Şimdi Ara

Teyp anfi bağlantı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracımın orjinal teybini değiştirdim ilk gün orjinal amfisi ile gayet güzel performans aldık ancak akşam park plaka ve gösterge aydınlatmasının gittiğini gördüm sabah sigortayı değiştirdik ancak yeni taktığımızda attı,teybin bağlantılarını değiştirdi elektrikçi ancak bu seferde far anahtarını açınca arka hoparlörlerden zırıltı sesi gelmeye başladı farı kapatınca kesiliyor ancak açınca başlıyor ses önlerde ve twitterlarda sorun yok . Amfiden elektrik aldığını (şase yaptığını söyledi o haliyle bıraktı) elektronikçi başka bir yere yönlendirdi o da yeni teybin amfiye uymayacağını böyle kullanırsam amfiyi yakacağımı falan söyledi açıkçası ben anlamam bu müzik vs işlerinden genelde sıfır araç alır üzerinde ne varsa onunla devam ederim ancak teybi mecburen değiştirdim amacım öyle tesisat yapayım falan değil ancak üzerinde orijinal amfisi olunca da temiz ses alma şansımız oldu şu durumda sorun nereden kaynaklanmış olabilir yapamazlarsa sadece ön 2 ve tweter ile kullansak arkaları iptal etsek yinede amfi ve teybe hatta elektronik aksama zarar verirmiyiz zira yapılmazsa uğraşmayıp öyle kullancağım uğraştıkça bozuluyor çünkü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.