Şimdi Ara

Dell Gaming i5 + GTX1050 ekran kartlı Laptop = 2950 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
3
Favori
7.060
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yavaş yavaş inecek 1050 laptop fiyatları. Birkaç aya 2500 e iner. Dolar artmassa tabii. Dolar artacaksa eğer güzel fırsat olur.
  • böyle bi makine alırken 15.6 ekran küçük gelmez mi? full hd çözünürlüğe bu ekran küçük geliyor bana. 17.3 tercih edilebilir naçizane fikrim.

• SSD li versiyonu yok mu :)
  • PUBG oynatır mı ?
  • Peşinde ve taksitte Ebrar daha uygun.
  • hard disk dönme hızı yavaş
  • hdd + ssd kullanma imkanımız yok galiba bu üründe. Bilginiz var mı arkadaşlar? (m2 sata veya cdroomu sökerek ssd takma)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bymumi10

hdd + ssd kullanma imkanımız yok galiba bu üründe. Bilginiz var mı arkadaşlar? (m2 sata veya cdroomu sökerek ssd takma)

1 adet m2 sata veya normal sata var yazıyor özelliklerde.
  • Teşekkür ederim hocam dikkatimden kaçmış. ayrıca bende Samsung Evo 250 GB SSD var. İçerisindeki ile benim SSD'mi birlikte kullanabilir miyim yani? Yoksa illa rama benzer olan şekilde mi olması lazım ssd'nin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cesvaraponuribere -- 16 Eylül 2017; 15:15:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

PUBG oynatır mı ?

Düşük-ortada oynatır

PUBG optimizasyonu rezalet.Rahat oynamak için en az 970 1050ti falan gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

PUBG oynatır mı ?

Orta yüksek arası 40 fps alırsın.

960m ile düşük orta arası 45 fps alıyorum
  • Oyun oynatabilen hesaplı bir laptop, tek eksiği bir ssd'sinin olmaması. 128 GB'lık bir SSD'si de olsa bu fiyatın içinde süper olurdu gerçekten ama bu fiyata da iyi, ssd sonradan takılır. Bende de Dell 7567 modeli var, oldukça memnunum.
  • BJK kullanıcısına yanıt
    https://www.incehesap.com/samsung-960-evo-250gb-pcie-nvme-fiyati-33744

Cihaz bunu destekliyor inanılmaz performanslı bir SSD
  • Kafam karışık bu cihaz 3000 tl monster abra a5 v9.3 var onda 1050ti ve 240ssd var e bunda ssd yok 550 lira ssd say zaten bi de 1050Tİ olması değer 800 tl farka o 3800.Bir de çanta hediyesi var diye biliyorum renkli klavye ips ekran napsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

İçini merak edenler için

Hocam batarya cikabiliyor mu yoksa gomulu mu??
  • Bu cihaza ssd takmak mı yoksa ASUS FX553VD-DM160 i7-7700HQ 8GB 128GB SSD 1TB 4GB GTX1050 böyle bir cihaz almak mı daha mantıklı arkadaşlar? (3600 tl)
  • arkadaşım amerikadan 2750tl ye almıştı aynı ürünü bence gayet güzel fiyat.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.