Şimdi Ara

PES 2018 YAN KONU [PS4] [ YAMA - LİSANS - OPTİON FİLE]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
8
Favori
32.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dedi momentumzedeler kulubunu kurmaya calisan kisi. yas kac bilmiyorum ama blokluyorum daha bir tane adam akilli mesajin yok ama pes konularindan cikmiyorsun.
  • waynei kullanıcısına yanıt
    Yanlışın var oyun 600₺ nerede duydun 300₺ olduğunu kandırmışlar seni
  • PES 2018 OPTİON FİLE ÇIKTI !!! Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
    https://openload.co/f/IJiPE_ZehJ0/WEPES.rar

Bu videoyu izleyerek kurabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BVBLİFE -- 15 Eylül 2017; 15:26:47 >

• aranıza FIFA cı alıyor musunuz beyler
    bu sene PES çimlerinin tozunu attıracağım.
  • Aynen bende blokladim tam bir Troll.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waynei

Bu konu bir dramdir.

Aciyorum size 300 tl verip nelerle ugrasiyorsunuz

Asıl dram fifa 17'de forma ekleme olmadığı için aynı oyuna 300 tl daha verecek olmanız
  • NiZZo kullanıcısına yanıt
    Evet çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. En geç önümüzdeki hafta cuma günü paylaşılacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: codestech

Arkadaşlar konami bu yıl türkiye ligini ve türkçe dublaj seçeneğini hatta efsane olmuş eski türk futbolcuları bile almış oyunun içine bunların hepsini dün rüyamda gördüm kıçım açıkta kalmış oysa annem yama yapmıştı :d

Kıçını fazla acikta tutma kabus goruyorsun. Baska kabuslara gebe kalma.
  • Bu konu bir dramdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Helal82

quote:

Orijinalden alıntı: waynei

Bu konu bir dramdir.

Asıl dram fifa 17'de forma ekleme olmadığı için aynı oyuna 300 tl daha verecek olmanız

Zamanında crack yapmayı öğrenince kendini hacker sanan veletler olurdu. Bu arkadaş da o seviye galiba. Zor ve uzun bir şey sanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraaz

Olmuyor PSN account ta değilim zaten internet de bağlı değil Offline modta çalışmıyor.

PES 2017 ile karıştırmayın. Taraf seçiminde Kol bağlama yöntemi PES 2018 de çalışmıyor.

Deneyin varsa beceren bana da söylesin.

Zaten pes2017'de de 2. kol bağlandığında. zaten offline modda çalışmıyordu, Psn'den hesap açıp, bağlandığı zaman oynayabiliyordun.

• Trabzonspor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 15 Eylül 2017; 16:1:54 >
  • quote:

Yamayı ben yaptım. İndirip kontrol de ettim

Çok teşekkür ederim :) Devamını dört gözle bekliyorum, iyi çalışmalar.

• Spor Toto Süper Lig
  • Helal82 H kullanıcısına yanıt
    Yamayı yükledim. Güzel olmuş. Formalar vs. kaliteli. Şimdi Ana Lig çok daha keyifli olacak.

Teşkekkürler @Helal82 :)
  • quote:

Spor Toto Süper Lig

Bu sene ligimizin adı Spor toto Süper lig değil, sadece süper lig. İsim sponsoru yok. Yamadaki logo da eski olmuş.
  • İlk önce oyun için düzenleme kısmına gelin resimleri sil kısmını bulun formalar, menajer, Stadyum, Amblemler vb girip çıkan resimlerin tümünü seçip silin. Sonra oyundan çıkın PS4 depolama kısmında oyun kayıtları Pes 2018 bulun düzenlenmiş veri vb yazar onu silin oyuna girin, canlı güncellemeyi bulun kırmızı işaret olur zaten güncellemeyi yapsın düzenlenmiş veri oluşturulsun ilk sonra yamayı uygulayın müsabakaları içe aktar, takımları içe aktar gibi. Oyunda olmayan ligler Bundesliga, Mexico Ligi takımları içe aktar derken ordaki kutucuklardan oyuncu takım veri datalarınıda aktar diye birşey yazar onu işaretleyip, ve eski dosyaların üzerine yaz kutucuğunu işaretleyip oyuna aktarmanız lazım, bu yüzden eğer oyunda olmayan ligleri oyuna aktaracaksanız biz bu ligleri veri datalarınıda müdahale ettiğimiz için canlı güncelleme geldikçe bu liglerin veri dataları bozulacak çünkü bu ligler oyunda yok her canlı güncellemeden sonra Bundesliga vb o iki kutucuğu işaretleyip tekrar yüklemeniz veya canlı güncellemeleri online oynamadıkça kapalı tutmanız gerekmektedir. Canlı güncellemeler Diğer lisansladığımız ligleri etkilemez lisanslı şekilde kalır sadece oyunda olmayan liglerin veri dataları etkiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 4 Ekim 2017; 13:26:6 >

• blackprague kullanıcısına yanıt
    Benim paylaştığım ücretli sürüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakemono77

Katalonya yaması yapmak istiyorum yeni bir ülke oluşturabiliyor muyuz

gardaş iyi misin
  • Türk ligi çıktı mi arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.