Şimdi Ara

İnternetten Yazarak Kazanmak İsteyenlere

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İnternetten yazarak kazanmak isteyen arkadaşlara önerebileceğim bir sitedir yaz kazan sitesi. Şahsen ben deneme amacı ile girdim ve siteye üye oldum. Amacım para yatırıp yatırmadıklarını test etmekti. Bir ay yazarak deneme yaptım. Yalnız gündüz vakitleri çalıştığım için yalnız akşam vakitleri 3-4 saat vaktimi ayırarak makaleler yazdım. Tam 381.50 TL kazanım elde ettim. Fakat kazanılan paranın tutarı yazar seviyesine göre çekilebiliyor. 3 adet yazarlık seviyesi mevcut Standart yazarlıkta 100 kelimeye karşılık 0.50 kuruş kazanılırken Uzman yazarlıkta 1.00 TL, Elit yazarlıkta ise 1.50 TL. Yazılarınız beğenildiği takdirde yazarlık seviyeniz artabiliyor. Ben 1 ay içinde uzman yazar olabildim.

Eğer ki yazmayı seviyorsanız ve paraya ihtiyacınız var ise sıkılmaz iseniz benim referansım ilehttp://yazkazan.net/?aff=9442 linkine tıklayarak siteye giriş yapabilir ve sizde yazmaya başlayabilirsiniz. Böylece ekip olarak daha fazla para kazanabiliriz. Eğer ki çalışmıyor iseniz boş vaktiniz çoksa çok daha fazla para kazanabilirsiniz. Çünkü bir çok yarışma ve kampanyalı ödüller düzenleniyor. Vakti olan bunların hepsinden yararlanabilir.

Saygılar...

Şahsıma yatan para:

• Kİmseyi kandırmayalım amacınızın ne olduğu ortada :D
  • devotion57 D kullanıcısına yanıt
    Ben sitenin sahibi değilim bende bir kullanıcıyım. Yaşadığımı sizinle paylaştım. Bilip bilmeden konuşuyorsun işte. Denemesi bedava ne kaybedersin? Ya da sen en iyisi boşver ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockham

Ben sitenin sahibi değilim bende bir kullanıcıyım. Yaşadığımı sizinle paylaştım. Bilip bilmeden konuşuyorsun işte. Denemesi bedava ne kaybedersin? Ya da sen en iyisi boşver ;)

Deneyenler yazssın :D ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.