Şimdi Ara

Into The Wild-Gercek Oluyorrr.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Hikaye gercek zaten tekrar gerceklesecek benimle.Beyler filmi izledim,gercekten gozlerim doldu ve etkilendim.Bir takim seyleri dogru bulmuyor veya sevmiyor ve dogaya yasamaya cikiyor. Ben de sevmiyorum bulundugumuz ortam,medya vs . cok sacma .
    Eglenmek icin dunyanin en buyuk video sitelerinden biri olan youtubea giriyorum,sacma sapan yok o ona diss atti,yok mervan videosunu neden kaldirdi,yok enes baturla kusmuyuz.
    Haftasonlari magazinlerde yok cem yilmaz su yasinda su kizla yakalandi vs...
    Hayatimi bu sacma seylerle doldurmayacagim,zaten TV izlemem ama haberlere bakmak yetiyor.
    ........... ............... ............... .............

Into the wild filmindeki gibi bu yaz interraile cikiyorum 5 kurus para harcamaycagim.Kucuk kasabalara gidecegim iskandinavya ulkelerinin kapilari calip su isterim,yemek kilisede vs nerde bulursam yerim.Bir cok insanla tanisacagim balik tutup orada kendim pisirecegim.Umarim guzel olur.Canta onerisi olan varsa soyleyebir.Haziran da gidecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.SuperTramp -- 5 Ekim 2017; 22:15:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.