Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yımah

The Sun şöyle bir şey de var 'EA Aids'

bunu gormemisim

• videoda bi olay yok ama yinede bi kıpırtı yaptı içimde fut a biraz çeki düzen verilse iyi olcak rengarenk kartlar can sıkıyor. 13 14 15 zamanları idealdi
  • arkadaşlar fifa da 4 ayrı oyuncu 2vs2 online yapabiliyor mu 4 oyuncu da kendi evinden
  • Bekliyoruz🏁

• canboca kullanıcısına yanıt
    Ronaldo ve İcon paketi alacaklar Türk Psn den şaşmasın fiyatlar Tr de daha iyi.
    Standart sürüm Endonezya 226 TL ( Komisyon ile birlikte ) Rus 257 TL ( Komisyon ile birlikte) Türkiye Psn 279 TL.
    Türkiye PSN den bu sene Fifa alımlar çok artacak gibi :)
  • Gece maclari karanlikti yine ole duruyor umarim duzelir ea play e3 te mi ayri mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Bekliyoruz🏁

Merakla
  • Fifa 2000'den sonra 2018'de Göztepeyi merakla bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

quote:

Orijinalden alıntı: sametbaggio

Fifa 17 li hesaptan alinca sanrm icon pakati 290 a geliyor

o nasıl oluyor

Soyle bi resim atri bnm arkdas da ondan dedim

• Adamlar fifa 16-17 hızlı diyor hangi oyunu oynuyorsunuz siz acaba? Fifa 97 den beridir oynadığım en ağır ve en kötü fifa 16-17 serisiydi. Arkamı döncem futbolcu düşünüyor, ayağındaki topu kontrol etmeye çabalıyor. Turnuva modunda olmayan momentumu turnuva modunada sokarak oyunu iyice leş ettiler, benim artık umudum yok fifadan.
  • bende fifa 14 ile başladım fifa ve fut a. hatta dh ile tanışmamda fut sayesinde oldu. 2014 ün nisan ayında heves ettim aldım oynamaya başladım. 2-3 gün herşey çok güzeldi. sonra ne olduysa paslar ve şutlar saçma sapan yerlere gidiyordu. acaba benim yaptığım yanlış mı var diye başladım internette bu olayı araştırmaya ve dh ile tanışmam momentum ile oldu. girdm konulara herkes momentum diye şikayet ediyor. o gün başıma gelenin ne olduğunu dh de öğrendim sonra 15-16 yı da tüm sene oynadım. ama 17 de sizin gibi çok az dayandım önce fut u bıraktım, sonrada azaltarak online seasons ı. sadece kariyer oynuyorum artık 17 de. sadece geçen gün şu efsaneler ps4 e gelecek diye belki fut oynarım dedim 18 de. ve girdim fut seasons lara antrenman olsun diye. momentum dan çektiğimiz yetmiyordu birde şimdi 1-0 öne geçip 90 dk zamana oynayan embesiller türemiş futta. kazanayımda nasıl olursa olsun kafasındalar. iyikide girip antrenman yapayım dedim . muhtemelen aynı embesiller 18 de bu futbola devam edip sinir krizi yaşatacaklar.

• bu adamlar pazarlamayı çok iyi yapıyor. ben almayacam dedikçe ila aldırtacaklar. maradona ve henry de eklenmiş efsanelere

• Merhaba arkadaşlar,

Youtube'da gezerken şöyle bir videoyla karşılaştım.

Hayran yapımı olabilir.

Online kategori kısmı atlanmış. Kapak yüzü olan Ronaldo herhangi bir menüde gözükmüyor.

Eğer hayran yapımı değilse yeni modlar güzel gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waryete41

benden size bi kıyak daha :) 4:44 dk lık gameplay videosu. oyun temposu sanki biraz daha yavaşlamış gibi.

çok şükür şu tek oyuncuyla santra olayı gelmiş . bundan sonra alıp santradan yardıramayacak millet, mecburen geri pas yapacaklar

• yok anlaşabilir alabilir istersen her firma ligleri satın alır ama fiyatları çok pahalı az buz değil arkadaşım ingiltere lig lisansı 15 milyon pound söyleyeyim sana zarar edersen bir yerinde patlar bu dediğim 1 yıllık lisans en pahalı lig sonra bundesliga ve la liga var bizim berbat lig bile 3 milyon € vermiş adamlar ziraat ve tff ye özel para istemiş tff ondan oyunda yok neden diye sorarsanız
  • Ea barça yönetimiyle restleşmiş eğer problem olursa bundan olur yönetim yeniden sözleşmeye sıcak bakmamış fiyatı az bulmuş o yüzden uzamamış barça daha fazla para istemiş ea kabul etmemiş yoksa gene Messi olurdu kapakta Pes tutunacak dalı olmadığından elde ne varsa Barça klübüne basmış parayı işte zaten yarım yamalak iş yapıyorlar birde pes 18 de ne alaka ise usain boltu eklemişler hepten sıyırmışlar gelde rekabet bekle işte
  • Herkes söylenmeye başlamadan peşin peşin söyleyeyim çünkü her sene aynı muhabbet:

1. Bu oyunun hızlanması ya da yavaşlaması tamamen oyun içinde sizin ve rakibinizin nasıl oynadığınıza bağlı arkadaşlar, videolardan 'çok hızlanmış yea' ya da 'abi çok yavaş buuo' demenin hiçbir anlamı yok. Oyun Ultimate Team'de belli bir seviyedeki oyuncular arasında yine çoğunlukla yaldır yaldır oynanacak.

2. Oyun geçen senenin aynısı olmayacak (maç esnasında oynanıştan bahsediyorum). Evet videolardan anlaşılmıyor fakat elimize alıp oynadığımızda mekaniklerin yine değiştiğini göreceğiz (her sene olduğu gibi)

3. Momentum bu oyundan hiçbir zaman kaldırılmayacak umutlanmayın derim.
  • 3:33 de gol sonrası ekranın en soluna bakarsanız tribünlerde bikaç seyirci aşağı doğru iniyo
  • Fifa 17'de legendary zorluğu inanılmaz kolay, cpu yapay zekası çok kötüydü. Buda direkt tek kişilik mod olan benimde Fifa alma sebebim olan kariyer modunu zevksiz hale getiriyor. Fifa 16'da doğru transferler, doğru formasyon, doğru strateji için çabalıyordum, maç içinde taktikler değişiyordum yenebilmek için. Legendary 16'da çok zordu. 17'de rakip top alamıyor, alır almazda saçma bir şekilde kaptırıyor. Tek yaptıkları iyi şey defansı çok güzel, gerçekçi bir şekilde yapıyolar. Doğal olarak maçlar hep sabit aynı skorlarla bitiyor, 1-0 2-0. Önceki Fifa'larda son dklarda galipseniz rakip acayip baskı kurardı, öyle bir şeyde yok. Kötü kadromla, taktik değişmeye gerek kalmadan, son dklarda strese girmeden kazanıyorum. Gol yemediğim için her sene açık ara en az gol yiyen takım oluyorum. Fifa 16'da hangi takım olduğumu bilmeseniz, istatistiklere bakıp tahmin edemezdiniz. Atılan gol yenilen gol diğer takımlarla denk oluyordu. Şuan Fifa 18 için en kritik nokta benim için bu. Demoda belli olur oda.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.