Şimdi Ara

YABANCI VE YERLİ BASINDAN NBA HABERLERİ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.944
Cevap
0
Favori
65.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oden işi çok kötü olmuş yaaa üzüldüm bakalım bu sene ortalık Durant a kaldı gibi
  • Dizinden ameliyat olmuş.Oden için üzüldüm.Adam daha başlamadan sezonu kapattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weresth -- 14 Eylül 2007; 10:05:37 >
  • Harbi yazık olmuş Oden ve Blazersa. Oden için Zach'i de feda ettiler( saolsunlar ). Umarım gelecek yıl toparlanır ve nba kariyerine geçte olsa iyi bir başlangıç yapar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakan12345

drexler sen bu haberi okuma bence .....

cok uzuldum. zaten belliydi bi sorun oldugu surekli yazılıp çiziliodu son zamanlarda .. ne diim cok uzuldum heralde portland lı olsam aglardım oturup.

okudum bile
    ulan nedir bu şansızlık anlamıyorum.. ne umutlarla seçtiğimiz adamlar ya kofti çıkıyo, yada böyle sakatlanıyor.. ciddi bir ameliyat geçirdi.. nba'de bu ameliyattan iyi dönenler de oldu (amare ve jason kidd) kötü dönenler de(anfernee hardaway ve antonio mcdyess).. umarım oden iyi döner.. sadece portland'lı değil bir basketbolsever olarak bunu istiyorum

quote:

Orjinalden alıntı: The_MAD

http://www.nba.com/blazers/news/Oden_Undergoes_Microfracture_S-236705-1218.html

Portland hakediyor bunu randolh u hiç uğruna göndermeleri zaten büyük hataydı bu da üstüne tuzbiber oldu..

abi öyle deme ya.. randolph'u takas ettik diye bu sakatlığı yaşamayı haketmiş mi olduk yani.. ki randolph'un takası çok da fena bi hamle değildi

• yıllardan beri beklediğimiz çaylak daha maç yapmadan sakatlanıyor hem de dizinden sezonu da kapatıyorNedir kardeşim bizim gibi portland taraftarlarının çektiği ,ne ümitler kuruyordum bu sezon için gerçi oden olmazsa yine sonunculuğa oynarız zaten zach te gitti.acaba draftta 1. seçme şanşımız olur mu
  • Adamda ki şansa adam maç oynayamadan sezon kapatmış,Portland'a sabır diliyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

quote:

http://www.nba.com/blazers/news/Oden_Undergoes_Microfracture_S-236705-1218.html

Portland hakediyor bunu randolh u hiç uğruna göndermeleri zaten büyük hataydı bu da üstüne tuzbiber oldu..

abi öyle deme ya.. randolph'u takas ettik diye bu sakatlığı yaşamayı haketmiş mi olduk yani.. ki randolph'un takası çok da fena bi hamle değildi

Drexler gerçekten yazık etti sizin gm zach'e..Zach kariyer sezonundan sonra yanında dickau ve jonesla beraber newyork a francis ve frye karşılığında gitti..Şimdi iki sene francis'in aşırı şişkin kontratını ödemek zorunda kalacak portland.Zach'inde kontratı iyi sayılır ama francis kadar overpaid olmayan bir adam..Isiah bundan iyisini yapamazdı gerçekten.Muhtemelen lüks vergisi ödememek için kontratı satın alınacak bir oyuncuydu francis..Isiah açısından bakarsak takımına sınıf atlattı ama portland geriye gitti resmen..Ben draft gecesi durant'ı daha fazla yakıştırmıştım portlanda hem dengeleride bozmayacaktı zach ve durant yanyana oynayabilecekti ama oden'ın büyüsüne kapıldılar..Oden aslında kolejde tam pişmeden gelmişti nba'e yaz kampındaki durumuda hiç iç açıcı değildi..Artık francis gibi paraya doymuş bir adamdan ne kadar oynaması beklenir?..Portlandın kendisini bu kadar oden'a bağlaması sonucunu kötü gösterebilir...

edit:Buyout olmuş francis kaçırmışım.Allah akıl fikir versin portland GM ine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_MAD -- 14 Eylül 2007; 17:58:48 >

• Meydan Durant'a kaldı.
  • way be adamı daha izleyemeden sezonu kapadı..kötü olmuş blazers için..

edit:bu arada francis buyout edildi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RccP -- 14 Eylül 2007; 17:41:56 >
  • quote:

Drexler gerçekten yazık etti sizin gm zach'e..Zach kariyer sezonundan sonra yanında dickau ve jonesla beraber newyork a francis ve frye karşılığında gitti..Şimdi iki sene francis'in aşırı şişkin kontratını ödemek zorunda kalacak portland.Zach'inde kontratı iyi sayılır ama francis kadar overpaid olmayan bir adam..Isiah bundan iyisini yapamazdı gerçekten.Muhtemelen lüks vergisi ödememek için kontratı satın alınacak bir oyuncuydu francis..Isiah açısından bakarsak takımına sınıf atlattı ama portland geriye gitti resmen..Ben draft gecesi durant'ı daha fazla yakıştırmıştım portlanda hem dengeleride bozmayacaktı zach ve durant yanyana oynayabilecekti ama oden'ın büyüsüne kapıldılar..Oden aslında kolejde tam pişmeden gelmişti nba'e yaz kampındaki durumuda hiç iç açıcı değildi..Artık francis gibi paraya doymuş bir adamdan ne kadar oynaması beklenir?..Portlandın kendisini bu kadar oden'a bağlaması sonucunu kötü gösterebilir...

edit:Buyout olmuş francis kaçırmışım.Allah akıl fikir versin portland GM ine..

zach'e hiçbir zaman güvenmedim, son sezonunda çok iyi rakamlara sahip olsa bile.. bir takımı üst seviyelere çıkarabilecek yeteneğe, liderliğe sahip biri değil.. üstelik maksimum kontrata oynuyordu ve daha 4 senesi vardı.. steve francis'in ise 2 senelik kontratı var, yani salary cap'imizde 2 sene daha az yer tutacak.. zach'in gönderilmesinin öncelikli amacı buydu zaten, salary'yi birkaç sezon sonrası düşünülerek ferahlatmak

bu draft'ın en yetenekli oyuncusu oden'dı ve oden'ı seçtik, çok da doğru yaptık.. iyi bir uzun kolay bulunmuyor.. iyi bir uzunu olanın da neler yapabildiğini börüyoruz.. sakatlık tamamen bir şanssızlık, yapacak birşey yok..

• 2 senelik bir boşluğun ardından oden 'ın yanına max kontrat verilip bir superstar alırız diye düşündüler ama zaten uzun yıllar bekleyen portlandı bir 2 sene daha lotarya takımı yapmanın alemi yoktu bence...Zach'in en azından eli düzgün, pota altı oyunu olan, ribaund olayını beceren bir uzun olarak takımda iş yapmaya devam ederdi..Ben olaya daha çok portland isiah thomas'ı ihya etti olarak bakıyorum..Portland açısındansa gerçekten iyi bir fırsatı teptiği için üzülüyorum.Zach te vebalı bir adam değildi sonuçta hem genç oyuncu biraz olgunlaşmayla adaptasyonu artabilecekti ama portland gerçekten adamdan kurtulmak için elinden geleni yaptı gibi geliyor bana..Büyük ihtimal oden'ın önünde büyük bir ego olmasın aynı lebron gibi bizde oden'ı parlatalım dediler... Ayrıca şu anda zach ayarında bir uzunla ancak o miktarla kontrat imzalanabilir...20-10'luk bir uzun için bence normal bir rakam sayılabilir.

Uzunu olan iyidir anlayışına kısmi olarak katılmıyorum çünkü her iyi uzunu olan takımda başarılı olamayabiliyor bosh'lu toronto ya da howardlı magic yaolu houston gibi..Ya da ortalama uzunlarla cleveland'ın finale kadar gelebilmesi gibi..Ama Shaq gibi bir adam olur o zaman tüm dengeleri lehine çevirme imkanı olabilir bir takımın.Oden bence iyi bir seçim gibi görünsede durantta geliştiği zaman oden'dan çok daha tehlikeli bir adam haline gelebilir..Portland'ın bu seçimlerde çok kabuslar yaşadığınıda hatırlarsak hep es geçtiği adamlar superstara dönüşüyor..

Portland'ın zach'i gönderme düşüncesinden çok bunun francis ve frye la yapılması bence yanlıştı..Zach'in değeri bu değildi bence ayrıca frye da çok fazla portlandda süre alamayacaktı(oden sakatlanmasa)..3 sene sonrasının planı için 2 seneyi feda etmek bence yanlış heleki çok potansiyelli bir portland takımı varken...Portland lottary takımı olmaya devam edecek gibi görünüyor...Hele o 3 sene sonrada hiçbişey olmazsa bunu taraftara açıklamaları çok zor olur...Yandı keten helva.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_MAD -- 14 Eylül 2007; 23:02:07 >

• quote:

Orjinalden alıntı: berkyyy

bu olay ılk sırada secılen oyuncular arasında ılk heralde yanlıs hatırlamıyorsam

berk ; Danny Manning L.A. Clippers, 1988-89 1 numaralı seçim sezonu tamamen kaçırmış .

the mad ; dwight howard henuz kendini kanıtlamış bir oyuncu değil bu sezon ilk defa all-star oynadı , ilk defa playoff yüzü gördü gelişimini bitirmiş bir oyuncu değil. o yüzden howard örnegine katılmıyorum.
  • quote:

quote:

bu olay ılk sırada secılen oyuncular arasında ılk heralde yanlıs hatırlamıyorsam

berk ; Danny Manning L.A. Clippers, 1988-89 1 numaralı seçim sezonu tamamen kaçırmış .

the mad ; dwight howard henuz kendini kanıtlamış bir oyuncu değil bu sezon ilk defa all-star oynadı , ilk defa playoff yüzü gördü gelişimini bitirmiş bir oyuncu değil. o yüzden howard örnegine katılmıyorum.

hakan12345 haklısın howard için daha erken daha gelişmesi lazım.Hatta bosh için bile erken denilebilir..Yinede iş sadece uzunla olmuyor shaq gibi durdurulamaz bir adamla bile ancak 3 şampiyonluk kazandı lakers...Superstar olmayan ama iyi bir uzunla örneğin dennis rodman ya da ben wallace la da başarı gelebiliyor..

• tamam howard a laf yok sadece uzunla olmuyor tabiki , herzaman batman'lere robin'ler gerek..
  • quote:

quote:

Danny Manning 88-89 senesinde ılk sırada draft edılmıs LA clipers trafından ama 29 macta oynamıs aynı sene onunda dızınde sakatlık varmıs fakat sezonu kpatmamıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkyyy -- 16 Eylül 2007; 2:27:50 >
  • quote:

Danny Manning 88-89 senesinde ılk sırada draft edılmıs LA clipers trafından ama 29 macta oynamıs aynı sene onunda dızınde sakatlık varmıs fakat sezonu kpatmamıs

dogru yanlıs gormusum.
  • YABANCI VE YERLİ BASINDAN SON GELİSMELER HABER SAYACI

1) hakan12345 = 39 haber ( yanlış anlaşılmasın post kastmıyoruz , zaten hemen hemen hepsi post olayı yokken yazılmıs haberler.. )

2) Katharine McPhee = 16 haber ( ?? slam nick mi degistirmis ? oyle birsey oluyor mu ?? )

3) srgnaau = 14 haber

4) sanctus = 13 haber

5) phoenix_chelsea / quaking = 9 haber

6) go_spurs_go = 6 haber

7) okur13 / The_MAD = 4 haber

8) fuatturkrap / berkyyy = 3 haber

9) eyoruk / pau_gasoll / ballry / Lord Westside / drexler22 / ceyceymartin = 2 haber

10 ) bjk1985 / tracy / AIR JORDAN = 1 haber

-------
    cok sıkılmıstım bi ugras buldum kendi kendime

• Malik Allen Nets'de

NBA takımlarından New Jersey Nets, Chicago'dan forvet Malik Allen'ı transfer etti.

Nets, Allen’ın dördüncü NBA takımı olurken, geçen sezon Chicago formasıyla 60 maça çıkan 29 yaşındaki oyuncu, ortalama 10 dakika süre alırken, 4 sayı-2 ribaunt istatistikleri ortaya koydu.

Malik'i kadrolarına kattıkları için çok memnun olduklarını söyleyen Nets Başkanı Rod Thorn, "Kendisi potansiyeli olan ve kendini geliştirmiş bir oyuncu. Bize derinlik katacaktır" dedi.

Kariyerine Miami'de başlayan ve 3 yıl Heat forması giydikten sonra 2004-2005 sezonunda Charlotte’a transfer oldu. Son 2 yılını Chicago Bulls takımında geçiren Malik Allen, kariyerinde 6 sayı-3.3 ribaunt ortalamaları tutturdu.

Benche iyi sayılabilecek bir transfer yaptı Nets.Bulls'da pek iyi oynadığı söylenemez o yüzden pek üzülmedim.
  • Hakan eline sağlık
    postla ilgili birşey söylemek istiyorum,bence mesaj yazarken post yüzünden yazdığımı düşünürler mi diye endişeye kapılmamalıyız,sonuçta post artmazken bol yazı yazan kişiler biliniyor forum içinde yani hepimiz biliyoruz birbirimizi

Nba'de başlasın artık değil mi?eminim herkes çok özlemiştir
    keşke hazırlık maçları daha erken başlasa,en azından heyecanımızı az çok dindiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanctus Diavolos -- 17 Eylül 2007; 13:37:47 >
  • sanctus nba baslamadan biraz canlılık verir diye oturup topladım hepsini zaten dedigin gibi hepimiz biliyoruz birbirimizi , yeni arkadaslar belki bunlar post a mı kasıyor diye dusunurler ama onlarda tanır. bizi bilen bilir hesaaabı

edit : sanctus , slam in yazıları yok ? onun postlarındaki nick degismis ? slam i kaybettiysek forumdan oturup aglamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hakan- -- 17 Eylül 2007; 19:21:13 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.