Şimdi Ara

Yenmeyen Trafik cezası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese selamlarımı saygılarımı sunarım aracım 2016 corolla dün bandrol yatırdım 517 lira yalnız baktıgımda aracımın 6. Ayın 28 inde 320 lira ceza yatırıldigını fark ettim ve bu ben degilim babamda degil evde başka kimsede yok araba sürecek acaba sistemde hata olabilirmi bilgisi olan varsa lütfen bilgilendirsin teşekkür ederim şimdiden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katil_kasap1925 -- 27 Temmuz 2017; 7:37:56 >

• Bence baban falan çaktırmadan ödemiş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyazmaci468

Bence baban falan çaktırmadan ödemiş olabilir.

Cevapinız icin teşekkür ederim hocam o gün araba bendeydi bende işyerindeydim ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: katil_kasap1925

quote:

Cevapinız icin teşekkür ederim hocam o gün araba bendeydi bende işyerindeydim ..

o cezanın ödendiği tarih, yazıldığı tarih farklı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

quote:

Orijinalden alıntı: katil_kasap1925

quote:

o cezanın ödendiği tarih, yazıldığı tarih farklı olabilir.

Teşekkür ederim hocam simdi arabaya bizden başka binen yok o ceza bizden biri tarafından ödenmedi hadi cezayı biz yedik ama biz yatırmadık bunu kim yatırdı o zaman arabayı 2016 aralık ayinda sıfır aldık kimseyede vermeyiz bence sistemde bir hata var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katil_kasap1925 -- 27 Temmuz 2017; 10:15:31 >

• aynı durum benim şirket aracında da var. 08.06.2017 tarihinden 320,25 tl nakit olarak ödenmiş gözükmekte. O dönem içinde baktığımda ceze yediğimi hiç sanmıyorum. Yemiş olsam bile ben yatırmadım. Sistemden bakmaya falan çalıştım ama ceza ile ilgili herhangi bir detayda göremedim. Bende anlamadım durumu. Fazla kurcalamadım o yüzden dönüp dolaşıp bana saplanmasın diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: senged

aynı durum benim şirket aracında da var. 08.06.2017 tarihinden 320,25 tl nakit olarak ödenmiş gözükmekte. O dönem içinde baktığımda ceze yediğimi hiç sanmıyorum. Yemiş olsam bile ben yatırmadım. Sistemden bakmaya falan çalıştım ama ceza ile ilgili herhangi bir detayda göremedim. Bende anlamadım durumu. Fazla kurcalamadım o yüzden dönüp dolaşıp bana saplanmasın diye

Teşekkür ederim hocam zannedersem benimkide aynı sizinki gibi bir durum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.