Şimdi Ara

2 Yıl Hazırlıkta Kaldım Yatay Geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
15.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 sene üst üste hazırlıkta kaldım yazın bölümümü merkezi puanlı yatay geçiş ile değiştiricem,ancak eski okulumun benim kaydımı silme gibi bi durumu olur mu ağustos ayında, yatay geçiş yapmama engel teşkil eder mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Byozgatlı

Hocam teşekkürler peki ne zaman gittiniz, herhalde 2 sene üst üste kaldıktan sonra yeni dönemin ilk muafiyet sınavından yani eylül ayından sonra silinmiştir ?

böyle bir mail geldi o zaman sanırım 31 ağustosta silinmiş.

Yabancı Diller Yüksekokulu’nun 31/08/2016 tarih ve 82 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile 2015-2016 Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonu itibariyle ilişiğiniz kesilmiştir. Hacettepe Üniversitesi Yabancı Dil Hazırlık Eğitim ve Öğretim Yönetmeliği’ne göre ilişik kesme tarihinden itibaren üç yıl içerisinde kullanacağınız üç sınav hakkınız bulunmaktadır. Öğrenci İşleri Dairesi Başkanlığı sayfasında Muafiyet Sınavı için elektronik ortamda başvuru tarihlerinde başvurunuzu yapıp sınava girebilirsiniz.

Hazırlık sınav hakkı başvurunuzu http://www.oid.hacettepe.edu.tr/haz_sinav_hakki/duyuru/duyurular.php adresinden yapabilirsiniz.

Son başvuru tarihi: 9 Eylül 2016

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.