Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 10 yilin en kotu fifasi oynanabilirlik cok vasat gram tat yok 59 tlye yazik oldu cidden oyun hic akici değil elestirileri hakediyor.
  • Arkadaşlar zaman zaman güzel goller atıyorum ama bu çok güzel oldu.! EA'ya nasıl gönderebilirim fifa18 girişinde yayınlanabilmesi için, seçilirse tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Sadece Utde mi oluyor nu normal sezonda da var mı?

Alıntıları Göster
    Ben UT oynamıyorum sezon için yazdıklarım. Beni parayla coins almaya mecbur eden, oyun oynamayıp muhasebeciliğe zorlayan sistemi doğru bulmuyorum. Benim amacım eskiden bekarken arkadaşlarla toplanıp yaptığımız pes kapışmalarını online ortamda yapabilmek. Ne kadar o tadı vermese de nefsimizi körlüyoruz.
  • Nasıl oynuyorsunuz la bu asalak oyunu.
  • fifa 18 de ileri açılan kaleciyi farkedince attıgım keyif veren güzel bir gol :)
  • Fifa 19 almayan cok kisi var bu fiyatlara alinmaz fifa 18 devam
  • Hayırlı olsun geliyor conını yediğim

Bakalım şu lanet online ligi özelliğini yine es geçecekler mi? Umarım bu sefer olur!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 26 Mayıs 2017; 11:38:30 >
  • fifa 17.5 hayırlı olsun. umarım çok güzel yeniliklerle gelerek yüzümü kızartırlar
  • Fifa bile Messi'den sıkılmış.
  • sokak futbolu gösterilmedi başka bahara kaldı sanırım. yine sadece kadro ve formalar güncellenerek çıkarılacak oyun. sadece fut a 1-2 mod eklerler yeni zaten asıl parayı oradan kazanıyorlar. offline oynayanlar için kariyer vs yine hüsran olacak muhtemelen
  • ya bi durun hele. daha ne gördünüz 10 sn lik video gösteriminden. daha doğru dürüst bir tane bile gameplay videosu görmedik henüz. hemen başladınız asıp kesmeye. sadece gameplay videosu bile yetmez bence. demoyu falan bi oynayın öyle karar verin isterseniz. videoyu izleyen herkez şöyle çöp böyle kötü diye atıp tutuyo ama gidip gene tıpış tıpış alcaksınız işte fifa 18 çıkınca. kimi kandırıyosunuz.
  • mirliva34 M kullanıcısına yanıt
    EA PLAY etkinliğinde oyunu deneme fırsatı bulan bir yabancı oyun yazarının izlenimlerini okumuştum. siteyi hatırlayamıyorum. okuduğumdan hatırladığım kadarıyla yenilikler şöyle:

- ortalar fifa 17 de balon gibi şişip yüksekten gidiyodu ama fifa 18 de ortalar daha sert daha alçaktan gidecek ve 17 ye göre daha etkili olacak.

- stand tackle ve sliding tackle arasında bir müdahale türü daha eklenmiş sanırım. örneğin vakit geçirmek için sırtını dayayan veya köşe gönderinde zaman geçirenlerden top almayı daha kolay hale getiriyomuş.

- atılan gollerden sonra golü atan oyuncuyu tribünlere koşturunca tribünlerdeki seyirci aşağı tel örgülere doğru yığılıyomuş (çok hoşuma gitti)

- ronaldo, messi, sterling, robben gibi ve ilave bazı oyuncuların hareketleri ve koşu stilleri aynen oyuna aktarılmış.

- 1 e 1 kalındığında özellikle çalım yeteneği yüksek oyuncularla, sol analogla yapılan hareketlerde 17 ye göre daha rahat adam geçiliyomuş.

- doğrudan paslar (through pass) 17 ye göre biraz daha efektif olacak demiş.

- yeni hareket yakalama teknolojisi ile oyuncu hareketleri daha doğal ve akıcı görünüyomuş.

- 17 de yüksek zorluk seviyesinde tüm takımlar barca kesiliyodu. deli gibi pas yapıyolardı. fakat 18 de bunu düzeltmişler. Ypay zekaya 5 tip hücum stili ve 5 tip defans stili tanımlamışlar. Takımın gücüne, oyun tarzına uygun şekilde hücum ve defans yapcakmış. Yani akhisar belediye legendary seviyede barcelona gibi oynayamıycak.

- Journey moduna co-op seçeneği eklenmiş. Journey modunu bi arkadaşımızla beraber oynayabilcez

şimdilik aklımda kalanlar bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waryete41 -- 12 Haziran 2017; 14:34:42 >

• Tıpış Tıpış alacağız :) Her sene aynı senaryo

Demo Çıkar Süper
    Full Oyun Çıkar Demo ile alakası yok
    Momentum hala devam ediyor
    Ea' nın Allah Belasını versin

Sonuç Arkadaşlar Fifa 18 aldım oyuncu önerileriniz neler :) Hangi tatik iyi
  • PS5 çıkana kadar bu oyun kadrolar dışında değişmez
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    trailer ile gerçek oyun içi görüntüleri karşılaştırmak güzel kafaymış tebrik ediyorum bunu yapanları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 21 Haziran 2017; 10:40:38 >
  • Ortaya şaheser de koysalar almayacağım arkadaş.. 300 lira nedir yaa.. Geçen sene yeğenim 16 yı çıkmadan ön sipariş ile 280 lirayamı ne aldı noldu aynı oyunu yılbaşında 69 liraya aldım..Bu kadar fahişesi fiyata satılıp da kısa sürede bu kadar değer kaybeden başka bir oyun yok.. Ve her sene böyle
  • Hadi geçen sene oyun motoru yeniydi oyun karanlikti anladikda bu senede karanlik gozukuyo ve bu beni çok rahatsiz ediyo sizide rahatsiz etmiyormu ?
  • icon sürüm ön siparişi verdik dün hadi hayırlısı
  • TR ligi neden olmasın sacmalamayin. Futta TR ligi köpek gibi para kazandırıyor. Delinin biri kuyuya bir taş atıyor 40 akıllı çıkartamıyor.

Fut'a bakın Tots Ligi'nde kimin ligleri var. O ligler EA'a para kazandıran liglerdir. TR den EA çok güzel ekmek yiyor onun için PTT yi bile sokarlar ama TR den vazgeçmezler artık.

Bir de olayın diğer tarafından bakalım. Bu yıl EA maç motorunda ekstrem bir yenilik yapmayacak elinde var olan Maç motorunu ve Alex Hunter gibi modları yeniliyecek buraya ekstra bir şey getirmeyeceğine göre durduk yere niye Lig kucultmeye gitsin.

Lig küçültmek sadece TR yi etkilemez İngiltere de kariyer oynayan biride bu duruma tepki gösterir. Sonuçta onun da oyunu etkilenecek. Onun için Pes severlerin gazına gelmeyin, bu saatten sonra çöp Pes'e para verilmez. Orada Manchester United bile yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19karabulut07 -- 15 Temmuz 2017; 20:43:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19karabulut07

TR ligi neden olmasın sacmalamayin. Futta TR ligi köpek gibi para kazandırıyor. Delinin biri kuyuya bir taş atıyor 40 akıllı çıkartamıyor.

Fut'a bakın Tots Ligi'nde kimin ligleri var. O ligler EA'a para kazandıran liglerdir. TR den EA çok güzel ekmek yiyor onun için PTT yi bile sokarlar ama TR den vazgeçmezler artık.

Bir de olayın diğer tarafından bakalım. Bu yıl EA maç motorunda ekstrem bir yenilik yapmayacak elinde var olan Maç motorunu ve Alex Hunter gibi modları yeniliyecek buraya ekstra bir şey getirmeyeceğine göre durduk yere niye Lig kucultmeye gitsin.

Lig küçültmek sadece TR yi etkilemez İngiltere de kariyer oynayan biride bu duruma tepki gösterir. Sonuçta onun da oyunu etkilenecek. Onun için Pes severlerin gazına gelmeyin, bu saatten sonra çöp Pes'e para verilmez. Orada Manchester United bile yok :)

Manchester United olmayınca oyun çöp mü oluyor? Önemli olan oynayış değilmidir?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.