Şimdi Ara

Böyle pislik birine ne yapmalıyım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Buraya çok konu açmıştım. Bu son konum inşallah.Şimdi beni iyi dinleyin ve yardım edin. tam 3 sene ilk ciddi ilişkimi yaşadım. İlk kez aşık oldum ve bu adam aylarca peşimde koştu öyle kabul ettim. Onun da ilk ilişkisiydi. Söz yaptık, aileler herkes biliyordu ciddiydi ben mezun olur olmaz evlenecektik. Bu üç senede askere gitti neler yaşadık ama hep aşık kaldık. Bana şiirler okurdu hediyeler alırdı her zaman sevgisini gösterirdi. Elleriyle çiçekler toplardı. Ben güleyim diye her şeyi yapardı. Sonra son bir sene kavgalar anlaşmazlıklar çıktı. Tartışıyorduk benim psikolıjim bozuktu son bir sene o bana katlanamadı ve beni terk etti. Adam sanmıştım. Ayrıldık tam 9 ay oldu bu 9 ayda onu geri kazanmak için yırtındım. Sevdiğini sanmıştım. Ayrılsa bile beni sever sanmıştım. Bu 9 ayda her şey çok değişti. Ben ona sevgimi söyledikçe şımardı. Ezdi küçümsedi ben kırılsam da vazgeçemedim. Şimdi ona buluşma teklif ettim. Özlediysen buluşalım dedi. Ama seviyeli olacak yoksa kalkarım dedi. Üstüne atlayacak değilim dedim. Atla sorun yok dedi. Ve işte o an ben kendimden geçtim. Ben senin için giderek eğlenceli bir oyuncak bebek kulllanılcak kız mı oldum artık dedim. Ben Eğlenmeme bakıyorum diyorum ya dedi. Ben de tamam eğlenmemize bakalım o zaman iftarda görüşürüz dedim. İnadına gidecem o iftara. Ve orada yüzüne karşı tüm nefretimi kusucam ne kadar kötü biri olduğunu hakkımı da helal rtmediğimi söylicem. asla eğlenilcek kız olmayı kabul etmeyeceğim. Yoksa o buluşmayı ayarlayıp son dakka gitmesem o da orada kalsa daha mı iyi olur? Sizce ne yapmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• boşver gitsin ,bak işte böyle şahsiyetsiz kişiliklerle zaman harcama,ona nefretini kusman bişey değiştirmez,kendini yıpratma boşuna sen kendi yolunda devam et bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.