Şimdi Ara

Direksiyon Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar.&Ehliyet Hakkında Herşey (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.288
Cevap
2
Favori
192.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ünal korkmaz

quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

Arkadaşlar selamlar. Bugün sabah 9:30 gibi Fatih Vatan Caddesi'ndeki Kaymakamlık'ın içinde bulunan Trafik Tescil Bürosu'na gittim. 20-25 kişi ismini yazdırma kuyruğundaydı. İsmini yazdıran, sırası gelince içeri girip para yatırıyordu sanırım. Babam da arabada bekliyordu "Yarın erkenden 8 gibi geliriz" dedi, vermedim dosyayı. Yusuf sen de oraya vericeksin galiba. Senin kurs Fatih'te mi kalıyor Eminönü'nde mi?

Doğrudur. Fatih

@ ozzye36

sen annenle babanı götürmüşün tüm sınıf arkadaşlarımdan hocalarıma kadar ıslarız artık ehliyeti diyo keşke söylemeseydim

Geçmiş olsuuuun

Eve 1 kasa soda aldım . Her akşam yatmadan 1 tane .. Aileme ısmarladığım yemek komaz da neyse rahatız ya sorun olmaz.

Yarın Ehliyetli Ozdamar olacaz.

Bugun çömezliğimizde son gün

• Soda kesmez Yusuf. Sen direk fabrikaya doğru yanaş. Ancak keser seni.

Bak şimdi benimde kafama takıldı iyi mi? Bende alacam. E bende ıslatacam. Bana da hesap girecek. Param yoooook.

Borç verecek arkadaşları davet ediyorum.
  • Borç verecek zengin bi arkadaş varsa bana da borç versin bende alayım ehliyeti .

Her zaman söylerim "Öğrenciliğin gözü kör olsun" .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k2fg9 -- 27 Mart 2007; 22:35:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: k2fg9

Borç verecek zengin bi arkadaş varsa bana da borç versin bende alayım ehliyeti .

Staj Maaşı Yetmiyo diye bugun okulda dilencilik yaptık. Açtık Kağıdı önümüze arkadaş söyledi ben darbuka çaldım. 250 topladık anca bi soğuk su aldık onuda içtik .

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: k2fg9

Borç verecek zengin bi arkadaş varsa bana da borç versin bende alayım ehliyeti .

Staj Maaşı Yetmiyo diye bugun okulda dilencilik yaptık. Açtık Kağıdı önümüze arkadaş söyledi ben darbuka çaldım. 250 topladık anca bi soğuk su aldık onuda içtik .

Ohoo çok bile toplamışsınız. Ben onu da toplayamıyorum. Aldığım para nereye gidiyosa gidiyo. Staj maaşımda yok tanıdığın yanında olduğum için. Mecburen babaya yanaşacam. Baba 250 YTL versene diyecem. Direk güzel bi söz sarf edecek. Ben cevabımı aldım teşekkür ederim diyip olay mahalinden uzaklaşcam

• Şaka bi yana da önümüzdeki pazartesi ehliyet cebimde inşallah.

Ne demişler geç olsun güç olmasın.

Babam da başımın etini yedi "Bedavadan ehliyet aldın." diye.
  • Yusuf BMW'yi sat

Bakarsın yarın sabah karşılaşırız emniyette. Ben sesi duyarsam koşarım o tarafa : "Yusuf Özdamaar! İçeriii!"
  • quote:

Yusuf BMW'yi sat

Bakarsın yarın sabah karşılaşırız emniyette. Ben sesi duyarsam koşarım o tarafa : "Yusuf Özdamaar! İçeriii!"

İstersen kararlaştırıp gidelim

• Yok mu Ankara'dan arkadaş.
  • quote:

Yok mu Ankara'dan arkadaş.

Korkma ünal dostum önümüzdeki aya başlarlar yine yeni topic açmaya ehliyet alacak yeni arkadaşlar ordan bulursun bekle biraz
  • La msn'e girdiğin mi var? Yolla pm'den cebini

quote:

quote:

Yusuf BMW'yi sat

• quote:

quote:

Arkadaşlar selamlar. Bugün sabah 9:30 gibi Fatih Vatan Caddesi'ndeki Kaymakamlık'ın içinde bulunan Trafik Tescil Bürosu'na gittim. 20-25 kişi ismini yazdırma kuyruğundaydı. İsmini yazdıran, sırası gelince içeri girip para yatırıyordu sanırım. Babam da arabada bekliyordu "Yarın erkenden 8 gibi geliriz" dedi, vermedim dosyayı. Yusuf sen de oraya vericeksin galiba. Senin kurs Fatih'te mi kalıyor Eminönü'nde mi?

Doğrudur. Fatih

@ ozzye36

sen annenle babanı götürmüşün tüm sınıf arkadaşlarımdan hocalarıma kadar ıslarız artık ehliyeti diyo keşke söylemeseydim

bu daha başlangıç bukadarla kalsa iyi

• quote:

La msn'e girdiğin mi var? Yolla pm'den cebini

quote:

quote:

Yusuf BMW'yi sat

napalım msn bozuldu ama dur bı program ındırdım aha geliyorum

• quote:

quote:

Yok mu Ankara'dan arkadaş.

Korkma ünal dostum önümüzdeki aya başlarlar yine yeni topic açmaya ehliyet alacak yeni arkadaşlar ordan bulursun bekle biraz

İnşallah. Bi ben kalıyomuşum Ankara'dan ehliyet alacak olan.
  • yok yok hep öyle oluyor sınava son hafta kala paso topic açıyorlar.
  • Yusuf naptın bugün? Benim yine yarına kaldı. Kargalar bokunu yemeden çıkcam yola, sıra mıra görmek istemiyorum
  • quote:

Yusuf naptın bugün? Benim yine yarına kaldı. Kargalar bokunu yemeden çıkcam yola, sıra mıra görmek istemiyorum

Ben çok beklemedim öğle tatilinden gelince adamın başında bittim yarın akşama doğru elime geçecek kartım. Darısı başına & başınıza..

Sevgiler
  • quote:

quote:

Yusuf naptın bugün? Benim yine yarına kaldı. Kargalar bokunu yemeden çıkcam yola, sıra mıra görmek istemiyorum

Ben çok beklemedim öğle tatilinden gelince adamın başında bittim yarın akşama doğru elime geçecek kartım. Darısı başına & başınıza..

Sevgiler

ya bin oldu sorduğum ama kusura bakma
    bu durumda sen hallettin işlemleri...
    (fazlamı meraklıyım ne)
    birde toplam maliyet ne oldu

• quote:

Orjinalden alıntı: ozzye36

quote:

quote:

Sevgiler

ya bin oldu sorduğum ama kusura bakma
    bu durumda sen hallettin işlemleri...
    (fazlamı meraklıyım ne)
    birde toplam maliyet ne oldu

Birşey yapmadım aslında ya tescile gittim o kadar . Evraklarımı adama verdim o halletti.

Fiyatı yarın yazarım toplam maliyeti. Önemli değil dostum ..

• Kaymakamlığa gittin, ismini yazdırdın. Sonra neler yaptırdılar? Toplam ne kadar sürdü?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.