Şimdi Ara

.jpg dosyaları açmak için hangi program tercih ediliyor en çok?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
31.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adobe image ready kullanıyorum ben. biraz yavaş kalıyor açması
    fotoğrafları açmak için en çok tercih ettiğiniz program nedir?

• Fotoğrafları görüntelemekten mi yoksa resimleri düzenlemekten mi bahsediyorsun..? Görüntülemek için, sistemin içerisindeki Microsoft Photo Editor gayet iyi..!
  • Windows Resim Ve Faks Görüntüleyicisi gayet hızlı açıyor resimleri ve ben ayrı bir program kurmayı gerek duymadım
  • ACDSee
  • quote:

Orjinalden alıntı: Amulet

Windows Resim Ve Faks Görüntüleyicisi gayet hızlı açıyor resimleri ve ben ayrı bir program kurmayı gerek duymadım

Sadece görmek için ise , Windows Resim Ve Faks Görüntüleyicisi ...
  • İrfanview de güzel program. Hızlıdır ve az yer kaplar.
  • seri bir biçimde açsın ve tr olsun ve bir çok özelli olsun istiyorsan kesinlikle acdsee 6 sürümü üst sürümleri degil ve kurarken customdan kur ve listede en üste acdsee olsun digerlerini sol tıkla ve çarpıyla kapat ve sorar tekrar custom de ve çok az yer kaplar digerleri gereksiz.......
  • İrfanview yeterli
  • Ben acdsee - Irfanview gibi programları denemedim. Artı olarak ne getiriyor ki???
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::SpyNet:::

İrfanview yeterli

Fazlası ile yeter.
  • Büyük resimleri görmek için FastStone Max View'ı kullanıyorum, hem hızlı hem de anında ara ölçeklere girmeden %100 zum yapması çok kullanışlı bir özellik.
  • windows resim ve faks görüntüleyicisini kullanıyorum,ayrıyetten başka bir programa ihtiyaç yok.
  • 1 saniye sürmüyor, Win. Rsim ve Fax Görün. neden bir ekstraya ihtiyaç duyuyorsunuz ki?
  • windows photo editor'un ileri ve geri seçenekleri olmadığı için Resim ve faks görüntüleyici

• quote:

Orjinalden alıntı: Amulet

Windows Resim Ve Faks Görüntüleyicisi gayet hızlı açıyor resimleri ve ben ayrı bir program kurmayı gerek duymadım
  • IrfanView 3.2
  • Vista'daki Windows Photo Gallery süper bir program. (Vista'nın varsayılan resim açma programı) Çok pratik ve eski XP'deki Resim ve Faks Görüntüleyici'den daha gelişmiş. XP kullanıyorsan da Resim ve Faks Görüntülüyeci iyidir aslında. Hızlı açar ve resim/slayt olayı çok pratik (çok basitçe ama olsun).

Ayrı bir program diyorsan, IrfanView derim.
  • advanced batch programı ile de jpg dosyalarını kullanmıştım.Bu program da fena sayılmaz.
  • win resim ve faks görüntüleme aracı
  • bi önceki windows xp yüklememde içinde microsoft photo editor vardı çok memnundum.
    formattan sonra başka bi cd den kurduk windowsu bu defa içinde o yok.
    indirilmiyo da internetten
    bilen varmı microsoft photo editor link varmı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.