleştirilir.(50 TL ve üzeri işlemler için geçerlidir)Kasada mağaza çalışanları fark talep edebilirler,hiçbir şekilde ücret ödemeyeceksiniz,siz değişim işlemi yapacaksınız,1 liraya da alsanız değişim işlemi sağlanmaktadır,kasadan Online IMF'ye faturadaki tutar girilerek ürün toplam tutarından düşülerek işlem sağlanması gerekiyor sadece,hepsi bu kadar.İlgili mağaza ismini pm'dan benimle paylaşabilirseniz,kayıt oluşturtup mağazaya uyarı yapılmasını sağlayabilirim.Ürünleri hediye etmenize veya iade etmenize gerek yok,yarın tekrar mağazaya giderek değişim işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • dostum sayende;

Lumberjack Günlük Ayakkabı 139,99 (50 hopi iade + 50 altlimitsiz kupon kampanya hatası yüzünden tanımlanan)
    Nike Air Max Invigor SE Erkek Lifestyle Ayakkabı 159,50 (bkm 30Tl + 50 hopi)
    Note Ruj + Jump Bot 155,90 (50 hopi + ek5 kupon)
    Mavi Gömlek + Sinbo SHD-7056 Fön Makinesi 111,89 (50 hopi + x2 kampanyası)
    Bad Bear Çorap (iade) + Fabrika Kazak (iade) + Sinbo SHD-7056 Fön Makinesi 100,79 (50 hopi + x2 kampanyası)
    Çift Geyik Karaca Gömlek x2 119,98 (50 hopi + x2 kampanyası hatası)

totalde 788,05 TL lik alışverişi 39,99 + 79,5 + 120 + 11,89 + 0,79 + 69,98 = 322,15 TL ye yaparak dh de ilk vurgunumu gerçekleştirdim. Darısı nice vurgunlara...

edit: şikayet sonucu bir 100 altlimitli 50 daha geldi yapı kredi 200e 50 ile birleşti:

Vero Moda Kazak + Black Pepper Kazak + Koton Sweatshirt 203,61 yerine 103 TL ödedim. totalde 991,66 TL alışverişi 422,15 TL ye yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyezuelo -- 24 Kasım 2017; 19:49:14 >
  • Takip buralar yıkılır.
    Sildim yükledim baloncuk falan çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Physicist_Emre -- 7 Ekim 2017; 20:48:22 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.