Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
5
Favori
15.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empty Words. -- 5 Mayıs 2021; 21:46:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dera dışı zamanını kendi yaratacaksın. Okulda sürekli ders konuşulması bölümde okuyanların kalitesini gösterir. Boşver ne güzel insanlar bilim yapmaya gelmiş. Sen sosyal hayatını dışarda kendin yarat ayrıca koskoca üniversite bölüm dışı arkadaş esin ne biliyim klupler falan bir sürü seçenek var:)
    Ben de mühendislik okuyorum. Sosyal ortam aynı bu şekilde dersler çok zor. Derslerle sosyal ortam götürmeye çalışşan o daha da zor. Ders konuşabiliyosan yine iyi bizdeki muhabbetler araba,kız,aşırı boş muhabbet ara sıra bir arkadaşla da çaldığımız müzik aleti muhabbeti. Ne sosyal ortamı be kardeşim. Ben tiyatroya gidiyorum diye dalga geçiyolardı benimle. Mühendislik asosyal öğrenciler ve iletişim sorunu olan hocalarla dolu. Bizim arkadaşın hocası mühendislik öğrencisi ihtiyaçlarını giderme dışında her zaman ders çalışmalı diyormuş, düşünün yani. Adamın nasıl bi garezi varsa artık, azcık sosyal insanlara. Bi kere bi sınıfa gitmiştik. Bizden önceki dersin hocası toplanana kadar bizle muhabbet etti. İnanın bu muhabbetin bile yapılmadığı hocalar var. İnternetten ve çevremden duyduğum kadarıyla da mezun olunca da durumlar içler acısı. Kendimizi çok geliştirmemiz gerekiyor ama o da çok ucu açık bi tavsiye. Allah sonumuzu hayır etsin. Ne diyeyim daha.

Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.